Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,245 μέλη και 2,424,578 μηνύματα σε 75,705 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 132 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

BitDefender Internet Security:Απορίες/Απόψεις/Ενημέρωσεις κλπ

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 943 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε: στις 12:12, 19-07-09:

Εδώ θα συζητάμε ό,τι έχει σχέση με το BitDefender Internet Security.
Υ.Γ:Άν υπάρχει παρόμοιο θέμα παρακαλώ τους mods να μου δώσουν το link.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

qwerty111

Περιβόητο Μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,258 μηνύματα.

O qwerty111 έγραψε: στις 21:40, 19-07-09:

Εγώ δεν μπορώ να εκφράσω μια ξεκάθαρη γνώμη για το Bitdefender καθώς δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ. Πάντως, σύμφωνα με το Av-Comparatives έχει υψηλά επίπεδα εντοπισμού malware αλλά από την άλλην έχει και πολλά FPs. Για αυτό εγώ δεν σκοπεύω να το χρησιμοποήσω στο μέλλον καθώς πολλές φορές οι ψευτοσυναγερμοί είναι το ίδιο επικίνδυνοι με τους ιούς. Μπορεί να μαρκάρει ένα σημαντικό αρχείο ως επικίνδυνο και μετά το σύστημα να μην ξεκινάει. Βέβαια, αν κάποιος είναι αρκετά έμπειρος και δεν μπερδεύεται από τους Fps ενδεχομένως να αποτελεί μια καλή λύση.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.

O Silent_Killer έγραψε: στις 15:07, 01-08-09:

Είναι πραγματικά καλό...αυτό χρησιμοποιώ αυτόν τον καιρό!!Δεν έχει και τόσα fps!Σχεδόν όλα τα αν έχουν!!Εγώ προσωπικά το κατατάσω ανάμεσα στα κορυφαία αν μαζί με gdata-avira-fsecure-kaspersky και άλλα αν που χρησιμοποιούν τις μηχανές τους!Έχω μείναι απόλυτα ικανοποιημένος από αυτό!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια