Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,223 μέλη και 2,423,268 μηνύματα σε 75,646 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 431 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,938 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 12:22, 16-05-06:

Το skype αναλαμβανει να μεταφρασει της συνομοιλιες σας με 3$ το λεπτο. Η μεταφραση δεν την αναλμβανει καποιο μηχανημα αλλα ανθρωπος. Υποστηριζουν 150 λεξεις απλως για καποιες γλωσσες πρεπει να περιμενεις κανενα λεπτο μεχρι να βρεθει ο μεταφραστης.

Η skype δινει μια νεα πνοει στην voip τηλεφωνια ...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

lost_in_space

Δραστήριο Μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 256 μηνύματα.

O lost_in_space έγραψε: στις 20:39, 16-05-06:

Τι άλλο θα διαβάσω; Πόσο τρελαμένος μπορεί να είναι κανένας για να έχει τέτοια υπηρεσία;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,938 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 21:24, 16-05-06:

αν και εγω μπορω να σκεφτω χρησιμοτητα για εμενα ... το οτι εχει ανθρωπους μεταφραστες μου φαινετε τελειο ...
Παράθεση

lost_in_space

Δραστήριο Μέλος

O lost_in_space έγραψε: στις 21:26, 16-05-06:

Ναι αλλά για φαντάσου να μιλάς για μισή ώρα θα πληρώσεις 90$ και μετά άμα σου γίνει και συνήθεια ...
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 21:39, 16-05-06:

αν τα εχεις τα λεφτα γιατι ειναι κακο;
Παράθεση

lost_in_space

Δραστήριο Μέλος

O lost_in_space έγραψε: στις 10:54, 18-05-06:

Όχι αλλά μου φένεται πολύ χοντρό αυτό της skype.
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,067 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 16:23, 18-05-06:

εβολουσιον ρε παιδια, εβολουσιον...!
Παράθεση

GetOuttaMyWay (Johnson)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

O GetOuttaMyWay ++ έγραψε: στις 16:01, 05-07-09:

Πιοι χρησιμοποιειτε το εν λογω προγραμμα? Δωστε και τα nicknames σας. Το δικο μου ειναι στην υπογραφη μου...
Παράθεση

Inferno29278

Δραστήριο Μέλος

Ο Inferno29278 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 163 μηνύματα.

O Inferno29278 έγραψε: στις 16:44, 05-07-09:

Θεωρώ ότι είναι το καλύτερο πρόγραμμα για συνομιλίες μέσω υπολογιστή. Προσφέρει την καλύτερη ποιότητα ήχου. Στο τσατ βέβαια υστερεί λίγο
Παράθεση

GetOuttaMyWay (Johnson)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

O GetOuttaMyWay ++ έγραψε: στις 16:49, 05-07-09:

θα μας πεις το skype name σου?
Παράθεση

Inferno29278

Δραστήριο Μέλος

Ο Inferno29278 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 163 μηνύματα.

O Inferno29278 έγραψε: στις 16:50, 05-07-09:

Δεν θέλω να το δώσω, αφού μετά θα βρίσκεται σε δημόσια θέα και όχι μόνο από τα μέλη του φόρουμ, αλλά και από απλούς επισκέπτες
Παράθεση

GetOuttaMyWay (Johnson)

Διακεκριμένο μέλος

O GetOuttaMyWay ++ έγραψε: στις 16:51, 05-07-09:

δηλαδη οποιος θελει να σου στειλει pm?
Παράθεση

Inferno29278

Δραστήριο Μέλος

O Inferno29278 έγραψε: στις 16:53, 05-07-09:

Κάπως έτσι..
Παράθεση

Pavlitos (Παύλος)

Διάσημο Μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 683 μηνύματα.

O Pavlitos έγραψε: στις 16:54, 05-07-09:

Είμαι σίγουρος ότι οι γονείς που έχουν σχέση με την τεχνολογία θα το λατρέψουν γιατί θα έχουν καλύτερη επικοινωνία με τα παιδιά τους όταν σπουδάζουν.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

GetOuttaMyWay (Johnson)

Διακεκριμένο μέλος

O GetOuttaMyWay ++ έγραψε: στις 16:56, 05-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από Pavlitos
Είμαι σίγουρος ότι οι γονείς που έχουν σχέση με την τεχνολογία θα το λατρέψουν γιατί θα έχουν καλύτερη επικοινωνία με τα παιδιά τους όταν σπουδάζουν.
οντως. Εγω μιλαω με τη θεια μου που ειναι στη Γερμανια τωρα...
αλλα μπορειτε να μ στειλετε σε τα σκαιπ ονοματα σας για να σας κανω αντ?
Παράθεση

~Λένα~

Περιβόητο Μέλος

H ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,166 μηνύματα.

H ~Λένα~ έγραψε: στις 17:02, 06-07-09:

Kαι εγω εχω ενα για να μιλαω με τον αδερφο μου πιο πολυ. Εχει πολυ καλυτερη ποιοτητα στο βιντεο απο οτι το μσν. Γενικα το σκαιπ ειδικευεται στις κλησεις ενω το μσν στα μηνυματα.
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,737 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε: στις 19:08, 09-01-10:

μπορει να μου ΄πει κανεις τι χρειαζεται για το skype?
χθες το κατεβασα αλλα δε ξερω πολλα γι αυτο!
Παράθεση

932df0a57b

Διάσημο Μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 844 μηνύματα.

O 932df0a57b έγραψε: στις 15:25, 10-01-10:

Λοιπόν, χρησιμοποιώ το skype εδώ και περίπου ένα χρόνο, καθημερινά. Καταρχήν για computer-calls αλλά και για κλήσεις σε πραγματικά τηλέφωνα. Έχω συνδρομή 10 ευρώ το μήνα για απεριόριστες παγκόσμιες κλήσεις σε landlines (σταθερά) και αγοράζω μονάδες (με την κάρτα) για κινητά. ΠΟΛΥ φτηνές χρεώσεις για τα κινητά. Συμφέρει 100%. Επίσης, μπορείς να αγοράσεις τηλεφωνικό αριθμό για το skype account σου, τον οποίο μπορούν να καλούν πραγματικά τηλέφωνα, και μάλιστα, αυτό το νούμερο, το διαλέγεις και μπορεί να είναι από όποια χώρα θες (δυστυχώς ελλάδα δεν έχει ακόμα). Δηλαδή μπορείς να έχει αμερικανικό νούμερο, ή ιταλικό κτλ. Επίσης, στα τα τηλεφωνήματα και στα SMS, μπορείς να επιλέξεις να δείχνει το νούμερο του κινητού σου.
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,737 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε: στις 17:52, 10-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από 932df0a57b
Λοιπόν, χρησιμοποιώ το skype εδώ και περίπου ένα χρόνο, καθημερινά. Καταρχήν για computer-calls αλλά και για κλήσεις σε πραγματικά τηλέφωνα. Έχω συνδρομή 10 ευρώ το μήνα για απεριόριστες παγκόσμιες κλήσεις σε landlines (σταθερά) και αγοράζω μονάδες (με την κάρτα) για κινητά. ΠΟΛΥ φτηνές χρεώσεις για τα κινητά. Συμφέρει 100%. Επίσης, μπορείς να αγοράσεις τηλεφωνικό αριθμό για το skype account σου, τον οποίο μπορούν να καλούν πραγματικά τηλέφωνα, και μάλιστα, αυτό το νούμερο, το διαλέγεις και μπορεί να είναι από όποια χώρα θες (δυστυχώς ελλάδα δεν έχει ακόμα). Δηλαδή μπορείς να έχει αμερικανικό νούμερο, ή ιταλικό κτλ. Επίσης, στα τα τηλεφωνήματα και στα SMS, μπορείς να επιλέξεις να δείχνει το νούμερο του κινητού σου.

αν σου πω οτι δε καταλαβα τιποτα, θα με παρεξηγησεις?
Παράθεση

mechanicarts (Λάζαρος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ψάχνω . Έχει γράψει 323 μηνύματα.

O mechanicarts τσιμπα το παπαρι έγραψε: στις 19:27, 10-01-10:

Θέλω κι εγώ να βάλω skype για να παίρνω ελλάδα (βρίσκομαι κύπρο) και 4? είναι πράγματι φτηνό για ένα μήνα, αλλά λέω να πληρώσω με πέυπαλ, και πρέπει να συνδέσω την χρεωστική...και μετά να περιμένω για την κατάσταση λογαριασμού η οποία παρεπιπτόντως δεν μου έρχεται οπότε μάλλον δν παίζει...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Απορίες σχετικά με το Skype - Από panagiotis_stav
      Το θέμα έχει λάβει 23 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξωσχολικές Δραστηριότητες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-02-13 στις 19:12.
    • [Android] Skype - Από KingFox
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-06-12 στις 12:33.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα