One night stand

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gianakin :
Θενξ Yoma,μολις με ειπες μ**ακα.Και μια κοπελα που παει με καποιον για ευχαριστηση πορνιδιο?
Οι εποχες εχουν αλλαξει κυριοι,δεν ειμαστε στα 50s.Αλλο το να μην νιωθεις να κανεις σεξ με καποιον/α που δεν ξερεις κ αλλο να κρινεις αλλους που το κανουν.Μην ακουω ηθικολογιες της πλακας,ελεος!Κατ'εμε ενας αντρας κ μια γυναικα που το κανουν για μια νυχτα απλα για διασκεδαση και "ξεφορτωμα" ειναι ανοιχτομυαλοι κ χωρις taboo.(Οχι οτι οσοι δεν το κανουν ειναι κλειστομυαλοι,εφοσον δεν νιωθουν κατι απο αυτο κ απλα δεν τους αρεσει.)

Quoted for truth..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Ναι!!! το έχω κάνει αρκετές φορές, μου άρεσε και νομίζω πως θα το έκανα ξανά! βέβαια παίζει ρόλο και αν έχεις κάποια σχέση. Ενώ είχα σχέση ποτέ δεν το έκανα γιατί δεν θα υπήρχε λόγος να είμαι μαζί της πλέον...

όπως λέει και ενα διαφημιστικό spot "Όταν το θέλουν και οι 2... durex!"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Θα κάνω μόνο όταν θα έχω την λογική ένα μπιππππππ είναι θα τελειώσει! εκεί!Δεν το κατακρίνω!'Αλλωστε το σεξ είναι υγεία! Μου έχει κάτσει φάση αλλά δεν το θεώρησα one night stand για το απλούστατο λόγο ότι έγινε σχέση και μακροχρόνια 8) ούτε για ένα της μιας βραδιάς δεν είμαι άξια :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Μιας και διάβασα όλο το thread θα ήθελα να προσθέσω οτι για εμένα δεν υπάρχει θέμα μαλάκα και πορνιδίου σε μια one night stand! Μαλάκας είναι εκείνος που τάζει λαγούς με πετραχείλια για να ρίξει μια κοπελίτσα και μετά να εξαφανιστεί (επειδή εχει αλλη σχέση ή επειδή ήθελε μόνο να την... ) και πορνίδιο είναι η κοπελίτσα που το έχει κάνει συνήθεια και κάθε μέρα σχεδόν έχει και μια άλλη one night stand (και πόσο μάλλον οταν έχει και σχέση.) Ναι γίνονται και αυτά και μάλιστα μου έχει τύχει πρόσφατα να γνωρίσω μια τέτοια... Απλά καλό θα ήταν να προσέχουμε τους χαρακτηρισμούς μας, κανείς δεν ξέρει πως βλέπει ο άλλος το θέμα sex-αγάπη-έρωτας. Υπάρχουν άνθρωποι που δεν θέλουν μια σχέση και φυσικά δεν θέλουν να κόψουν το sex (άνδρες & γυναίκες... οχι εγώ δεν είμαι ενας απο αυτούς!!!).

επαναλαμβάνω λοιπόν...
Όταν το θέλουν και οι 2... durex!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Όχι, όχι δεν ήταν ειρωνικό, σορρυ αν φάνηκε κάτι τέτοιο. Συμφωνω μαζι σου, κι εμενα μου τη δίνουν οι επικρίσεις για τέτοια θέματα.

ΥΓ: Αν θες τη γνώμη μου καλύτερα να χρησιμοποιεις quotes για να αναφερθεις σε κάτι που είπε κάποιος γιατι έτσι ο αναγνώστης μπερδεύεται!

ok :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes :
Μιας και διάβασα όλο το thread θα ήθελα να προσθέσω οτι για εμένα δεν υπάρχει θέμα μ****α και πορνιδίου σε μια one night stand! Μαλάκας είναι εκείνος που τάζει λαγούς με πετραχείλια για να ρίξει μια κοπελίτσα και μετά να εξαφανιστεί (επειδή εχει αλλη σχέση ή επειδή ήθελε μόνο να την... ) και πορνίδιο είναι η κοπελίτσα που το έχει κάνει συνήθεια και κάθε μέρα σχεδόν έχει και μια άλλη one night stand (και πόσο μάλλον οταν έχει και σχέση.) Ναι γίνονται και αυτά και μάλιστα μου έχει τύχει πρόσφατα να γνωρίσω μια τέτοια... Απλά καλό θα ήταν να προσέχουμε τους χαρακτηρισμούς μας, κανείς δεν ξέρει πως βλέπει ο άλλος το θέμα sex-αγάπη-έρωτας. Υπάρχουν άνθρωποι που δεν θέλουν μια σχέση και φυσικά δεν θέλουν να κόψουν το sex (άνδρες & γυναίκες... οχι εγώ δεν είμαι ενας απο αυτούς!!!).

