Πέθανε ο Michael Jackson

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 367 μηνύματα.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
μαλλον ηταν αρκετα ιδιορυθμος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
Οι ευαισθησίες του πλανήτη περιορίζονται καθώς φαίνεται μόνο στις διασημότητες.
Όταν λες οτι ο όλος ο πλανήτης παθαίνει σοκ όταν φεύγει ένας άνθρωπος-έστω καταξιωμένος-ενώ όταν καθημερινά χάνονται χιλιάδες άλλοι άνθρωποι από πείνα,αρρωστιες και πολέμους (και μάλιστα αυτοί δεν έχουν κι άλλη επιλογή) το περνάει στο ντούκου ως κάτι δεδομένο αυτό αυτόματα αποτελεί ύβρι και ασέβεια προς αυτούς τους ανθρώπους.

Η ευσέβεια και η ευαισθησία του καθενος θα αποδειχθεί μέσω πράξεων αργά ή γρήγορα και όχι με ποικίλα φληναφήματα μέσω φόρουμ.

Aυτά που παραθέτεις είναι τίτλοι των ΜΜΕ΅από πότε αυτά αντιπροσοπεύουν την κοινή γνώμη?


Αν δεις στην αρχή οι περισσότεροι γράφαν ένα απλό RIP και λίγα λόγια για το έργο του. Μετά άρχισαν κάποιο να υπερβάλουν και να ξεφεύγουν κρίνοντας την ζωή του βασισμένοι σε φήμες αληθείς ή όχι, αλλά όπως και να έχει άσχετες με το θέμα. Κανένας εδώ μέσα δεν προσπάθησε να τον αγιοποίησει πολλοί όμως παλεύουν να τον θάψουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@Maraki@

Νεοφερμένος

Η @Maraki@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Aυτά που παραθέτεις είναι τίτλοι των ΜΜΕ΅από πότε αυτά αντιπροσοπεύουν την κοινή γνώμη?


Αν δεις στην αρχή οι περισσότεροι γράφαν ένα απλό RIP και λίγα λόγια για το έργο του. Μετά άρχισαν κάποιο να υπερβάλουν και να ξεφεύγουν κρίνοντας την ζωή του βασισμένοι σε φήμες αληθείς ή όχι, αλλά όπως και να έχει άσχετες με το θέμα. Κανένας εδώ μέσα δεν προσπάθησε να τον αγιοποίησει πολλοί όμως παλεύουν να τον θάψουν.

:no1::no1::no1::iagree::iagree::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Aυτά που παραθέτεις είναι τίτλοι των ΜΜΕ΅από πότε αυτά αντιπροσοπεύουν την κοινή γνώμη?


Αν δεις στην αρχή οι περισσότεροι γράφαν ένα απλό RIP και λίγα λόγια για το έργο του. Μετά άρχισαν κάποιο να υπερβάλουν και να ξεφεύγουν κρίνοντας την ζωή του βασισμένοι σε φήμες αληθείς ή όχι, αλλά όπως και να έχει άσχετες με το θέμα. Κανένας εδώ μέσα δεν προσπάθησε να τον αγιοποίησει πολλοί όμως παλεύουν να τον θάψουν.

Ο λόγος που έκανα το παραπάνω ποστ ήταν μια σειρά επιθέσεων και προσβλητικών σχολίων προς το άτομο μου.Χαρακτηρίστηκα αναίσχυντη και ασεβής επειδή απλά παρέθεσα την άποψη μου επι του θέματος.Επειδή δεν έγραψα όπως όλοι ''Rip'' έβγαλαν το πόρισμα οτι είμαι ένα αναίσθητο και ασεβές ον.Για να μη μακρυγορώ στόχος μου ήταν να καυτηριάσω τις ψευτοευαισθησίες και τη δήθεν ευλαβικότητα μερικών τονιζοντας τους οτι η ευσέβεια και η ευαισθησία του καθενος φαίνεται κατα κόρον από τη στάση του σε άλλα θέματα.


