Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,241 μέλη και 2,424,252 μηνύματα σε 75,692 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 183 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Εδώ κάνουμε δίαιτα!

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,726 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 13:28, 02-01-07:

οχι οχι δεν αναφερω...
δεν λεω τίποτα.... απλα ο στοχος μου πηγε κατα διαόλου
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Hakuna Matata έγραψε: στις 13:33, 02-01-07:

Χαχαχαχαχα!!!

Ε δεν πειραζει μωρε!! Τωρα ειναι χειμωνας, τα ρουχα βοηθανε! Μεχρι το καλοκαιρι εχουμε απλετο χρονο για να φτασουμε τους στοχους μας!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 13:33, 02-01-07:

Εγώ μια φορά δεν ανεβαίνω στην ζυγαριά...
Κρατάω το νούμερο που είχα πριν αρχίσω να τρώω για γιορτές...
Αν θέλετε να με βασανίσετε είναι να με ανεβάσετε με το ζόρι
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,009 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 16:12, 02-01-07:

Στα διαλα... Ο,τι εχασα το πηρα, +3, και νιωθω ΦΟΥΣΚΑ. Επισης δεν μπορω να σταματησω να τρωω γλυκα με τιποτε, αντε να παω στην εξορια του φοιτητοσπιτου να τη βγαζω με φρουτα να ησυχασω!
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 16:58, 02-01-07:

Παιδιά, εγώ χωράω ακόμα στο τζην μου... άλλο αν θα σπάσω τις θηλειές της ζώνης από το τράβηγμα!!!
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 17:07, 02-01-07:

Χμμμ, και εγω δεν παχυνα! Εντυπωση μου κανει, γιατι τρωω γλυκα καθε μερα! Βεβαια δεν το εχω παρακανει κιολας, προσπαθω οσο μπορω! Και οταν δεν εχουμε τραπεζια και τετοια δεν τρωω βραδυ!
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 17:09, 02-01-07:

Οκ κι εγώ χωράω ακόμα μια χαρά στα ρούχα μου...καθώς και στα κανούρια μιας και κατέβηκα και size...Το θέμα είναι μην ξαφνικά μου βγουν όλα και τρέχω και δεν φτάνω...

Πάντως επιμένω... Δεν ανεβαίνω σε ζυγαριά τώρα!!!
και πρέπει επίσης να κόψω τα γλυκά που όλο τσιμπολογάω...
Το μόνο καλό στην Κόρινθο είναι ότι μπορώ και κρατιέμαι... Δεν έχω γλυκά, δεν πέρνω γλυκά!

@ io-io πρέπει να τρως το βράδυ... Γενικά μην αποφεύγεις γεύματα... Μπορεί να μπλοκάρεις τον μεταβολισμό σου και αντί να περιμένεις να χάσεις, να πέρνεις κιόλας...
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 17:14, 02-01-07:

Ναι αυτο εννοειται, αλλα οταν τρωω μεσημεριανο στις 4 και κανενα κουραμπιε στις 8 μετα δεν πειναω! Οποτε τσιμπαω κατι του στυλ γαλα με κορνφλεικς η καμια φρυγανια η κατι τετοιο!
Δεν χανω γευματα πλεον, εχοντας μαθει απο μια περιοδο της ζωης μου που το εκανα, και ειχα "κοιμησει" τον μεταβολισμο μου για τα καλα!
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 17:23, 02-01-07:

Α...οκ...εγώ κατάλαβα ότι δεν τρως τίποτα γι'αυτό
Κι εγώ την είχα πατήσει έτσι, νομίζοντας ότι τρώγοντας λιγότερο και κόβοντας το βραδινό θα αδυνατίσω πέτυχα ακριβώς το αντίθετο όμως...Οπότε κάνε ένα χρόνο σωστή δίαιτα για να χάσεις και αυτά που πήρες από τις βλακίες που έκανες
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io έγραψε: στις 17:49, 02-01-07:

Καλα, εσυ τουλαχιστον εκοψες το βραδυνο! Εγω η.. πανεξυπνη, επειδη ηταν μια περιοδος που βγαιναμε συνεχεια για βραδινο εξω με παρεα, δεν ετρωγα μεσημεριανο! Οποτε και με ειχε κοψει η πεινα και ετρωγα οτι βρω μπροστα μου οταν βγαιναμε εξω, και πηγαινα μετα για υπνο οποτε δεν καιγοταν καμια θερμιδα, και τον μεταβολισμο μου εκανα χαλια! Μην αναφερω και το αλκοολ που συνοδευε το γευμα! Αστα να πανε! Ευτυχως λιγοτερο απο μηνα κρατησε η ηλιθιοτητα μου, και χρειαστηκα 3 μηνες κανονικης διατροφης για να φερω τον οργανισμο μου στα ισια του...
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 21:58, 02-01-07:

από αυριο πρέπει να αρχίσω διατροφή....
πρέπει να χάσω 5 κιλά
πως χάνονται?
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 00:36, 03-01-07:

Ψυχραιμία, πολλά λαχανικά, μετά λευκό κρέας, φρούτα, μικρά γεύματα και μειωμένα ψωμιά και λιπαρά!

Παιδιά, η κοιλιά μου είναι στρογγυλή!!!
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 09:54, 03-01-07:

Ανέβηκα στη ζυγαριά
Παράθεση

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 689 μηνύματα.

O nikolas17 έγραψε: στις 10:06, 03-01-07:

Κουράγιο κορίτσι μου, ανέβηκα και εγώ
υπάρχουν και χειρότερα
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 11:41, 03-01-07:

Σόρι, δηλαδή, εσείς κάνετε κακάκια κανονικά; Γιατί εγώ τσούκου!!
Και, πέραν τούτου, σιγά τις πολλές μέρες που φάγαμε παραπάνω... 3 μέρες κανονική διατροφή, και τα πολλά πολλά θα "ξεφουσκώσουν"!!!
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 11:43, 03-01-07:

κοιτα αυτο ειναι ενα θεμα που πρεπει να το συζητησουμε μαλλον σε άλλο τοπικ
για να σου λύσω πάντως την απορια... εγω σε 10 μέρες στην Ορεστιάδα, πήγα τουαλέτα 2 φορές.... μια φορα τη μερα που πήγαμε και μια φορα μετα απο 5 μέρες.... οποτε καταλαβαινεις φουσκωμα
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 11:45, 03-01-07:

Α γεια σου... Ε, βάλε μισό κιλό για κάθε μέρα που δεν..!
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 11:52, 03-01-07:

φατε μπέζοοοοοοο................... dηλαδή all bran
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 13:44, 03-01-07:

Εγώ πάλι, ξύπνησα το πρωί, και λέω "σήμερα θα ανέβω στη ζυγαριά, ωωωωχχχχχ". Το παίρνω απόφαση λοιπόν και ανεβαίνω. Και τι να δω; Μισό κιλό κάτω . Όλα οκ λοιπόν, αφού περίμενα οτι θα έχω πάρει 1-2 κιλά

Ψ. Εγώ πάντως τα κακάκια μου τα κάνω κάθε μέρα και με κάθε ευκαιρία
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 13:46, 03-01-07:

Και κάτι άλλο...όταν ο οργανισμός αλλάζει περιβάλλον δεν ενεργείτε τόσο εύκολα

Α...και ναι...ανέβηκα επιτέλους στη ζυγαριά...βασικά βλακεία μου γιατί το έκανα τώρα το μεσημέρι...αλλά όλα οκ...μια χαρά είμαι!Δεν πήρα τίποτα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    DimitraA.