Founes + 2

ʼλλο sex, άλλο έρωτας και άλλο πήδημα είναι 3 διαφορετικά πράγματα εγώ ψηφίζω ναι στο one night stand το να πάς με μια κοπέλα μπορεί να είναι η κορύφωση μίας υπέροχης βραδιάς, γιατί δηλαδή απλά για ένα βράδυ 2 άτομα να μην μπορούν να περάσουν καλά χωρίς να χρειάζεται τίποτα άλλο. Η κοπέλα είναι πορνίδιο αν κοιμηθεί μαζί του το ίδιο βράδυ, ενώ αν βγουν την επόμενη για φαγητό και μετά το κάνουν δεν είναι! Ωραία λογική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Ναι, και δεν θέλω να ξανακάνω. Το συναισθηματικό κενό που σου μένει μετά την πράξη, είναι ίσως χειρότερο και από χωρισμό....
:thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina21

Νεοφερμένος

Η katerina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Μπα, δεν θέλω να το δοκιμάσω! Είναι ξεφτίλα για εμένα, γιατί είμαι αισθηματίας! :inlove: :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

trobas

Νεοφερμένος

Ο trobas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Χαλαρα διοτι αν δεν κανεις και ενα one night stand στην ζωη σου μαλλον καπιο προβλημα εχεις.
Μην τα βλεπουμε και ολα τοσο συναισθηματικα σε αυτη την ζωη! :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Εγώ πάλι την αμαρτία μου να την πω, το έχω κάνει και μάλλον θα το ξανάκανα. Βέβαια και τις...όσες τέσπα φορές :redface: δεν ήταν με κάποιον εντελώς ξέμπαρκο, πλην μιας που ήθελα πραγματικά απλά να ...βγάλω τα μάτια μου :redface:, αλλά συνήθως με κάποιον που ήξερα ήδη, δεν ήμαστε όμως φίλοι (και δεν υπήρχε περίπτωση να γίνουμε). Λόγοι???
Χμμ, τις μισές φορές ήταν καθαρά για λόγους (όπως το θέτει εύστοχα ένας φιλος μου) "ξεμπουκώματος" και τις υπόλοιπες...δεν ξέρω απλά έτυχε... (τώρα που το διαβάζω ακούγομαι λες και το έχω κάνει συνήθεια...well στα 8 χρόνια που είμαι ενεργή 5 φορές έχει συμβεί δεν το κάνω και κάθε μέρα!) ααα...και εννοείται ότι ΠΟΤΕ δεν το έχω κάνει όντας μέσα σε σχέση, αλλά σε περιόδους που ήμουν μόνη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina21

Νεοφερμένος

Η katerina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Δεν έχω κάνει και ούτε θέλω να κάνω, διότι είμαι ρομαντικό ( :inlove: ) παιδάκι και θέλω να κάνω έρωτα και όχι πήδ**α! :thumbsdown:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

actaestfaboula

Νεοφερμένος

Η actaestfaboula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
από τη στιγμή που δεν έχω μια σταθερή σχέση,ε,ναι,το έχω κάνει...και πάρα πολλές φορές μάλιστα,πάντα όμως παίρνοντας προφυλάξεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diddle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Ούτε έχω δοκιμάσει και ούτε θέλω.Δεν θεωρώ ολοκληρωμένη πράξη το σεξ χωρίς συναίσθημα.Μισές δουλείες θα κάνουμε???Χώρις τις αρρώστιες που κυκλοφορούν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Sex της μιας βραδιάς...?
Γιατί όχι, μεγάλα παιδιά είμαστε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.


Έχω κάνει...!!!!!
Μπορώ δε να πω, πως ήταν πολύ ωραία...!!!!! ;) ;) ;)

Δεν καταλαβαίνω γιατί, θα έπρεπε να κάνουμε πάντα έρωτα με βάση το συναίσθημα...???

Αφού υπάρχουν περίοδοι στη ζωή κάθε ανθρώπου, που δεν είναι ερωτευμένος..., που δεν έχει σχέση..., που μόνος... και πιθανότατα για μεγάλα χρονικά διαστήματα... ;) ;) ;)

Γιατί δηλαδή να πρέπει αν αυτό κρατήσει για κάποιο διάστημα μεγάλο, ίσως και κάποιων ετών, να μην κάνει έρωτα ποτέ καθ΄ όλο αυτό το διάστημα, αν βέβαια τύχει να βρεθεί σε κάποια φάση, που να το νιώσει... και να το θέλει... ????

Για ποιο λόγο δηλαδή θα ήταν αυτό άσχημο...???
Το σεξ είναι απόλαυση της σάρκας..., δεν είναι απόλαυση της ψυχής...
Δεν αντιλέγω πως όταν συνδιαζεται με τον έρωτα... είναι η ιδανικότερη κατάσταση..., αλλά δεν είναι αναγκαία η ψυχική επαφή για να υπάρξει σεξουαλική επαφή... :worry: :worry: :worry:

Θεωρώ, πολύ ρομαντική..., για την εποχή μας, την άποψη της αναγκαίας ψυχικής επαφής, προκειμένου να υπάρξει σεξουαλική πράξη... :confused: :confused: :confused:



.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Zητώ συγνώμη παιδιά,
αλλά απ΄ ότι βλέπετε έκανα άθελά μου κουταμάρα... :) :) :)


Θέλω να σβήσω την επανάληψη, αλλά δεν ξέρω πως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από lilith:
Zητώ συγνώμη παιδιά,
αλλά απ΄ ότι βλέπετε έκανα άθελά μου κουταμάρα... :) :) :)


Θέλω να σβήσω την επανάληψη, αλλά δεν ξέρω πως...
Δεν γινεται κατι τετοιο. Μονο οι mods, super mods αλλα και οι admins μπορουν να σβηνουν μηνυματα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Και ευτυχώς απ΄ ότι φαίνεται το έκαναν.... :) :) :)

Σας ευχαριστώ πολύ και ζητώ και πάλι χίλια συγνώμη... :redface: :redface: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Εγώ πάλι την αμαρτία μου να την πω, το έχω κάνει και μάλλον θα το ξανάκανα. Βέβαια και τις...όσες τέσπα φορές :redface: δεν ήταν με κάποιον εντελώς ξέμπαρκο, πλην μιας που ήθελα πραγματικά απλά να ...βγάλω τα μάτια μου :redface:, αλλά συνήθως με κάποιον που ήξερα ήδη, δεν ήμαστε όμως φίλοι (και δεν υπήρχε περίπτωση να γίνουμε). Λόγοι???
Χμμ, τις μισές φορές ήταν καθαρά για λόγους (όπως το θέτει εύστοχα ένας φιλος μου) "ξεμπουκώματος" και τις υπόλοιπες...δεν ξέρω απλά έτυχε... (τώρα που το διαβάζω ακούγομαι λες και το έχω κάνει συνήθεια...well στα 8 χρόνια που είμαι ενεργή 5 φορές έχει συμβεί δεν το κάνω και κάθε μέρα!) ααα...και εννοείται ότι ΠΟΤΕ δεν το έχω κάνει όντας μέσα σε σχέση, αλλά σε περιόδους που ήμουν μόνη...

σε αγαπαω, παντρεψου με.

το One night stand ειναι χαλαρα το πιο ωραιο sex μεχρι να actually γινει κατα τη γνωμη μου. Δηλαδη ολα οσα οδηγουν μεχρι το να βγουν ολα τα ρουχα ειναι απλα οτι καλυτερο, ακριβος επειδη ειναι η φαση στην οποια δεν βγαζεις ρουχα ΣΚΙΖΕΙΣ ρουχα.

αλλα η actuall πραξη...Meh...again προτιμω το σεξ των 4+μηνων και βαλε. Οταν πλεον δεν εχεις ενδοιασμους, ξερεις τι ειναι ο αλλος, και ο αλλος ξερει τι εισαι εσυ. Δεν μιλαω για συναισθηματα, καλα ειναι και αυτα, αλλα χρειαζεται καποιος καιρος για να μαθεις τι ακριβος την στελνει και το αναποδο.

προσωπικα εχω κανει one night stand και παντα εκανα 250 ωρες να τελειωσω, τοσο πολυ που με ενοχλουσε, το ιδιο και οι κοπελιες, δεν ειναι θεμα ικανοτητας ας πουμε (η μπορει να ειναι δεν ξερω) αλλα περισοτερο γνωσης του σωματος του αλλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω ότι κατά τη διάρκεια της ζωής μας,πρέπει να δοκιμάζουμε και να βιώνουμε όσα περισσότερα μπορούμε..ειδικά όσον αφορά στο σεξ,οι πειραματισμοί+οι δυνατότητες δεν τελειώνουν ποτέ..!:clapup: Εγώ θα'θελα να αποκτήσω και μια τέτοια "εμπειρία"..δεν συμφωνώ καθόλου με την άποψη ωστόσο ότι όποια κάνει κάτι τέτοιο είναι "πορνίδιο"..:hmm:το σεξ της μιας βραδυάς,μπορεί να γίνει για πολλούς λόγους..είτε μετά από έναν επώδυνο χωρισμό,είτε γιατί μπορεί να περνάς μια "φάση",είτε γιατί πολύ απλά,δύο άτομα έλκονται ερωτικά μεταξύ τους...αυτή η έλξη είναι μέσα στην ανθρώπινη φύση και αν δεν υπάρχει κάποιο ηθικό/πρακτικό εμπόδιο (πχ.αν δεν είσαι ήδη μέσα σε μια σχέση),δεν βλέπω τον λόγο να θεωρείται κατακριτέο...κι εγώ είμαι ρομαντική και πιστεύω ότι είναι τελείως διαφορετικό το συναίσθημα του να κάνεις έρωτα και να ενώνεσαι έτσι,σωματικά και πάνω απ'όλα πνευματικά με τον σύντροφό σου,αλλά θέλω να βιώσω και το "κτηνώδες",πρωτόγονο αίσθημα του να κάνεις σεξ με κάποιον μόνο και μόνο για να ικανοποιήσεις τις κτηνώδεις σεξουαλικές σου ορέξεις..!ούγκ!!! :hump: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top