One night stand

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μα αν πας με έναν άγνωστο λίγο πριν φύγεις από ένα μέρος... ε δεν βλέπω το λόγο να μείνεις ακόμα λίγο παραπάνω εφόσον τίποτα δεν μπορεί να σου υποσχεθεί ακόμα μία βραδιά φοβερού πάθους! Άσε που για εμένα σε one night stand το μόνο που αρκεί είναι το όνομα, άντε και η ηλικία αλλιώς θα έκανα fuck buddy σχέση όπως έχω ήδη κάνει :P

Άσχετο αλλά ξεφύγαμε λιγουλάκι ή ιδέα μου ειναι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
βικ. συγκεντρώσου. άλλη μια νύχτα σεκς δε βλάπτει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Όπως διατάξατε Miss Doooooooooo! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Είχα μια τέτοια εμπειρία κάποτε... και μάλιστα ήταν και πολύ όμορφη!!!!!


Εδώ βέβαια, θα πρέπει να προσθέσω, πως σίγουρα δεν έγινε με κάποιον άγνωστο, δεν νομίζω άλλωστε ότι θα μπορούσε να γίνει με κάποιον άγνωστο..., όμως το συγκεκριμένο πρόσωπο, δεν ήταν ούτε σχέση μου και ούτε έγινε ποτέ και δεν ήταν και ούτε φίλος μου μέχρι τότε.
Μετά από αυτή την βραδυά, η σχέση μας έγινε φιλική και μάλιστα πολύ ειλικρινής και πολύ άνετη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VASILISTIMP

Νεοφερμένος

Ο VASILISTIMP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Ανάλογα σε τι φάση βρίσκεσαι.Καλό και το συναίσθημα αλλά υπάρχουν φορές που υπάρχουν μόνο ορέξεις.Και βασικό είναι τι ρόλο παίζει ο παρτενέρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχ δεν ξέρω βρε παιδιά, δε μου "λέει" κάτι...

Μόνο σαν ξέσπασμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Δεν ξέρω, μάλλον θα προτιμούσα την παλάμη μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pepper-ann

Νεοφερμένος

Η Pepper-ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Δεν έχω κάνει αλλά δε θα είχα πρόβλημα. Δεν το θεωρώ κατακριτέο. Ειδικά αν έχεις πολύ καιρό να το κάνεις, γιατί όχι; Καλό είναι να «μηδενίζεις» που και που...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
εχω κανει δυο φορες.ετσι για κατι διαφορετικο και για την κ@υλα της στιγμης.την μια φορα ειχα παρεα και ενα φιλο μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pepper-ann

Νεοφερμένος

Η Pepper-ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
εχω κανει δυο φορες.ετσι για κατι διαφορετικο και για την κ@υλα της στιγμης.την μια φορα ειχα παρεα και ενα φιλο μου:P


:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.

τι δεν καταλαβες ακριβως? χμ...κατσε γιατι:P οταν λεω φιλο μου παρεα εννοω οτι ηταν και μια αλλη κοπελα παρεα οκ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pepper-ann

Νεοφερμένος

Η Pepper-ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
τι δεν καταλαβες ακριβως? χμ...κατσε γιατι:P οταν λεω φιλο μου παρεα εννοω οτι ηταν και μια αλλη κοπελα παρεα οκ!


lol... Κάπως καλύτερα τώρα...:) Μη με παρεξηγείς, ορισμένες φορές καίω κάρβουνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
lol... Κάπως καλύτερα τώρα...:) Μη με παρεξηγείς, ορισμένες φορές καίω κάρβουνο...

ναι βρε χαλαρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rash

Νεοφερμένος

Ο Rash αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
καλα τα λετε ρε παιδια αλλα η αρωστιες και κλπ ειναι λιγο βλακειες... τι αρωστια θα παθεις με τον σηντροφο σου?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
καλα τα λετε ρε παιδια αλλα η αρωστιες και κλπ ειναι λιγο βλακειες... τι αρωστια θα παθεις με τον σηντροφο σου?????

