Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,543 μέλη και 2,431,885 μηνύματα σε 76,191 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 211 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Εδώ κάνουμε δίαιτα!

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 13:20, 01-02-07:

Κάμάρι μου πόσο ύψος έχεις και είσαι 45 κιλά;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 528 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε: στις 13:45, 01-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από mania
Κάμάρι μου πόσο ύψος έχεις και είσαι 45 κιλά;
τάπα babes, ταπα!!!
1.57. αλλά δεν βαριέσαι, τακριβά αρώματα σε μικρά μπουκαλάκια
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 15:57, 01-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από travel_lover

μην ανησυχείς, κ όταν μπορέσω θα τις έχω υπ'όψην μου...
όταν μπορέσεις? Too late then μάλλον.
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 16:30, 01-02-07:

τάπα babes, ταπα!!!
Με η χωρίς τα τακούνια? Ψέματα λέει. Είναι πιο κοντή.Μπήκε τελευταία και από την ανορεξία.
Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 528 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε: στις 16:31, 01-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Demelene
όταν μπορέσεις? Too late then μάλλον.
if you want sooner, you try to get what u want...
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 19:34, 01-02-07:

Βρε Travel μου, μην πεισμώνεις τώρα κι εσύ... δεν παίζουμε με αυτά...

Πώς πάτε, οι άλλοι;;
Εγώ νομίζω να ηρεμήσω πολύ με τη δουλειά!! Επιτέλους ροή!!!
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,725 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 19:37, 01-02-07:

εγώ πάντως δεν αντέχω... θα ρωτήσω...
τι έπαιξε σήμερα με τα ταπεράκια με τους συναδέλφους? και τι έκανες με την τομάτα?
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 19:53, 01-02-07:

Δεσποινίς μου, σε λάθος θέμα είστε!!!

Καλά, είχα το σαντουιτσάκι μου εγώ... και ναι, κάνουμε όλοι μαζί διάλειμμα...
οπότε ήρθε η φίλη και σωτήρας μου και με πήρε από το χέρι και πήγαμε να ψωνίσουν οι άλλοι, όσοι δεν είχαν ταπεράκι μαζί κάτι, και μετά γυρίσαμε και φάγαμε!
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,725 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 19:55, 01-02-07:

σολλυ αλλά ήταν σχετικό με το σαντουϊτσάκι που είπες ότι έφαγες μωρεεεεεεεεεε
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 20:01, 01-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Δεσποινίς μου, σε λάθος θέμα είστε!!!

Καλά, είχα το σαντουιτσάκι μου εγώ... και ναι, κάνουμε όλοι μαζί διάλειμμα...
οπότε ήρθε η φίλη και σωτήρας μου και με πήρε από το χέρι και πήγαμε να ψωνίσουν οι άλλοι, όσοι δεν είχαν ταπεράκι μαζί κάτι, και μετά γυρίσαμε και φάγαμε!
Στην ΚΕ απευθυνεσαι?
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 20:03, 01-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
σολλυ αλλά ήταν σχετικό με το σαντουϊτσάκι που είπες ότι έφαγες μωρεεεεεεεεεε
Άχου το!!!

νι καλέ!! Κέρια να την επώ;
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 20:13, 01-02-07:

παίδες εγώ την δευτέρα θα ανέβω ζυγαριά να δω τι παίζει....
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 20:35, 01-02-07:

τάπα babes, ταπα!!!
Γιά το ύψος σου καλή είσαι βέβαια λίγο αδύνατη, που είσαι; τα κιλά δεν είναι παιχνίδι ούτε και η διατροφή.
Παιχνίδι είναι η ζωή και πρέπει να γελάς μαζί της όχι να καταστρέφεις τη υγεία σου για αυτή!!!! Πρόσεχε
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,875 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 21:31, 01-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από zanin
παίδες εγώ την δευτέρα θα ανέβω ζυγαριά να δω τι παίζει....
Με το καλό και μην κοιτάς τους αριθμούς###8230;
Χαλαρά χωρίς άγχος...οκ?
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 14:15, 03-02-07:

Δεν μπορούσα να κρατηθώ και θα γιορτάσω στα -9 κιλά αντι για τα -10.
Συμφορουμίτες μου έχασα 9 κιλά και προχωράω ΔΡΥΜΗΤΕΡΗ!!!

Άντε και στα επόμενα 9
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 14:21, 03-02-07:

μπράβο! καλέ πόσα θες να να χάσεις σύνολο?
καλά δεν είναι 9 κιλά?

εγώ μεθαύριο θα ανέβω στη ζυγαριά
ελπιζω να εχω πάει 62
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε: στις 14:24, 03-02-07:

ΜΠΡΑΒΟ-ΜΠΡΑΒΟ-ΜΠΡΑΒΟ Σάς χερομαι γιατι προσπαθήτε και χάρη σε εσάς αποφάσησα να πάω σε διαιτολόγο να χάσω τα 20 κιλά που πήρα και επιδή δεν έχω χρόνο για μεζούρες και κατι άυτα της είπα να φέρνει φαεί εκεινη το πρωι για όλη την ημέρα, θα πέθαινα άν μετρούσα το φαί σε μεζούρες
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mania : 03-02-07 στις 14:33.
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin έγραψε: στις 14:25, 03-02-07:

ΠΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ!!!!!!!
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 14:37, 03-02-07:

Ζανιν δεν είναι πολλά τα 9 σε σχέση με το σύνολο που πρέπει να χάσω. Σαν σύνολο πρέπει να χάσω γύρω στα 18-20...
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin έγραψε: στις 14:49, 03-02-07:

αμαν και εμενα μου φαινονται πολλά και δύσκολα τα 6 κιλά.....
καλή επιτυχία αδεσποτο....
ασε και ο φίλος μου κανονικά πρέπει να χάσει 10 κιλά όπωσδηποτε ....αλλά δεν κάνει καν τον κόπο να τα χάσει....
ε φταίω και εγώ που τον βρίσκω τέλειο με τα παχάκια του...
λοιπον εκανες μια πολύ καλή αρχη πάντος...σκεψου ότι έφτασες στην μέση του στόχου. και εγω πριν χρόνια έχασα 15 κιλά.... αχ καλές έποχές όταν έφτασα στο επιθυμητο....θυμάμαι έβαζα 10 τηγανιτές πατάτες στο πιάτο και τις έκοβα σε μικρά κομματάκια για να μου φαίνονται πιο πολλές... όλοι στο σχολείο τρωγανε τυρόπιτες και εγώ ήμουν με ένα μήλο....και σκέψου πήγαινα γυμνάσιο...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Scandal