Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,801 μέλη και 2,440,926 μηνύματα σε 76,697 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 284 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πιστεύετε στον έρωτα με την πρώτη ματιά;

frosw_

Νεοφερμένος

H frosw_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.

H frosw_ έγραψε: στις 22:37, 22-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από nv
εγώ πάλι φρεσκοχωρισμένη δεν είμαι, απλά τσουρουφλισμένη από τον "κεραυνοβόλο"! Γιατί αν καείς από αυτόν καίγεσαι για τα καλά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κι εγώ,κι εγώ,κι εγώωωωω!!!! Αλλα πάει καιρός!!Μήπως πρεπει να αρχίσω να ανησυχώ??
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H nv έγραψε: στις 22:41, 22-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από frosw_

Κι εγώ,κι εγώ,κι εγώωωωω!!!! Αλλα πάει καιρός!!Μήπως πρεπει να αρχίσω να ανησυχώ??
Μπα! καλύτερα να τα θυμόμαστε μπας και βάλουμε μυαλό!!!!!!!
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,646 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 12:38, 23-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
Αυτά συμβαίνου...Πλέον είμαι της άποψης ότι ο χωρισμός δεν έιναι το τέλος του κόσμου αλλά ενός κεφαλαίου...Δεν λεώ ότι είναι εύκολο....Περνάς δύσκολες στιγμές...Αλλά μετά ανοίγεται ένα νέο κεφάλαιο!Γεμάτο προκλήσεις, καρδιοχτύπια....φλερτ, πρώτα ραντεβού!Η ζωή συνεχίζεται και είναι υπέροχο μόνο που το ξέρεις!
Δυστυχώς για όλα αυτά που αναφέρεις δεν έχω καθόλου, μα καθόλου διάθεση! Καρδιοχτύπια, πρώτα ραντεβού..... άντε πάλι απ'την αρχή.....
Παράθεση

openopen

Νεοφερμένος

Ο openopen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 55 μηνύματα.

O openopen έγραψε: στις 14:33, 23-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen
Δυστυχώς για όλα αυτά που αναφέρεις δεν έχω καθόλου, μα καθόλου διάθεση! Καρδιοχτύπια, πρώτα ραντεβού..... άντε πάλι απ'την αρχή.....
Όταν θα ενεργοποιηθεί πάλι το ένστικτο της συντροφικής επιβίωσης τότε θα τα κάνεις όλα αυτά χωρίς να το καταλάβεις
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 14:47, 23-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από openopen
Όταν θα ενεργοποιηθεί πάλι το ένστικτο της συντροφικής επιβίωσης τότε θα τα κάνεις όλα αυτά χωρίς να το καταλάβεις
Έχω πολλά χρόνια να πονέσω από έναν χωρισμό, που δεν θυμόμουν σχεδόν καθόλου την πίκρα που μένει..... Το ξέρω ότι θα περάσει, αλλά μέχρι τότε απλά θα πονάει πολύ..... :/ :/ :/
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 16:49, 23-06-05:

O χωρισμός λένε είναι σαν ένα θάνατο...Θα πονέσεις, θα κλάψεις, θα ξεσπάσεις, θα αρνηθείς ότι όλα τελειώσαν, θα τον ξανα ζητήσεις δίπλα σου...και μετά οι πληγές θα σβήσουν, δειλά δειλά θα γίνουν αυτά που αναφέρω....έτσι πάντα συμφβαίνει και σου μιλάει μία που έκανε 2 χρόνια να ξεπεράσει μια σχέση 3 χρόνων και ότι επί 2 χρόνια έκλαιγε
Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,984 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε: στις 17:13, 23-06-05:

Μου συνέβει πριν 2 1/2 χρόνια και κράτησε μέχρι χθες. Δυστυχώς, όταν το μόνο που υπάρχει σε μία σχέση είναι μόνο αγάπη και τιποτα άλλο, και αυτή σύμφωνα με τα προσωπικά δεδομένα του καθενός, τότε δύο άνθρωποι δεν μπορούν να μείνουν μαζί..... :/

Υ.Γ. προς ΕΚΕΙΝΟΝ : Αγάπη μου, θα σε σκέφτομαι και θα σ'αγαπώ πάντα.... έστω και από μακρυά.
Λυπάμαι πολύ γλυκειά μου,να ξέρεις πως αυτά γίνονται στη ζωή,ακόμη κι άνθρωποι που αγαπιούνται τελικά για διάφορους λόγους δεν μπορούν να είναι μαζί.Σήμερα είμαι ιδιαίτερα φορτισμένη συναισθηματικά και συγκινούμαι εύκολα.......Μην ανησυχείς,ελπίζω ο επόμενος κεραυνοβόλος σου έρωτας να στεριώσει.......Η ζωή δεν σταματά σε μια σχέση"Life is bigger than you...."
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 14:26, 27-06-05:

Thanks κορίτσια..... Μου δίνεται δύναμη.....
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 461 μηνύματα.

