Έχετε προφίλ σε ιστοσελίδα κοινωνικής δικτύωσης;

Σε ποιά κοινωνικά δίκτυα έχετε προφίλ;
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 21)

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Είστε "κοινωνικά δικτυωμένοι"? Έχετε κάποιο προφίλ σε ένα από αυτά τα δίκτυα?

Λοιπόν, εγώ έχω facebook.
Είχα hi5 αλλά με εκνεύρισε που κάθε μέρα λάμβανα 60(!) μηνύματα "μαζικής αλληλογραφίας". Σύμφωνα με αυτά τα μηνύματα, έχω πεθάνει 7358 φορές, θα έχω κακή τύχη για τα επόμενα 52635 χρόνια και το msn μου έχει κλείσει 981 φορές, ενώ θα πρέπει και να πληρώνω 50? για να ανοίξω το προφίλ...Όπως καταλαβαίνετε, το έσβησα...
Έκανα και ένα myspace αλλά δεν βρήκα γνωστούς και το παράτησα.
Τελευταία έκανα και twitter αλλά δεν το βρίσκω και πολύ ενδιαφέρον, καθ' ότι δημοσιεύεις μόνο τις καταστάσεις σου και τίποτα παραπάνω (απ' όσο ξέρω)...

Σημ: Το "κουμπάκιας" δεν ξέρω τι είναι. Απλά επειδή κάθε δημοσκόπηση που σέβεται τον εαυτό της έχει και τέτοια επιλογή, είπα να το βάλω κι εγώ....Γι' αυτό οι πρώτοι που θα απαντήσετε please πείτε μου και τι είναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Έχω facebook. Αλλά είναι βαρετό.

Το κουμπάκιας είναι για αυτούς που ψηφίζουν μόνο και μόνο για να δουν τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Όχι... τίποτα από αυτά.... Το yahoo! answers μετράει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
κ εγω facebook μονο
παλιοτερα ειχα hi5 αλλα βαρεθηκα και το δiεγραψα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Ειχα χαι5, το εκλεισα σχετικα γρηγορα και μετα τιποτα. Με πρηζουν να κανω φαις αλλα μπαααααααααα. Μονο που βλεπω την αδερφη μου να ασχολειται τοσο μου την σπαει. Εχω και με ενα μπαιτφαιτ να ασχοληθω. Αν και εδω που τα λεμε αρχιζω να το βαριεμαι(μην το πειτε στην συμμαχια μου:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Κουμπάκιας τι σημαίνει;(soz για το off)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Το κουμπάκιας είναι για αυτούς που ψηφίζουν μόνο και μόνο για να δουν τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας.

Αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flo0ra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φλωρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
εχω φειςμπουκ αλλα οντως ειναι πολυ βαρετο.το χαι5 ηταν πολυ καλο μεχρι π εκανε κ τ τεέυταιο 10χρονο κ τ εσβησα :P
οσοι δν εχετε φμπ μην κανετε
θα κολλησετε αγρια κ μετα δν μπορεις ν τ κλεισεις :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Και γω έχω facebook, flo0ra :P αλλά δεν έχω κολλήσει άγρια, ούτε ήπια...γιατί απλά δεν το πολυχρησιμοποιώ. Το έχω βαρεθεί. :)

Το πόσο θα κολλήσει ο καθένας στο facebook, είναι καθαρά προσωπικό θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Ένα hi5 στο οποίο έχω να μπω 4-5 και, μήνες, κι ένα facebook, στο οποίο ούτε καν πρόλαβα να κάνω για πρώτη φορά login, αφού ξέχασα τον κωδικό. :P Μετά το παράτησα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flo0ra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φλωρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Η αληθεια ειναι οτι εχω μια εμφυτη ταση στις καταχρησεις στο ιντερνετ :P
παντως το ανοιξα για συγκεκριμενο σκοπο(ΚΑΠΟΙΟΝ εψαχνα βασικα)
οποτε μαλλον τα δυο κολληματα πανε μαζι ;)
και μαι σπεις ειχα αλλα κ εγω δεν ειχα βρει γνωσοτυς οποτε το παρατησα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Όχι το βρίσκω τελείως ανούσιο και χάσιμο χρόνου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Το yahoo! answers είναι σαν το msn?

Οχι ακριβως.
Ειναι κατι σαν βοητικη πυλη.
Γραφεις ερωτησεις-αποριες για καποια (τεχνολογικα) θεματα και οι πεπειραμενοι χρηστες απαντουν!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Οχι ακριβως.
Ειναι κατι σαν βοητικη πυλη.
Γραφεις ερωτησεις-αποριες για καποια (τεχνολογικα) θεματα και οι πεπειραμενοι χρηστες απαντουν!;)


Δεν είναι μόνο για τεχνολογικά θέματα... Είναι για ότι φανταστείς... Ταξίδια, μουσική, ταινίες, σχολικές εργασίες, γλώσσες, σχέσεις,πολιτική κλπ...

Έχεις και επαφές και μπορείς να στέλνεις και pm.

https://answers.yahoo.com/;_ylc=X3oDMTB1b2I5ZmFoBF9TAzM5NjU0NTAwMQRzZWMDZnAEc2xrA3Ryb3VnaA--


Αν δείτε στη στήλη αριστερά, καλύπτει τεράστιο εύρος θεμάτων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 734 μηνύματα.
facebook.

twitter
:P



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Μολις εκανα twitter απο περιεργεια να δω τι ειναι, αλλα δε μ αρεσει πολυ, κατι σαν πολυ-πολυ-πολυ κακη απομιμηση του fb μου φαινεται! Θα το διαγραψω αμεσα μου φαινεται:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Είχα hi5 αλλά όταν έφτιαξαν και οι φίλοι μου το έσβησα κι έφτιαξα facebook...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eγω facebook εχω αλλα χεσε μεσα ειναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Τιποτα.:D
Δεν τα χωνευω.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top