Με πόσα διαφορετικά άτομα έχετε κάνει σεξ;

Με πόσους έχετε κάνει σεξ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 326)
  • 1

    Ψήφοι: 76 23.3%
  • 2

    Ψήφοι: 44 13.5%
  • 3-4

    Ψήφοι: 48 14.7%
  • 5-6

    Ψήφοι: 32 9.8%
  • 7-9

    Ψήφοι: 21 6.4%
  • 10-20

    Ψήφοι: 16 4.9%
  • 20+

    Ψήφοι: 29 8.9%
  • όχι σεξ πριν το γάμο (aka ο σύγχρονος τρόπος να πεις 0 :P)

    Ψήφοι: 60 18.4%

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
με 2 υπέροχους άντρες..! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Με δυο υπέροχες κουκλάρες. (Η πρώτη Ρωσίδα ή κάτι τέτοιο, η δεύτερη Ελληνίδα)
Χαλάλι τα 40 Ευρώ (από 20 τη κάθε φορά) που πλήρωσα, το αξίζανε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Crow_of_Darkness:
Με δυο υπέροχες κουκλάρες. (Η πρώτη Ρωσίδα ή κάτι τέτοιο, η δεύτερη Ελληνίδα)
Χαλάλι τα 40 Ευρώ (από 20 τη κάθε φορά) που πλήρωσα, το αξίζανε.

αντε ρε, τελειως για ενα κομματι ψωμι μιλαμε :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Με δυο υπέροχες κουκλάρες. (Η πρώτη Ρωσίδα ή κάτι τέτοιο, η δεύτερη Ελληνίδα)
Χαλάλι τα 40 Ευρώ (από 20 τη κάθε φορά) που πλήρωσα, το αξίζανε.

:D :D :D ... Αυτές τις ρώτησες αν άξιζε για 20 ευρώ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes:
:D :D :D ... Αυτές τις ρώτησες αν άξιζε για 20 ευρώ;
:rofl: :rofl:

Ποτε επι πληρωμης sex...

Αν ηταν να μετρανε οι αντρεις και αυτες ως κατακτησεις τι νοημα ειχε να λενε με ποσες εχουν παει?...Αν εχει νοημα δηλαδη. Αδιαφορο αν ο αλλος πηγε με τρεις ή δεκατρεις αν ολες ηταν και επι πληρωμης...

Αν και σαν αντρας θα με ενοχλουσε να ηξερα οτι η κοπελα μου εχει παει με πολλους...Εχουμε και το κομπλεξ της συγκρισης εμεις οι αντρες :redface: Και απο την αλλη για το ποσο σταθερη ειναι στις σχεσεις της...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από songless_bird:
Αν και σαν αντρας θα με ενοχλουσε να ηξερα οτι η κοπελα μου εχει παει με πολλους...Εχουμε και το κομπλεξ της συγκρισης εμεις οι αντρες :redface: Και απο την αλλη για το ποσο σταθερη ειναι στις σχεσεις της...

Νομιζω οτι οι περισσοτεροι αντρες εχουν το συγκεκριμενο κομπλεξ. :worry:
Κι ακομα, σκεφτομαι οτι και να κανουν οτι δεν υπαρχει προβλημα, ισως καποια στιγμη, πιθανον σε καποιον μεγαλο καυγα του ζευγαριου, να το "χτυπησουν".. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil:
Νομιζω οτι οι περισσοτεροι αντρες εχουν το συγκεκριμενο κομπλεξ. :worry:
Κι ακομα, σκεφτομαι οτι και να κανουν οτι δεν υπαρχει προβλημα, ισως καποια στιγμη, πιθανον σε καποιον μεγαλο καυγα του ζευγαριου, να το "χτυπησουν".. :hmm:

αυτό μπορεί να το κάνει και μια γυναίκα... ;)
γιαυτο καλο είναι είτε είσαι άντρας είτε γυναικα να μην λες στον άλλον τέτοιου είδους πληροφορίες ο,τι κι αν σου λεει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Ναι, αυτης της αποψης ειμαι κι εγω (και μαλιστα πιστευω οτι η γυναικα ειναι πιο σιγουρο οτι θα το κανει :P) αλλα το ειπα ετσι επειδη ελεγε για τους αντρες η παραθεση. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
αυτό μπορεί να το κάνει και μια γυναίκα... ;)
γιαυτο καλο είναι είτε είσαι άντρας είτε γυναικα να μην λες στον άλλον τέτοιου είδους πληροφορίες ο,τι κι αν σου λεει ;)
Και πως δηλαδη θα το "χτυπησει" μια γυναικα σε εναν αντρα αν εχει παει με πολλες? Νομιζω οτι στην γυναικα ακουγεται ασχημο, οχι στον αντρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από songless_bird:
Και πως δηλαδη θα το "χτυπησει" μια γυναικα σε εναν αντρα αν εχει παει με πολλες? Νομιζω οτι στην γυναικα ακουγεται ασχημο, οχι στον αντρα.