H gilie έγραψε: στις 14:31, 27-06-05:

crazyhelen σου υπενθυμιζω το νικ σου, πουλα και λιγη τρελα γιατι αλλιως δεν περναει τπτ και σου τονιζω την "υπογραφη μου"

hanging on to hope
when there is no hope
to hang on

cheer up, joy is everywhere!
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,991 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 02:49, 03-07-05:

βζζζζζζζζζ....!!!!!! με τη δευτερη; 8)
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,073 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 15:26, 03-07-05:

και με την τρίτη και την τέταρτη, την πέμπτη, την.......
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10,125 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 13:09, 04-07-05:

Φυσικά και πιστεύω!!!!
κι αν δεν πιστεύει ο άλλος αρχίζω τις κωλοτούμπες μέχρι να με δει πολλές ματιές

ό,τι καλύτερο έχω ζήσει στη ζωή μου, ήταν έρωτας με την πρώτη ματιά....
αυτό αποζητώ πάντα... αυτό θέλω... είναι η τροφή του πάθους μου, πηγή ενέργειας μου....
Αν δεν είμαι ερωτευμένη νιώθω σχεδόν κενή.....

(ένας φίλος μου λεει, οτι φταίει που έχω τον σκορπιό στην αφροδίτη μου )

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 15:59, 04-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από gilie
crazyhelen σου υπενθυμιζω το νικ σου, πουλα και λιγη τρελα γιατι αλλιως δεν περναει τπτ και σου τονιζω την "υπογραφη μου"

hanging on to hope
when there is no hope
to hang on

cheer up, joy is everywhere!
Thanks honey! Ελπίζω και εύχομαι όλα να τελειώσουν σύντομα! Όσο για την τρέλα που αναφέρεις, δυστυχώς δεν είμαι πιτσιρίκα πια (ΟΚ, δεν είμαι και γριά) και τα κουράγια δεν είναι το ίδια ισχυρα όπως πριν από μερικά χρόνια! Εχω περάσει μάλλον στην "άλλη φάση", εκεί που όλα τα πράγματα στη ζωή έχουν και το αντίτιμό τους. Αυτό πληρώνω τώρα!!!!
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 3,212 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 22:50, 01-01-06:

ναι ναι και ναι
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 519 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 03:12, 11-03-06:

Αρχική Δημοσίευση από frosw_
Πιστεύετε στον έρωτα με την πρώτη ματιά?Σας έχει τύχει?Αν ναι..πείτε κατι γι'αυτό...Που,πως,πότε,πως εξελίχθηκε...?
Ναι,πιστεύω στον έρωτα με την πρώτη ματιά.. μου συνέβη 1 φορά και μοναδική και..ακόμα τρέχω και δεν φτάνω..! εξελίχθηκε πολύ γλυκά στην αρχή,έγινε τέλειο και κατέληξε σε "όλεθρο"..νομίζω γενικά όμως,ότι σ'αυτές τις περιπτώσεις,δυστυχώς η κατάληξη δεν είναι πάντα η καλύτερη...
Παράθεση

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 557 μηνύματα.

O theio_vrefos έγραψε: στις 22:34, 23-02-07:

όχι
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,239 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 22:39, 23-02-07:

Μιας και θα μεταφερθουν στο αλλο θεμα οι απαντησεις, προσωπικα σου λεω και πιστευω πως οι μεγαλυτεροι ερωτες (τουλαχιστον στην ζωη μου και φυσικα ομεγαλυτερος μου) απο την πρωτη ματια ξεκινησε.
Με λιγα λογια πιστευω κυριως στον κεραυνοβολο ερωτα...
Οποτε σου απανταω ΝΑΙ και 1000 φορες ΝΑΙ.
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12,565 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 20:33, 26-02-07:

ΟΧΙ.
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 3,212 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 20:37, 26-02-07:

ναι αμε!!, την παντρευτηκα...........και φοραω ενα κερατο ΝΑΑΑΑΑ τωρα
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 20:40, 26-02-07:

Ναι αλλα με μέτρο μην παθουμε και πλάκα απο έρωτα, πάντα ειπάρχει ηλεκτρισμός αλλα άν πάθεις πλάκα και τρελαθείς το έχασες το παιχνίδι
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια