Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,229 μέλη και 2,423,622 μηνύματα σε 75,662 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 411 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Εδώ κάνουμε δίαιτα!

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 09:52, 05-02-07:

τελικά είμαι 63 κιλά...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 19:08, 05-02-07:

Αχ δεν καταλαβαίνω, γιατί πρέπει πριν την περίοδο να είναι όλα τόσο περίπλοκα!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Hakuna Matata έγραψε: στις 10:03, 09-02-07:

Αν συνεχισω ετσι, σε λιγο θα με φωναζουν "στρογγυλη θεα"...
Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 528 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε: στις 10:25, 09-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Hakuna Matata
Αν συνεχισω ετσι, σε λιγο θα με φωναζουν "στρογγυλη θεα"...
κ σε χαλάει;

εδώ 22 μ@λ@κες τρέχουν πίσω από μια στρογγυλή θεά, παγκοσμίως την προσκυνάνε, πέφτει ξύλο για την στρογγυλή θεά, πολύ χρήμα η στρογγυλή θεά! κ δεν νομίζω να την χάλασε το παρατσούκλι!
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Hakuna Matata έγραψε: στις 10:27, 09-02-07:

Α μπα δε με χαλαει! Φαινεται υποσυνειδητα αυτο σκεφτομαι και το χω ριξει στη μασα!!

Σοβαρα παντως πρεπει να παω επειγοντως γυμναστηριο αλλα εκκρεμει μια εγχειρηση και πρεπει να περιμενω να την κανω και να αναρρωσω... Που σημαινει οτι το γυμναστηριο θα με υποδεχτει στις αρχες Μαρτιου...
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 20:25, 09-02-07:

Αχ ελπίζω να μην είναι καμία γκράντε εγχείρηση!!

Κι εγώ τις τελευταίες μέρες όοολο τρώω...
Λίγο η περίοδος, λίγο ένας θάνατος, λίγο η δουλειά με έξτρα κούραση και νέα αρχή... α πα πα...
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 08:39, 14-02-07:

κι εγω θελω να χασω 9-10 κιλα που πηρα εξαιτιας κορτιζονης....κλαψ... ξεκινησα με διατροφολογο βεβαια αλλα εχω εθισμο στη σοκολατα τι να κανω; κλαψ...προσπαθω να τηρησω το προγραμμα αλλα με την κορτιζονη ειναι λιγο δυσκολα τα πραγματα.για να χασω κιλα δεν πρεπει να τρωω τιποτα απολυτως δεν γινεται αλλιως. εκτος του οτι δεν επιτρεπεται καθολου αλατι οταν παιρνεις κορτιζονη.τι να κανεις; οταν πρεπει να κανεις καποια πραγματα για να μην εχεις προβλημα δεν κοιτας εμφανιση...απλα συμβιβαζεσαι και προσεχεις.
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Hakuna Matata έγραψε: στις 08:49, 14-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Αχ ελπίζω να μην είναι καμία γκράντε εγχείρηση!!

Κι εγώ τις τελευταίες μέρες όοολο τρώω...
Λίγο η περίοδος, λίγο ένας θάνατος, λίγο η δουλειά με έξτρα κούραση και νέα αρχή... α πα πα...

Ενας θανατος; Συλληπητηρια...

Οχι παντως δεν ειναι γκραντε εγχειρηση.
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 09:15, 14-02-07:

περαστικα σου hakuna matata μακαρι να αναρρωσεις γρηγορα....
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Hakuna Matata έγραψε: στις 09:33, 14-02-07:

Ευχαριστω...

Εσυ μιλα με τον/την διατροφολογο σου και κοιτα να τηρεις το προγραμμα σου οσο καλυτερα γινεται, οταν ειναι και θεμα υγειας δεν παιζουμε, ναι;
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 09:39, 14-02-07:

Έκανα ένα μικρό πισωγύρισμα αλλά τώρα έφτιαξαν κάπως τα πράγματα. Αυτή τη φορά ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΩ.
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H viki_thess έγραψε: στις 09:48, 14-02-07:

προσπαθω τι να κανω; ετσι κι αλλιως δεν εχω και πολλες επιλογες...κλαψ...εκοψα το ψωμι μπας και χασω κανενα κιλο αλλα το γλυκο παραμενει στην κορυφη...θα δουμε...υπομονη θελει και προσπαθεια...ας εχουμε και θεματα υγειας δεν πειραζει αρκει να περνανε ευκολα.....ολα τ αλλα ερχονται υγεια να χουμε μονο.
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,238 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 09:58, 14-02-07:

Εγώ πάλι κάνω δίαιτα χωρίς να το ξέρω.. δεν πεινάω απλά.
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 10:24, 14-02-07:

Σαμποτάζ όλη την ώρα μου κάνουν.
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 18:42, 15-02-07:

Εγώ πάλι όλο πεινάω...

Αλλά, για πείτε, ρε παιδιά...

Πώς υπολογίζουμε τις θερμίδες που πρέπει να παίρνει ημερίσια ένας άνθρωπος;;;
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 22:08, 15-02-07:

Αυτή τη βδομάδα αποφάσισα να ακολουθήσω τη δίαιτα ΑΚΡΙΒΩΣ όπως είναι, να μην κάνω κανένα "παράπτωμα"...
Για να δούμε....

Δεσελένε κάνε κάτι για να τη σπάσεις σε όλους όσοι σου κάνουν σαμποτάζ: πες "όχι".
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Hakuna Matata έγραψε: στις 10:20, 16-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Εγώ πάλι όλο πεινάω...

Αλλά, για πείτε, ρε παιδιά...

Πώς υπολογίζουμε τις θερμίδες που πρέπει να παίρνει ημερίσια ένας άνθρωπος;;;
Κοιτα για να ειναι ακριβες το αποτελεσμα πρεπει να κανεις λιπομετρηση και να υπολογισεις οσο το δυνατον καλυτερα τις θερμιδες που καις με φυσικες δραστηριοτητες.

Για ενα πιο "προχειρο" αποτελεσμα υπαρχουν σελιδες στο ιντερνετ. Δεν εχω καμια προχειρη αλλα google it!
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 10:27, 16-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Hakuna Matata
Κοιτα για να ειναι ακριβες το αποτελεσμα πρεπει να κανεις λιπομετρηση και να υπολογισεις οσο το δυνατον καλυτερα τις θερμιδες που καις με φυσικες δραστηριοτητες.

Για ενα πιο "προχειρο" αποτελεσμα υπαρχουν σελιδες στο ιντερνετ. Δεν εχω καμια προχειρη αλλα google it!
Googled it, αλλα δε βρήκα ίδια αποτελέσματα... ok, γενικά προς 2000 μεριά με βγάζει (για συντήρηση), αλλα κάποια sites δείχνουν κάτι τρελα, 1450, κλπ...
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 10:30, 16-02-07:

Εμενα ενα μου εβγαλε 1950, που μου φαινεται πολυ.

Αυτο μου εβγαλε 1756, που μου φανηκε πιο νορμαλ...
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Hakuna Matata έγραψε: στις 10:31, 16-02-07:

Ναι το χα συναντησει κι εγω αυτο το προβλημα... Τι να σου πω, αν μπορεις να βρεις καπου να κανεις λιπομετρηση νομιζω πως θα ναι το καλυτερο. Ενας διαιτολογος που ειχες νομιζω;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    DimitraA.