Με πόσα διαφορετικά άτομα έχετε κάνει σεξ;

Με πόσους έχετε κάνει σεξ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 324)
  • 1

    Ψήφοι: 76 23.5%
  • 2

    Ψήφοι: 44 13.6%
  • 3-4

    Ψήφοι: 47 14.5%
  • 5-6

    Ψήφοι: 32 9.9%
  • 7-9

    Ψήφοι: 20 6.2%
  • 10-20

    Ψήφοι: 16 4.9%
  • 20+

    Ψήφοι: 29 9.0%
  • όχι σεξ πριν το γάμο (aka ο σύγχρονος τρόπος να πεις 0 :P)

    Ψήφοι: 60 18.5%

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Με έναν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Νοητικά με πάρα πολλές. Τόσες πολλές, που έχω χάσει το λογαριασμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Δεν πιστευω οτι εχει σημασια ειλικρινα , γι' αυτο και δεν μπορω να απαντησω.:P
Για αλλους ισως ειναι πολλες, για αλλους ισως λιγοτερες.:)
στο ερωτημα εαν με ενδιαφερει με ποσους πηγε πριν απο εμενα η πρωην μου...χμ...και πως θα το μαθω;
Ρωτωντας την;Την θεωρω αυτην την ερωτηση την μεγαλυτερη καφριλοερωτηση που μπορει να κανει καποιος.:redface:
Μαθαινοντας απο τριτους;Απολυτη προσωπικη ξεφτιλα.:/:
Να μου το πει η ιδια απο μονη της;
Τοτε και μονο εχει καλως.
Και γι' αυτο και δεν την εχω κανει ποτε και ας μου την εχουν κανει...ολες!:hmm: :P
Τωρα εαν η "φημη" της προλαβαινει την αφεντια της...ειναι αλλο!(Και δεν μιλαμε για κουτσομπολια του κ...των οπισθιων")
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Δεν πιστευω οτι εχει σημασια ειλικρινα , γι' αυτο και δεν μπορω να απαντησω.:P
Για αλλους ισως ειναι πολλες, για αλλους ισως λιγοτερες.:)
στο ερωτημα εαν με ενδιαφερει με ποσους πηγε πριν απο εμενα η πρωην μου...χμ...και πως θα το μαθω;
Ρωτωντας την;Την θεωρω αυτην την ερωτηση την μεγαλυτερη καφριλοερωτηση που μπορει να κανει καποιος.:redface:
Μαθαινοντας απο τριτους;Απολυτη προσωπικη ξεφτιλα.:/:
Να μου το πει η ιδια απο μονη της;
Τοτε και μονο εχει καλως.
Και γι' αυτο και δεν την εχω κανει ποτε και ας μου την εχουν κανει...ολες!:hmm: :P
Τωρα εαν η "φημη" της προλαβαινει την αφεντια της...ειναι αλλο!(Και δεν μιλαμε για κουτσομπολια του κ...των οπισθιων")


οντως καφριλοερωτηση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
Γιατί γενικώς θα έβγαζα διάφορα συμπεράσματα από μόνη μου που λάθος ή σωστά δεν ξέρω αλλά θα σου πω το γενικό σκεπτικό....
Ενας άντρας που στα 30+ έχει "παει" με δύο γυναίκες εμένα μου δημιουργεί το συναίσθημα ότι ο άνθρωπος αυτός ...
-φοβάται να συνάψει σχεσεις...
-φοβαται να ανοιχτεί, να πληγωθεί, να δωθεί, να δεσμευτεί....
-σταθηκε φοβερα άτυχος με δυο μονο σχεσεις στη ζωή του (λεμε τωρα αν ειχε 2 μονο σοβαρες σχεσεις που ηταν και σεξουαλικές) και τώρα θα βγάλει όλα του τα απωθημενα...

Μπορεί να ισχύουν αυτά που λες... αλλά αποκλείεται κιόλας απλά αυτός ο άνθρωπος να είναι κάπως επιλεκτικός?:hmm:

Γενικά, ξαναρωτώ και πάλι , ποιο είναι το αναμενόμενο ή πιο συνηθισμένο νούμερο γυναικών για έναν που είναι 30+?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από princess:
ποιο είναι το αναμενόμενο ή πιο συνηθισμένο νούμερο γυναικών για έναν που είναι 30+?

Η ερώτηση αυτή ισούται με την ερώτηση για το νόημα της ζωής και η απάντηση είναι 42.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aayla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Με έναν και μακάρι να παραμείνω εκεί...
Έχω σύνθημα τώρα: "Όχι πια σεξ. Μόνο φίλοι!":P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από princess:
Γενικά, ξαναρωτώ και πάλι , ποιο είναι το αναμενόμενο ή πιο συνηθισμένο νούμερο γυναικών για έναν που είναι 30+?

Όσο λιγότερες, τόσο καλύτερα.
Είμαι λίγο περίεργη σε αυτό το θέμα, το παραδέχομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
Η ερώτηση αυτή ισούται με την ερώτηση για το νόημα της ζωής και η απάντηση είναι 42.
ahhahah
Αν υποθεσουμε οτι καποιος ξεκιναει να εχει ολοκληρωμενες σχεσεις στα 18 τοτε αν για σενα Dooο σου αρεσει να εχει αλλαξει μεχρι τα 30+ πανω απο 40 συντροφους, τοτε μιλαμε για ενα ασταθες στις σχεσεις ατομο ή για εναν πολυ μεγαλο κερατουκλη :P

Το 42 που ειπες ειναι απο την ταινια "οτοστοπ για τον γαλαξια"??:D Respect :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lexx

Νεοφερμένος

Ο Lexx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Θεωρώ το σεξ μεγάλο ταμπού. Άλλες φορές είναι υπερκτιμημένο και πολλές ανασφάλειες υπάρχουν γύρω από αυτό.
Για μένα είναι κάτι ωραίο, παιχνιδιάρικο, αισθησιακό και όχι τόσο βαρυσήμαντο. Έτσι κι αλλιώς το σεξ είναι κάτι σαν εργαλείο από μόνο του. Στο τι θα το μεταλλάξουμε έχει να κάνει με τις νοητικές διεργασίες του ξευγαριού.
Γι αυτό το σεξ δεν είναι χυδαίο ή απαλό από μόνο του. Είναι τι το κάνει ο καθένας να είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από songless_bird:
ahhahah
Αν υποθεσουμε οτι καποιος ξεκιναει να εχει ολοκληρωμενες σχεσεις στα 18 τοτε αν για σενα Dooο σου αρεσει να εχει αλλαξει μεχρι τα 30+ πανω απο 40 συντροφους, τοτε μιλαμε για ενα ασταθες στις σχεσεις ατομο ή για εναν πολυ μεγαλο κερατουκλη :P

μη κολλάς σε λεπτομέρειες καλόμου, το 30+ μπορεί να σημαίνει και 102 :hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ρε παιδια παρατιρω τους αριθμους που λετε.... οι περισσοτεροι κατω των 10.... Ειναι δυνατων; Εγω που ζω; Η εποχη της αμαρτιας ειναι σημερα η πριν 20 χρονια τελικα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λοιπόόόν.... λέω να πάρω τη μέθοδο του 3....

άρα...με 3,66!!! :P

Και με εξαίρεση ένα 0.33 [:P] και μοναδικό, δεν μετανιώνω για τις επιλογές μου και ξέρω πολύ συνειδητά (μιλάμε για τις μη σχέσεις προφανώς] γιατί το έκανα.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Aayla:
Με έναν και μακάρι να παραμείνω εκεί...

Με εκπλήσεις ευχάριστα μπορώ να πω!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andrew19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Andrew19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Εστω ότι η 1η φορά που κάνει σεξ κάποιος/α είναι στα 18.
Μένει μαζί του 2 χρόνια, μετά μπλέκει με κάτι άλλους (κάνει 2-3 σχέσεις να κατασταλάξει μικρού διαστήματος), μένει 6 μήνες χωρίς σχέση, μετά βρίσκει 1 για 4 μήνες, μετά άλλον για 6 μήνες, ...

Γενικά αν το ψάξεις ο αριθμός μπορεί να γίνει και πολύ μεγάλος και πολύ μικρός. Η σωστή ερώτηση είναι με πόσους ήθελες...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
χμμμμμμμμμ να σκεφτω να παρω το τετραδιο που τα γραφω να σας πω μαλιστα δεν θα ειναι 20 μαζι με τις μιας βραδιας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Ρε παιδια παρατιρω τους αριθμους που λετε.... οι περισσοτεροι κατω των 10.... Ειναι δυνατων; Εγω που ζω; Η εποχη της αμαρτιας ειναι σημερα η πριν 20 χρονια τελικα;

Τι εννοεις? Δεν καταλαβα... τλκ σου φαινεται πολυ η λιγο?

Εγω παντως με εναν, και δεν εχω και κανενα λογο να τον αλλαξω! Και μακαρι να μην χρειαστει!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Λιγο δεν λες τπτ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Όσο λιγότερες, τόσο καλύτερα.
Είμαι λίγο περίεργη σε αυτό το θέμα, το παραδέχομαι.

μισελακι, δλδ για να καταλαβω, θα σου αρεσε ενας τριανταρης και ενδεχομενη σχεση σου να εχει (διαπιστωμενο αυτο, οχι να ειναι ψεμα δλδ) μια μακροχρονια σχεση και ενα one night stand πριν απο σενα ας πουμε, και οχι μερικες παραπανω?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Andrew19:
Εστω ότι η 1η φορά που κάνει σεξ κάποιος/α είναι στα 18.
Μένει μαζί του 2 χρόνια, μετά μπλέκει με κάτι άλλους (κάνει 2-3 σχέσεις να κατασταλάξει μικρού διαστήματος), μένει 6 μήνες χωρίς σχέση, μετά βρίσκει 1 για 4 μήνες, μετά άλλον για 6 μήνες, ...

Γενικά αν το ψάξεις ο αριθμός μπορεί να γίνει και πολύ μεγάλος και πολύ μικρός. Η σωστή ερώτηση είναι με πόσους ήθελες...?

αν με έναν ξενερωσα λιγο πιο μετα και με εναν αλλο δε μπορουσα να χορτασω (Η ΑΠΛΗΣΤΙΑ ΜΙΛΑΜΕ!!!) μπορουμε να τα συμψηφίσουμε? :worry: :hmm: :whistle: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top