Φοιτητική ζωή στο Βόλο

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
σιγουρα εχετε δει πολλα τετοια θεματα!αλλα τι να κανουμε τα καημενουλικα!μονο απο ατομα με πειρα μπορουμε να παρουμε τις καλυτερες συμβουλες!οχι απο δω κι απο κει...:)
λοιπον...δηλωσα παιδαγωγικα και μετα απο Αθηνα επελεξα ως πιο κοντινο τον Βολο!(δεν μου αρεσε Πατρα...)
λοιπον?καμια προσωπικη αποψη για τη φοιτητικη ζωη εκει?
πως ειναι η πολη?η συγκοινωνια?γινονταΙ ευκολα παρεες??
:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
ωραια...μονη μου θα μαι απ οτι βλεπω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

falegk

Νεοφερμένος

Ο Αντωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
χαχα πρέπει να ειναι ωραία στον βολο.
Η ξαδέρφη μου μάλλον θα παει εκει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gio_santo

Νεοφερμένος

Η gio_santo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
και εγω εκει θα ειμαι μαλλον.εχω δηλωσει το παιδαγωγικο ειδικης αγωγης.αν δεν ανεβει πανω απο 500 μορια το πιανω!

Hey!δεν υπαρχει κανεις να μας πει τι λεει εκει??πως ειναι?:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g!orgos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Εγώ έχω ένα φίλο που σπουδάζει στο Βόλο... Πανέμορφη πόλη και το χειμώνα κάθε Σαββατοκύριακο πηγαίνουν με τη παρέα του στο χιονοδρομικό στο Πήλιο και περνάνε τέλεια :no1: Πιστεύω πως αν πάτε Βόλο θα περάσετε και εσείς πολύ καλά! Καλά αποτελέσματα !:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gio_santo

Νεοφερμένος

Η gio_santo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
ενδιαφερον!!ευχαριστουμε πολυ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

endless_dream

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η endless_dream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
και εγω εκει θα ειμαι μαλλον.εχω δηλωσει το παιδαγωγικο ειδικης αγωγης.αν δεν ανεβει πανω απο 500 μορια το πιανω!

Hey!δεν υπαρχει κανεις να μας πει τι λεει εκει??πως ειναι?:what:

Αν περάσεις εκεί, θα είσαι συμφοιτήτρια με την κολλητή μου που πέρασε πέρυσι ,αλλά ανέβαλε τις σπουδές της για φέτος!:jumpy:
Πρέπει να είναι πολύ όμορφα από ό,τι έχω ακούσει.Άσε που έτσι βρήκα και άλλη αφορμή να την επισκέπτομαι συχνά και να κάνω και διακοπούλες!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Μιας και εχω επισκεφθει τον Βολο και εγω 2 φορες θα συμφωνησω με τους προλαλησαντες..Πανεμορφη πολη με αρκετα μερη να δεις,nightlife καλη...
Πιστευω θα σου αρεσει..Προσωπικα θα μου αρεσε πολυ η φοιτητικη ζωη στην πολη του Βολου:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jbasm

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Γεια σας παιδια...Μενω στο Βολο...
Λοιπον πιστευω πως ο Βολος ειναι μια παρα πολυ ωραια πολη γιατι συνδυάζει βουνο και θαλασσα..Οι αποστασεις ειναι μικρες και οσοι μενουν εδω δεν αντιμετωπιζουν μποτιλιαρισματα και αλλα τετοια..Μπορεις ευκολα να συνδυασεις παρα πολλα πραγματα...

Ομως για την νυχτερινη ζωη δεν θα ελεγα οτι εχει κατι το ιδιαιτερο..Ειδικα για εναν φοιτητη ο οποιος θελει εναλλαγες στην διασκεδαση του ο Βολος δεν παιρνει τα πρωτεία....Πιστευω πως ενας ο οποιος ζει στην Θεσσαλονικη η την Αθηνα δεν θα βρει παρα πολυ ενδιαφερον τον Βολο..Αν απ'την αλλη ζει σε καποια αλλη πολη ο Βολος θα του φανει παραδεισος....

Αυτα απο εναν Βολιωτη...Δεν θελω να αποθαρρύνω κανεναν, απλα ισως επειδη καταγομαι απο τον Βολο να τον εχω βαρεθει...Ειναι παντως αντικειμενικα απο τις ωραιοτερες πολεις της Ελλαδας και προσφερει καλη ποιοτητα ζωης...

{οποιος εχει καμια απορια ας ρωτησει} ;-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jbasm

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Καλη παρεα να εχεις και ειλικρινα τιποτε αλλο!!!:no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gio_santo

Νεοφερμένος

Η gio_santo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Ωραια!μ'αρεσουν αυτα που λετε...
απο θεμα σπιτιου τι λεει?θα βρουμε ευκολα ενα αξιοπρεπες σπιτι?
απο αθηνα ποση ωρα ειναι με το λεωφορειο η το τρενο??κ ποσο κοστιζει το εισητηριο?

λοιπον>??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jbasm

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Ωραια!μ'αρεσουν αυτα που λετε...
απο θεμα σπιτιου τι λεει?θα βρουμε ευκολα ενα αξιοπρεπες σπιτι?
απο αθηνα ποση ωρα ειναι με το λεωφορειο η το τρενο??κ ποσο κοστιζει το εισητηριο?

λοιπον>??

Στο Βολο μπορεις ευκολα να βρεις ενα αξιοπρεπες σπιτι γιατι χτιζονται συνεχεια καινουργιες πολυκατοικιες..Βεβαια ειναι ευκολο να βρεις καποιο διαμερισμα διοτι οι αποστασεις ειναι μικρες και δεν ειναι απαραιτητο να βρεις ακριβως στο κεντρο..

Με λεωφορειο ειναι κανενα 4ωρο ενω με τρενο κανενα 5ωρο απο Αθηνα..
Για εισιτηριο δεν ξερω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gio_santo

Νεοφερμένος

Η gio_santo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
aha!ωραια..ευχαριστω πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zoezaxariadi

Νεοφερμένος

Η ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
ειμαι απο βολο κ μπορω ν πω οτι ειναι πολυ καλα για φοιτητικη ζωη..εχει αρκετα μαγαζια διασκεδασης ευκολη συγκοινωνια..ειναι ευκολο ν γινουν παρεες..πραγματικα αν δν εμενα βολο θα ηταν απ τ πρωτες πολεις π θ δηλωνα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
τελεια ακουγονται ολα!ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια!gio_santo πιθανοτατα να βρεθουμε κι εκει!αντε και καλα αποτελεσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΖΟΥΖΟΥ!!!!!

Νεοφερμένος

Η ΖΟΥΖΟΥ!!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
:bye:
μενω κ εγω στ βολο κ ειναι η πρωτη μ επιλογη!
λατρευω τοσο την πολη μ κ δε θελω με τπτ ν φυγω...
λοιπον, συνδυαζει βουνο κ θαλασσα πραγμα που σ επιτρεπει να πας στο χιονοδρομικο τον χειμωνα κ για μπανιο τ καλοκαιρι!!!:up:
ακομη,η νυχτερινη ζωη ειναι τελεια...!!!βρισκεις να κανεις πραγματα που ικανοποιουν ολα τα γουστα!!!
απο αποψη παρεας κανεις ευκολα φιλους κ μπορεις να βρεις σπιτια σε καλη κατασταση, μα η αληθεια ειναι πως εχω ακουσει οτι δεν υπαρχουν τοσες πολλες γκαρσονιερες...:hmm:
αυτα!
ελπιζω να βοηθησα κ να μην παρασυρθηκα απο τον ενθουσιασμο μ για την πολη μ!!:jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gio_santo

Νεοφερμένος

Η gio_santo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
τελεια ακουγονται ολα!ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια!gio_santo πιθανοτατα να βρεθουμε κι εκει!αντε και καλα αποτελεσματα!

aha!!ποσα μορια εχεισ και τι τμημα θελεισ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Μια "καλή" γνωστή μου θα περάσει κατά πάσα πιθανότητα Μηχανικών Χωραταξίας και Πολεοδομίας Βόλο... Οποιεσδήποτε πληροφορίες για το συγκεκριμένο τμήμα, το επίπεδο των φοιτητών κτλ ευπρόσδεκτες με ευγνωμοσύνη !!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
:bye:
μενω κ εγω στ βολο κ ειναι η πρωτη μ επιλογη!
λατρευω τοσο την πολη μ κ δε θελω με τπτ ν φυγω...
λοιπον, συνδυαζει βουνο κ θαλασσα πραγμα που σ επιτρεπει να πας στο χιονοδρομικο τον χειμωνα κ για μπανιο τ καλοκαιρι!!!:up:
ακομη,η νυχτερινη ζωη ειναι τελεια...!!!βρισκεις να κανεις πραγματα που ικανοποιουν ολα τα γουστα!!!
απο αποψη παρεας κανεις ευκολα φιλους κ μπορεις να βρεις σπιτια σε καλη κατασταση, μα η αληθεια ειναι πως εχω ακουσει οτι δεν υπαρχουν τοσες πολλες γκαρσονιερες...:hmm:
αυτα!
ελπιζω να βοηθησα κ να μην παρασυρθηκα απο τον ενθουσιασμο μ για την πολη μ!!:jumpy::jumpy:
Ωραια μου ακουγονται ολα αυτα ειναι η 2η επιλογη μου το παιδ/κο Βολου η Αθηνα ειναι η 1η αλλα δεν το βλεπω,μακαρι λοιπον να μην ανεβει πολυ ο Βολος για να ανεβω εγω εκει:):jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Ωραια μου ακουγονται ολα αυτα ειναι η 2η επιλογη μου το παιδ/κο Βολου η Αθηνα ειναι η 1η αλλα δεν το βλεπω,μακαρι λοιπον να μην ανεβει πολυ ο Βολος για να ανεβω εγω εκει:):jumpy::jumpy:

OΥΑΟΥ!κι εμενα 2η επιλογη ειναι ο βολος.παιδαγωγικο τμημα!μακαρι να παω....εχω ενθουσιαστει με αυτα πουα ακουω!ετσι κι αλλιως αθηνα θα μαι παντα!αξιζει η εμπειρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top