Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,241 μέλη και 2,424,277 μηνύματα σε 75,693 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 329 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,490 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 11:39, 29-11-10:

To skype το βρίσκω ακριβό

Eγώ χρησιμοποιώ το voipdiscount είναι πολύ καλό χρεώσεις του μπορείτε να δείτε εδώ http://www.voipdiscount.com/en/calling-rates.html
το χρησιμοπιώ μόνο για σταθερά αλλά και για κινητά είναι αρκετά φτηνότερο από το skype το οποίο βρίκσω αρκετά ακριβό.

Έχω βάλει 10 ευρώ από πέρσι και δεν έχω αλλάξει ακόμα....
Και δε χρησιμοποιώ το Pc για τηλεφωνήματα έχω πάρει συσκευή (ασύρματο ) και την συνδέω στο router και είναι σαν κανονικό τηλέφωνο (και ένας που δεν ξερει από υπολογιστές) το χρησιμοποιεί άνετα.

Voipdiscount
Greece (Landline) FREE*
Greece (Mobile) 0.183

All rates: Price exc. VAT: Price incl. VAT:
Greece 1.9 cents 2.2 cents
Greece - Athens 1.9 cents 2.2 cents
Greece - Mobile - Cosmote 19.5 cents 22.4 cents
Greece - Mobile - Others 19.5 cents 22.4 cents
Greece - Mobile - Q Telecom 30 cents 34.5 cents
Greece - Mobile - Telestet 19.5 cents 22.4 cents
Greece - Mobile - Vodafone 19.5 cents 22.4 cents
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fockos : 29-11-10 στις 11:52.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ceres Victoria

Διακεκριμένο μέλος

H Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,708 μηνύματα.

H Ceres Victoria censored έγραψε: στις 06:11, 30-11-10:

το Free εχει αστερακι... πρεπει να αγορασεις credit... ποσο ομως; Επισης εχει οριο τα 300 λεπτα την εβδομαδα. Στο skype πληρωνω τον μηνα $5 και κατι (canadian dollars) και εχω unlimited (ok, εχει αστερακι, 6000 λεπτα τον μηνα)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,490 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 08:04, 30-11-10:

Eγώ πληρώνω 10 ευρώ τον 1,5 χρόνο. (φυσικά δε παίρνω κινητά αλλά μόνο σταθερά στο εξωτερικό)

Τα 2 χρόνια που έχω τον λογαριασμό 2 φορές τον έχω γεμίσει με 10 ευρώ (1 φορά όταν το πηρα και μια φορά σε 1,5 χρόνο). Το καλύτερο με αυτό είναι ότι το χρησμιοποιεί και όλη η οικογένεια αφού το έβαλα σε s.i.p. ( να πείσω τους γονείς μου να ανοίξουν τον υπολογιστή για να τηλεφωνήσουν είναι αδύνατο).

Max 300 minutes per week of free call και η περίοδος αν δε κάνω λάθος είναι 120 μέρες πολύ καλό deal.

Ειδικά για τηλέφωνα σε Ελλάδα και Κύπρο το voipdiscount αξίζει με το παραπάνω. Και πάλι αν τελειώσει το τζάμπα είναι 0,016ευρώ /λεπτό.
Παράθεση

jj!

Συντονιστής

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 4,034 μηνύματα.

O jj! έγραψε: στις 14:45, 21-12-10:

Πρόσφατα, κατέβασα το skype για να μιλάω με τους φίλους και συγγενείς μου, στο εξωτερικό (εδώ κανείς δεν έχει). Έχω κάποιες ερωτήσεις
  1. Το group video calling θα είναι δωρεάν, ακόμη κι αν περάσει στην κανονική του έκδοση;
  2. Υπάρχει όριο συνετούς χρήσης σε skype-to-skype (video)κλήσεις;
  3. Πώς φαίνεται η οθόνη μου όταν κάνω screen-sharing; (Όπως όταν πατάω prinτ screen για παράδειγμα;)
Παράθεση

maria_lulu (Mαρία)

Δραστήριο Μέλος

H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε: στις 00:53, 29-12-10:

Ειναι ωραιο το skype! Το msn ειναι για να γραφεις. Εμενα στο βιντεο του μσν δεν μου εχει ηχο. Ενω με το skype ηταν ολα μια χαρα. Το skype το χρησιμοποιω για να μιλαω με τους συγγενεις μου απο το εξωτερικο.

Για τις χρεωσεις δεν ξερω... Ποτε δεν εχω μιλησει απο υπολογιστη σε κινητο/τηλεφωνο
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 21:36, 17-05-11:

Δεν έχω καταλάβει τη χρησιμότητα της κατάστασης αποσυνδεδεμένος.
Anyone;
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,951 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 21:59, 17-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από theodora
Anyone;
ούτε εγώ
λένε ότι βλέπεις τον ήλιο από το παράθυρο (το κανονικό)
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Myrtle

Περιβόητο Μέλος

H Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,271 μηνύματα.

H Myrtle καθένας παιρνει αυτο που του αξιζει... έγραψε: στις 22:04, 17-05-11:

Anyone;
Τι δεν έχεις καταλάβει δηλαδή; Όταν η κατάστασή σου είναι αποσυνδεδεμένος, απλά δεν είσαι συνδεδεμένος στο skype...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε: στις 22:14, 17-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από Myrtle
Τι δεν έχεις καταλάβει δηλαδή; Όταν η κατάστασή σου είναι αποσυνδεδεμένος, απλά δεν είσαι συνδεδεμένος στο skype...
Και η διαφορά από τον αόρατο πια είναι;
Διότι μου μίλησαν ως αποσυνδεδεμένος ο άλλος χρήστης και δεν το κατάλαβα.
Παράθεση

Myrtle

Περιβόητο Μέλος

H Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,271 μηνύματα.

