Σε ποιο μέρος έχετε περάσει τις καλύτερες διακοπές;

dimitral

Δραστήριο μέλος

Η dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 413 μηνύματα.
στην λευκαδα.δεν ειχε να κανει τοσο με το μερος οσο με την παρεα.και ηταν οι πιο παιδικες διακοπες που εχω κανει απο τοτε που ενηλικιωθηκα!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Στην Πράγα - Τσεχία!!! Τέλεια..
Χιόνια, χρώματα, ΄πολύ όμορφα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
:):):):):)
στην λευκαδα.δεν ειχε να κανει τοσο με το μερος οσο με την παρεα.και ηταν οι πιο παιδικες διακοπες που εχω κανει απο τοτε που ενηλικιωθηκα!!!!!!
:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Θεσσαλονικη για παντα!!!!!!! :beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
στο στέκι

κλείνω δύο χρόνια 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Φετος το καλοκαιρι....στον παραδεισο........:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
στο άγιο όρος :P

παρθένα δάση, μετακινήσεις με μουλάρια, δύσβατα μονοπάτια, απέραντη ησυχία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
σαντορίνη (μια με γονείς, και μια με φίλους), υπέροχο νησί, θα πήγαινα ξανά ευχαρίστως :redface:
αγγλία και σκωτία, όμορφα τοπία, πολλά αξιοθέατα....
χαλκιδική κλασικά κάθε καλοκαίρι με τις μαγευτικές παραλίες :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
στο άγιο όρος :P

παρθένα δάση, μετακινήσεις με μουλάρια, δύσβατα μονοπάτια, απέραντη ησυχία.

οικόπεδα φιλέτα με θέα , φορολογικός παράδεισος με άφεση αμαρτιών , απολωλότα πρόβατα που βρίσκουν τον δρόμο τους με προσευχή και δικαστική ασυλία , μια κόλαση που την φυλάει ο Άγιος Πέτρος , μπαρότσαρκες που καταλήγεις να τα πίνεις με όλα τα ζώα της κιβωτού του νώα , και το φίδι να μου μιλάει συμβολικά ενώ αλείφομαι με λάδι μαυρίσματος και αγνές κορασίδες παίζουν στην άμμο μπίτς βόλευ .

αμήν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

DreamRider

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Κεφαλονια!!!! Το πρωτο μου ταξιδι με μηχανες και με παρα πολυ καλη παρεα και ξενυχτια σε παραλιες που εχουν μεινει σε ολους αξεχαστα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Τις καλύτερες διακοπές τις πέρασα ένα 3ημερο το καλοκαίρι του 2006 στο Πλατανίτσι, στη Χαλκιδική. Υπηρετούσα εκείνη την περίοδο στη Ν. Σάντα και μπορώ να πω ότι ήταν μεγάλη ανακούφιση από το φόρτο του στρατού...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
στην Κρήτη..αρχικά έμεινα 7 χρόνια και πηγαίνω για διακοπές...αλλά ακόμα και όταν ήμουν εκεί , ήταν να σα να βρισκόμουν σε διακοπές:redface: αξέχαστα χρόνια..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
στην Κρήτη..αρχικά έμεινα 7 χρόνια και πηγαίνω για διακοπές...αλλά ακόμα και όταν ήμουν εκεί , ήταν να σα να βρισκόμουν σε διακοπές:redface: αξέχαστα χρόνια..:)

Εγώ είμαι από Χανιά, οπότε κάθε Χριστούγεννα, Πάσχα, Καλοκαίρι τα επισκέπτομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Εγώ είμαι από Χανιά, οπότε κάθε Χριστούγεννα, Πάσχα, Καλοκαίρι τα επισκέπτομαι.

Τα Χανιά είναι από τα καλύτερα μέρη της Κρήτης:) όποτε πήγαινα εκδρομή εκεί τρελαινόμουν!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Τα Χανιά είναι από τα καλύτερα μέρη της Κρήτης:) όποτε πήγαινα εκδρομή εκεί τρελαινόμουν!!!:D

Αν και από κει, προτιμώ το Ρέθυμνο. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Αν και από κει, προτιμώ το Ρέθυμνο. :/:

:eek::eek: σοβαρά;;; εγώ σε προτίμηση τα είχα:
1 Χανιά
2 Ιεράπετρα
3 Ηράκλειο
4 Άγιος Νικόλαος
και κάπου στο τέλος το Ρέθυμνο!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τις καλύτερες μου διακοπές έως τώρα τις έχω κάνει στην ..Οξφόρδη και το Λονδίνο! Ήταν τον Νοέμβριο του 2009, μετά από ένα σοβαρό πρόβλημα που με ταλαιπωρούσε και όντας φουλ ερωτευμένη, έχοντας όμως ταυτόχρονα πεθυμήσει αφόρητα το αντικείμενο του πόθου μου, αφού είχα δύο μήνες να τον δω. Η πρώτη στιγμή που βρεθήκαμε στο αεροδρόμιο ήταν σαν από ταινία: οι βαλίτσες μου ήταν μες στη μέση, ο κόσμος περνούσε με δυσκολία, αλλά εμείς το μόνο που μπορούσαμε να κάνουμε ήταν να φιλιόμαστε. Μετά από μερικές μέρες δε, γιορτάσαμε την επέτειο του πρώτου μας χρόνου μαζί εξίσου ρομαντικά σε ένα σκηνικό που ήταν εντελώς κινηματογραφικό και με έναν ουρανό γεμάτο αστέρια..

Θα ξαναγυρνούσα σε εκείνη την εποχή οποτεδήποτε, είναι από τις σπάνιες φορές που νιώθω πως δύσκολα θα ξαναζήσω κάτι παρόμοιο κι ας ξέρω πως πάντα προκύπτει κάτι καλύτερο γενικά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Στην Αθήνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top