Ότι, θες μπορείς να πάθεις. Διάλεξε.
ΕΝ ολίγοις: Να είσαι σίγουρκς για το σύντροφό σου μόνο αν έχετε κάνει και οι δύο εξετάσεις.
Από κει και πέρα, κάνε όοο,τι θες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rash

Νεοφερμένος

Ο Rash αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ότι, θες μπορείς να πάθεις. Διάλεξε.
ΕΝ ολίγοις: Να είσαι σίγουρκς για το σύντροφό σου μόνο αν έχετε κάνει και οι δύο εξετάσεις.
Από κει και πέρα, κάνε όοο,τι θες...
εισαι σωστη γιατι ομως εξετασεις? τι μπορει να εχει το ζευγαρι αιντς?αλα μην νομιζεις οτι κρινω σωστο το σεχ μιας βραδιας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
εισαι σωστη γιατι ομως εξετασεις? τι μπορει να εχει το ζευγαρι αιντς?αλα μην νομιζεις οτι κρινω σωστο το σεχ μιας βραδιας

To aids είναι ένα απο τα ΣΜΝ (Σεξουαλικά μεταδιδόμενα νοσήματα) μεταξύ άλλων και σόρρυ αν σε τρομάξω μπορείς να πάθεις :

ΛΟΙΜΩΞΗ ΑΠΟ ΧΛΑΜΥΔΙΑ
ΕΡΠΗΣ ΤΩΝ ΓΕΝΝΗΤΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ
ΟΞΥΤΕΝΕΣ ΚΟΝΔΥΛΩΜΑ
ΓΟΝΟΡΡΟΙΑ
ΗΠΑΤΙΤΙΔΑ Β
ΣΥΦΙΛΗ

κτλ.
Η χρήση προφυλακτικού δεν είναι μόνο για αντισύλληψη και δυστηχώς κάποια απο τα παραπάνω δεν είναι εμφανή απλά μεταδίδονται.
Αν θες να μάθεις περισσότερο καλό ειναι να ψάξεις στο internet για τα παραπάνω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Με όλη τη γλυκειά διάθεση, θα σου πρότεινα να βρεις μία έγκυρη πηγή να ενημερωθείς για τα σεξουαλικώς μεταδιδώμενα νοσήματα.
Θέλεις ίντερνετ, θέλεις βιβλίο;

Αλλά μάλλον δεν αντιλαμβάνεσαι ότι οποιοσδήποτε μπορεί να είναι φορέας αρρωστιών, που... ε, κρίμανα κολλήσουν άλλοι!
Έρπης, Ηπατίτιδα, γονόρροια, κλπ...

Ένα παράδειγμα:

https://www.womanshealth.gr/showArticleList.php?listID=35
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Rash

Νεοφερμένος

Ο Rash αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Με όλη τη γλυκειά διάθεση, θα σου πρότεινα να βρεις μία έγκυρη πηγή να ενημερωθείς για τα σεξουαλικώς μεταδιδώμενα νοσήματα.
Θέλεις ίντερνετ, θέλεις βιβλίο;

Αλλά μάλλον δεν αντιλαμβάνεσαι ότι οποιοσδήποτε μπορεί να είναι φορέας αρρωστιών, που... ε, κρίμανα κολλήσουν άλλοι!
Έρπης, Ηπατίτιδα, γονόρροια, κλπ...

Ένα παράδειγμα:

https://www.womanshealth.gr/showArticleList.php?listID=35
καλα ειστε ενημερομενη και εσυ κι ο γιαννακης ε?φενετε θα εχετε περασει πολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
καλα ειστε ενημερομενη και εσυ κι ο γιαννακης ε?φενετε θα εχετε περασει πολα

χτύπα ξύλο βρε!:P
Ευτηχώς δεν έχω βρεθεί ποτέ σε κατάσταση να αντιμετωπίσω κάτι απο τα παραπάνω βασικά επειδή το είχα ψάξει, άσε που η ελειπής σεξουαλική ενημέρωση που είχαμε μας είχε κάνει να φοβόμαστε τα πάντα. Οπότε το να κάνεις σέξ χωρίς προφυλακτικό ήταν για εμάς ισοδύναμο με αυτοκτονια.
Αστα πληροφόριση 0
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top