αναπαράσταση υστερίας κατίνας γυναίκας

"ΑΝΤΕ ΑΠΟ ΔΩ ΡΕ ΚΑΚΟΜΟΙΡΗ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΑ ΕΙΧΕΣ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΤΣΟΥΛΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ!!! ΚΑΙ ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΕΣ ΚΑΘΑΡΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΟΛΛΗΣΕΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΤΗ ΒΛΑΚΕΙΑ ΠΟΥ ΣΕ ΔΕΡΝΕΙ!"

μπορεί να πει πολλά...
βέβαια σε τέτοιες φάσεις δεν ξέρω ποιος γίνεται περισσότερο ρόμπα... ο "θύτης" ή το "θύμα" ότι φύλο κι αν έχει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
αναπαράσταση υστερίας κατίνας γυναίκας

"ΑΝΤΕ ΑΠΟ ΔΩ ΡΕ ΚΑΚΟΜΟΙΡΗ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΑ ΕΙΧΕΣ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΤΣΟΥΛΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ!!! ΚΑΙ ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΕΣ ΚΑΘΑΡΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΟΛΛΗΣΕΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΤΗ ΒΛΑΚΕΙΑ ΠΟΥ ΣΕ ΔΕΡΝΕΙ!"

μπορεί να πει πολλά...
βέβαια σε τέτοιες φάσεις δεν ξέρω ποιος γίνεται περισσότερο ρόμπα... ο "θύτης" ή το "θύμα" ότι φύλο κι αν έχει ;)
Σαν αντρας..Παλι δεν ενιωσα ασχημα :P Μπορει να ειναι προσωπικη αναισθησια :redface: Αλλα πραγματικα θα μου ηταν αδιαφορο αν μου το ελεγε καποια...

Αλλα αν το ελεγε αντρας σε γυναικα με τις μικροαλλαγες στις λεξεις κακομοιρης και τσουλια , τοτε θα μου ακουγοταν ασχημο :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από songless_bird:
Σαν αντρας..Παλι δεν ενιωσα ασχημα :P Μπορει να ειναι προσωπικη αναισθησια :redface: Αλλα πραγματικα θα μου ηταν αδιαφορο αν μου το ελεγε καποια...

Αλλα αν το ελεγε αντρας σε γυναικα με τις μικροαλλαγες στις λεξεις κακομοιρης και τσουλια , τοτε θα μου ακουγοταν ασχημο :redface:

δεν ένιωσες τπτ γιατί στο λέει μια αγνωστη σε φάση αστεεισμού και όχι η κοπέλα που αγαπας και είσαι ερωτευμένος μαζί της την ώρα που τσακώνεστε ;)

πάντως ναι... σιγουρα ειναι πιο άσχημο από αντρα σε γυναικα παρα το αναποδο... γιατι όμως? γιατί κανουμε αυτους τους διαχωρισμους? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από songless_bird:
Σαν αντρας..Παλι δεν ενιωσα ασχημα :P

κάτσε να σε έπιανε φαγούρα στα στολίδια, να σου πω για πότε θα πάθαινες ψυχικό τραλαλά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
κάτσε να σε έπιανε φαγούρα στα στολίδια, να σου πω για πότε θα πάθαινες ψυχικό τραλαλά.:P
Προσεχουμε για να μην εχουμε :P

edit: Καλο ΠΣΚ να εχετε. Τα λεμε απο κυριακη βραδυ παλι. Παω για camping!!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
κάτσε να σε έπιανε φαγούρα στα στολίδια, να σου πω για πότε θα πάθαινες ψυχικό τραλαλά.:P

καθε που σε διαβαζω λυνομαι στο γελιο ρε ντου!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
;) Πολύ ωραία ερώτηση...!!!!!!

:redface::redface::redface: Καλύτερα να προχωρήσουμε στην επόμενη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
με τρεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
κάτσε να σε έπιανε φαγούρα στα στολίδια, να σου πω για πότε θα πάθαινες ψυχικό τραλαλά.:P

χαχαχαχαχαχαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα..κόντεψα να πέσω απ'την καρέκλα απ'τα γέλια..! :redface: :hehe:
dooζάκι είσαι άπαιχτη..!!!! :rofl::rofl::rofl: :worship::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Επειδή για μένα στη ζωή μετράει πρώτα η ΠΟΙΟΤΗΤΑ και επειδή θεωρώ ότι ένας αριθμός δεν λέει τίποτα είτε είναι μικρός είτε μεγάλος, θα σου πω ότι με όσους πήγα το αισθάνθηκα 100% και ήταν μοναδικά...(αυτό αρκεί?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Σαν τον Κρόνο κι εγώ...:|Μέχρι στιγμής με καμία.Εξάλλου είμαι και μικρός...13 χρονών:PΣε καμιά 6ετία-πιστεύω-θα σας πω...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top