Ποιο ήταν το πρώτο κομμάτι που έπαιξες μπροστά σε αρκετό κόσμο;

~iris~

Νεοφερμένος

Η Iris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
εγώ θυμάμαι είχαν μάθει στο σχολείο (δημοτικό ακόμα) οτι παίζω πιάνο και μου είχαν δώσει να παίξω στη σχολική γιορτή το σφαγείο του Θεοδωράκη.. είχα τρομερό άγχος αλλά τελικά όλα πήγαν καλά!! :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantinosal

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
εγω το πρωτο (και τελευταιο) κομματι που επαιξα μπροστα σε κοσμο ηταν στην εκτη δημοτικου ο υμνος στη χαρα(με φλογερα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Uncle Ernie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Uncle Ernie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
To Sunshine of Your Love των Cream σε κάποιο live.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Πού να θυμάμαι μετά από τόσα χρόνια...:lol:(γεράματα):jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Τη Λιζέτα-5 νότες ήταν όλες κι όλες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
το happy birthdate to you στα γενεθλια ενος φιλου μου
αλησμονητο γεγονος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Στην κιθαρα, δεν θυμαμε πιο ητανε πρωτο-πρωτο, καπιο απο τα "το 69 με καπιον φιλο" "Αγγελος εξαγγελος" "Rock and Roll στο κρεβατι", σε σχολικη γιορτη για τα χρηστουγεννα....

στον μπαγλαμα, παλι δεν θυμαμε πιο ητανε το πρωτο, καπιο απο τα "σφαγειο" "Τις εθνικης συμφιλιωσης" "καποτε θα ρθουν", παλι σε σχολικη γιορτη, για την 17 νοεμβρη

Στο μπασο το god of thunder σε ενα live

Τωρα αν πολυς κοσμος πορουν να θεωριθουν 10 φιλοι, δεν ξερω... το πιθανοτερο ειναι καπιος αυτοσχεδιασμος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MakingMirrors

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ντένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
το τανγκο της νεφέλης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
"Η Δημοσθένους Λέξις" του Σαββόπουλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Αν θυμάμαι καλά το "Να με προσέχεις".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garth vader

Νεοφερμένος

Ο garth vader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
εμένα ήταν το seven nation army ακολουθούμενο απο το cocaine και μετά το lonely day...φοβερή συναυλία!!!(σ.σ.drums παίζω!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

s.s

Νεοφερμένος

Ο S.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Το πρώτο κομμάτι ήταν το Blitzkrieg Bop,μετά το my brain is hanging upside down,μετά by the way. Στα τύμπανα πάντα,ακόμα θυμάμαι το γ@μ4μένο τρέμουλο πριν ανεβούμε στη σκηνή σαν συγκρότημα (και οι άλλοι πρωτάρηδες ήταν) όπως και την χαρά που κάναμε αφού ακούσαμε πολύ καλά λόγια.Πρέπει να χουν περάσει 2 χρόνια.


S.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Το If i could fly Από τους Helloween.... Ωραία ήταν !!! Χαμός είχε γίνει !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
If I could fly, I' pick you up, I'd take you into the night and show you love....

Αυτό;

Τέλειο!

Όχι, άλλο είναι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμελί

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αμελί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 343 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω παίξει, αλλά έχω τραγουδήσει πολλές φορές σε πάρτι, ή σε κάνα διάλειμμα ή κενό κλπ.. Η πρώτη φορά που τραγούδησα μπροστά σε πολύ κόσμο ήταν στο αποχαιρετηστήριο πάρτι που κάναμε ως παιδιά 6ης δημοτικού. Είχα τραγουδήσει το αγαπημένο μου τότε : "Never let you go". Το είχα και σε βίντεο αλλά δυστυχώς το έχασα. Ήταν αξέχαστη εμπειρία! Ωστόσο αυτό που μου είχε κάνει τότε τεράστια εντύπωση και συνεχίζι να μου κάνει (αν και τώρα νομίζω πως έχω καταλάβει το γιατί:P) είναι το εξής γεγονός: Είχαν μαζευτεί γύρω μου όλα τα αγόρια και απο τα 2 τμήματα και με τραβούσαν φωτό, βίντεο, μου έλεγαν μπράβο κ κλπ.., ενώ όλα τα κορίτσια, εκτός απο 3 φίλες μου, είχαν πάει στην άλλη γωνία της αίθουσας και κάθονταν στις καρέκλες τους ήρεμα και δε μιλούσαν.

pfff..whatever!! Experience of lifetime!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
If i could fly like the king of the sky, could nor trouble nor fall...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black Mambo

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
<< τι χαρά τι χαρά σκίζει η βάρκα τα νερά... >> :lol: Πιάνο, 3η Δημοτικού!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

armonia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 140 μηνύματα.
το sole mio στο αρμόνιο:P
με συνοδεία πιάνου..
πριν 2,5 χρόνια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
είχα παίξει στο φλαουτο το μικρή πατρίδα και σε μια φάση παίζαμε μόνο εγώ και ένα βιολί και τα πήγα μια χαρά αν εξαιρέσεις ότι έτρεμα λίγο και μου έφυγαν μια δυο νότες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fragl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fragl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 326 μηνύματα.
<< τι χαρά τι χαρά σκίζει η βάρκα τα νερά... >> :lol: Πιάνο, 3η Δημοτικού!
χαχαχαχαχχα!Ακριβώς! Την κα Μανταλένα είχες καθηγήτρια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top