Αυτά από εμένα.
Μπορείτε να συνεχίσετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Εχω δικαιωμα να εκφραζω την γνωμη μου αν δεν κανω λαθος .
Και αν καταλαβες εναντιονομαι στο "παγκοσμιο πενθος"
η σταση μου απεναντι στο γεγονος ειναι αυτη η οποια αρμοζει σε οποιονδηποτε νεκρο .
Ειπα σεβασμος .
Αν και ποσο πολυ μπορεις να σεβαστεις καποιον παιδοφιλο με ψυχολογικα προβληματα που εγινε απο μαυρος ασπρος με 1000 πλαστικες ο οποιος πεθανε απο υπερβολικη δοση ινσουλινης(δεν ειμαι σιγουρος οτι ειναι ινσουλινη αλλα κατι παρομοιο) στην ουσια , επισης ισως να το χτενιζε το καταιφι .
Και στο κατω κατω δεν σεβοταν ο ιδιος τον εαυτο του .

οσο σεβεσαι οποιονδηποτε αλλον. ειναι μαλλον μυθος οτι αλλαξε χρωμα δερματος με χειρουργια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αν και ποσο πολυ μπορεις να σεβαστεις καποιον 1) παιδοφιλο 2) με ψυχολογικα προβληματα 3) που εγινε απο μαυρος ασπρος με 1000 πλαστικες ο οποιος 4) πεθανε απο υπερβολικη δοση ινσουλινης(δεν ειμαι σιγουρος οτι ειναι ινσουλινη αλλα κατι παρομοιο) στην ουσια , 5) επισης ισως να το χτενιζε το καταιφι.
1) Αθωώθηκε.
2) Δικό του θέμα.
3) Ανεπιβεβαίωτες φήμες.
4) Ανεπιβεβαίωτες φήμες.
5) Πρώτη φορά το ακούω, αλλά ακόμα και ναι σχύει, τι σχέση έχει;

Σταματήστε να σχολιάζετε τον άνθρωπο, ειδικά τώρα που δεν μπορεί να υπερασπιστεί τον εαυτό του, και απολαύστε το έργο που άφησε, αν σας αρέσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
1) Αθωώθηκε.
2) Δικό του θέμα.
3) Ανεπιβεβαίωτες φήμες.
4) Ανεπιβεβαίωτες φήμες.
5) Πρώτη φορά το ακούω, αλλά ακόμα και ναι σχύει, τι σχέση έχει;

Σταματήστε να σχολιάζετε τον άνθρωπο, ειδικά τώρα που δεν μπορεί να υπερασπιστεί τον εαυτό του, και απολαύστε το έργο που άφησε, αν σας αρέσει.

Ακουσα προσφατα οτι λαδωσε με εκατομμυρια την φαμιλια του νεαρου που ειπε οτι ειπε, για να μην το συνεχισουν.-.-'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
δε θα μαθουμε ποτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
No proof, no party.
Δεν προσπαθώ να τον υπερασπιστώ, απλά μην αναπαράγετε όλοι ο,τι ακούτε απο 'δω κι απο 'κει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
1) Αθωώθηκε
Σιγά που δεν θα αθωωνόνταν.
Νταξ εκτιμάς το καλλιτέχνη αλλά ας μην κλείνουμε και τα μάτια μας.
-----------------------------------------
Για να μη μακρυγορώ στόχος μου ήταν να καυτηριάσω τις ψευτοευαισθησίες και τη δήθεν ευλαβικότητα μερικών τονιζοντας τους οτι η ευσέβεια και η ευαισθησία του καθενος φαίνεται κατα κόρον από τη στάση του σε άλλα θέματα.
Ακριβώς.
-----------------------------------------
χτες η μουσικη(ποπ και οχι μονο) εχασε τον βασιλια της
Νταξ μετά από αυτό τα έχω ακούσει όλα πλέον.
Να λεγές μόνο η ποπ να πω εντάξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
1) Αθωώθηκε.
2) Δικό του θέμα.
3) Ανεπιβεβαίωτες φήμες.
4) Ανεπιβεβαίωτες φήμες.
5) Πρώτη φορά το ακούω, αλλά ακόμα και ναι σχύει, τι σχέση έχει;

Σταματήστε να σχολιάζετε τον άνθρωπο, ειδικά τώρα που δεν μπορεί να υπερασπιστεί τον εαυτό του, και απολαύστε το έργο που άφησε, αν σας αρέσει.
1) Αθωώθηκε γιατί κατέληξαν σε συμβιβασμό εκατοντάδων εκατομμυρίων
2) Ναι, είναι δικό του θέμα. Δεν αφορά κανένα.
3) Ανεπιβεβαίωτες από τον ίδιο. Είπε πως πάσχει από μια ασθένεια, αλλά με αυτή την ασθένεια πεθαίνεις πριν την ενηλικίωση!
4) Δεν είναι ανεπιβεβαίωτες, το είπε το Star
5) Ναι όντως, τι μας νοιάζει?

Όσο για το έργο του, είναι άλλο θέμα. Νομίζω ότι καλύτερα που πέθανε γιατί γλίτωσε από τους εκμεταλλευτές που θα τον υποχρέωναν ακόμα και κατάκοιτο να κάνει συναυλίες (ο ίδιος το έλεγε) επειδή τους χρωστούσε λεφτά!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Που το ξερεις οτι κατεληξαν σε συμβιβασμο;
Αν εννοεις το Λυκο, δεν πεθαινεις πριν την ενηλικιωση, ειναι ιασιμος με φαρμακα αλλα δεν εχουν βρει θεραπεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Για το συμβιβασμό και την ασθένεια τα διάβασα σε ένα περιοδικό (πρέπει να ήταν ο Ταχυδρόμος ή κάτι από τον ΕΤ πριν κλείσει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Πολλα θα κυκλοφορουν τωρα δεν ειναι και ο,τι καλυτερο να ακουμε τι λενε. Αν θελεις να διαβασεις για το Λυκο ψαξε στο google μη διαβαζεις το καθε τυχαιο περιοδικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Για τον Λύκο το ξέρω κι απ' τη βιολογία. Δε νομίζω όμως να έλεγε αυτό... Τέσπα, τώρα δεν έχει σημασία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
απο Λυκο και Λέυκη επασχε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμελί

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αμελί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 343 μηνύματα.
Επειδη δεν βρισκω το πρπηγουμενο μηνυμα μου για να το παραθεσω, δηλωνω οτι αναθεωρω!! Το Σαββατοκυριακο που περασε ημουν στο αλλο μου σπιτι οπου δεν εχουμε ιντερνετ γιατι μετακομιζουμε σιγα σιγα, και ετσι, αναγκαστικα εβλεπα μονο τηλεοραση. Δεδομενου οτι το αγαπημενο μου καναλι ειναι το MTV, εβλεπα αυτο κατα κυριο λογο. Τιμωντας, το καναλι, το θανατο του Michael Jackson, αφιερωσε ολο το διημερο παιζοντας αποκλειστικα και μονο videoclips του. Ετσι λοιπον τα εβλεπα και ξεχωρισα, πραγματικα, και θαυμασα το ταλεντο αυτου του ανθρωπου!! Ηταν μοναδικος!! Νομιζω πως δεν θα βρεθει καποιος αλλος με τετοια κινηση και με τετοια ανεση στο Moonwalk!!

RIP MICHAEL!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilint_ntara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Εντάξει ρε παιδιά, κρίμα που πέθανε, σεβασμός κτλ...
Αλλά το 'παμε μια φορά, το 'παμνε δυο.... Όλο αυτό μας λένε στις Ειδήσεις...
Και καλά τώρα, όχι και να παθαίνουμε σοκ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top