H Myrtle καθένας παιρνει αυτο που του αξιζει... έγραψε: στις 22:22, 17-05-11:

Και η διαφορά από τον αόρατο πια είναι;
Διότι μου μίλησαν ως αποσυνδεδεμένος ο άλλος χρήστης και δεν το κατάλαβα.
Σου μίλησε ο άλλος ενώ ήταν εκείνος αποσυνδεδεμένος ή ενώ ήσουν εσύ;

Γιατί, λογικά, όταν είσαι αποσυνδεδεμένος δεν μπορείς να δεις τους συνδεδεμένους χρήστες κι ούτε μπορεί να σου μιλήσει κανείς...
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε: στις 22:26, 17-05-11:

Σου μίλησε ο άλλος ενώ ήταν εκείνος αποσυνδεδεμένος ή ενώ ήσουν εσύ;

Γιατί, λογικά, όταν είσαι αποσυνδεδεμένος δεν μπορείς να δεις τους συνδεδεμένους χρήστες κι ούτε μπορεί να σου μιλήσει κανείς...
Ο άλλος ήταν αποσυνδεδεμένος.
Παράθεση

Myrtle

Περιβόητο Μέλος

H Myrtle καθένας παιρνει αυτο που του αξιζει... έγραψε: στις 22:32, 17-05-11:

Μόλις το δοκίμασα και δεν γίνεται! Δεν μπορείς να στείλεις σε κάποιον όταν είσαι αποσυνδεδεμένος(δηλαδή στέλνεις, αλλά ο άλλος δεν μπορεί να τα λάβει). Επίσης, δεν μπορείς να δεις ποιοι είναι συνδεδεμένοι από τις επαφές σου όταν είσαι αποσυνδεδεμένος...

Μήπως αυτός που σου έστειλε είχε καταλάβει κάτι λάθος; Μήπως ήταν αόρατος και μπερδεύτηκε;
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,951 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 22:37, 17-05-11:

Μήπως αυτός που σου έστειλε είχε καταλάβει κάτι λάθος; Μήπως ήταν αόρατος και μπερδεύτηκε;

πάλι γκάφα έκανα
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε: στις 22:39, 17-05-11:

Μόλις το δοκίμασα και δεν γίνεται! Δεν μπορείς να στείλεις σε κάποιον όταν είσαι αποσυνδεδεμένος(δηλαδή στέλνεις, αλλά ο άλλος δεν μπορεί να τα λάβει). Επίσης, δεν μπορείς να δεις ποιοι είναι συνδεδεμένοι από τις επαφές σου όταν είσαι αποσυνδεδεμένος...

Δεν ξέρω, πάνω έλεγε αποσυνδεδεμένος.
Θα ρωτήσω γιατί δεν μπορώ να μένω με απορίες.

Thanks!

Ps: Sid, thanks για την τιμή που μου κάνεις να είμαι στην υπογραφή σου.
Παράθεση

Myrtle

Περιβόητο Μέλος

H Myrtle καθένας παιρνει αυτο που του αξιζει... έγραψε: στις 22:43, 17-05-11:

Δεν ξέρω, πάνω έλεγε αποσυνδεδεμένος.
Θα ρωτήσω γιατί δεν μπορώ να μένω με απορίες.

Thanks!
Βασικά μπορείς να το τσεκάρεις και μόνη σου με κάποιον φίλο σου που είναι ονλάιν αυτή τη στιγμή... Εγώ αυτό έκανα!
Παράθεση

jj!

Συντονιστής

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 4,034 μηνύματα.

O jj! έγραψε: στις 22:48, 17-05-11:

Τα μάθατε; Το skype εξαγοράστηκε από τη microsoft (περιμένω απάντηση Γιώργου υπέρ του linux). Μια χαρά πιστεύω θα είμαστε, φτάνει να μη ρίξει την υποστήριξη για τα windows xp και τα windows vista (όπως κάνει με τον IE).
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 22:52, 17-05-11:

Η microsoft είπε ότι θα συνεχίσει να υποστηρίζει βασικά τις άλλες πλατφόρμες... Βέβαια εδώ η Skype έβγαζε ένα update κάθε 18 μήνες, πόσο χειρότερα μπορεί να γίνει;
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε: στις 22:58, 17-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από jj!
Τα μάθατε; Το skype εξαγοράστηκε από τη microsoft (περιμένω απάντηση Γιώργου υπέρ του linux). Μια χαρά πιστεύω θα είμαστε, φτάνει να μη ρίξει την υποστήριξη για τα windows xp και τα windows vista (όπως κάνει με τον IE).
Ααα μην το κάνουν σαν το WLM 2011 γιατί εξαιτίας τους δε χρησιμοποιώ πλέον το msn.
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 09:01, 18-05-11:

Αυτό έγινε μετά την κίνηση της google Να υποστηρίξει google talk στο νέο android, ωστέ να έχει ανταγωνιστικό προιόν για τα windows phone 7. Όπως καταλαβαίνετε σε 3-4 χρόνια θα παίρνουμε μονο data plan απο τους mobile phone providers.
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε: στις 20:20, 19-09-11:

Τι διαστάσεων πρέπει να είναι η εικόνα προφίλ έτσι ώστε να καλύπτει όλο το πλαίσιο;

΄
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Απορίες σχετικά με το Skype - Από panagiotis_stav
      Το θέμα έχει λάβει 23 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξωσχολικές Δραστηριότητες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-02-13 στις 19:12.
    • [Android] Skype - Από KingFox
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-06-12 στις 12:33.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα