Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,220 μέλη και 2,423,172 μηνύματα σε 75,645 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 490 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Έχετε προφίλ σε ιστοσελίδα κοινωνικής δικτύωσης;

Σε ποιά κοινωνικά δίκτυα έχετε προφίλ;

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 154)
hi5
27
17,53%
facebook
96
62,34%
myspace
14
9,09%
netlog
1
0,65%
twitter
15
9,74%
άλλο (πείτε και ποιο να μάθουμε κι εμείς)
12
7,79%
δεν έχω προφίλ
37
24,03%
κουμπάκιας
8
5,19%

Nickname (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 859 μηνύματα.

O Nickname έγραψε: στις 21:08, 06-08-09:

Είστε "κοινωνικά δικτυωμένοι"? Έχετε κάποιο προφίλ σε ένα από αυτά τα δίκτυα?

Λοιπόν, εγώ έχω facebook.
Είχα hi5 αλλά με εκνεύρισε που κάθε μέρα λάμβανα 60(!) μηνύματα "μαζικής αλληλογραφίας". Σύμφωνα με αυτά τα μηνύματα, έχω πεθάνει 7358 φορές, θα έχω κακή τύχη για τα επόμενα 52635 χρόνια και το msn μου έχει κλείσει 981 φορές, ενώ θα πρέπει και να πληρώνω 50? για να ανοίξω το προφίλ...Όπως καταλαβαίνετε, το έσβησα...
Έκανα και ένα myspace αλλά δεν βρήκα γνωστούς και το παράτησα.
Τελευταία έκανα και twitter αλλά δεν το βρίσκω και πολύ ενδιαφέρον, καθ' ότι δημοσιεύεις μόνο τις καταστάσεις σου και τίποτα παραπάνω (απ' όσο ξέρω)...

Σημ: Το "κουμπάκιας" δεν ξέρω τι είναι. Απλά επειδή κάθε δημοσκόπηση που σέβεται τον εαυτό της έχει και τέτοια επιλογή, είπα να το βάλω κι εγώ....Γι' αυτό οι πρώτοι που θα απαντήσετε please πείτε μου και τι είναι...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,343 μηνύματα.

H Vampi έγραψε: στις 22:14, 06-08-09:

Έχω facebook. Αλλά είναι βαρετό.

Το κουμπάκιας είναι για αυτούς που ψηφίζουν μόνο και μόνο για να δουν τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Kansas Rocks! (Δέσποινα)

Περιβόητο Μέλος

H Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 982 μηνύματα.

H Kansas Rocks! έγραψε: στις 22:18, 06-08-09:

Όχι... τίποτα από αυτά.... Το yahoo! answers μετράει?
Παράθεση

cheery

Περιβόητο Μέλος

H cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 993 μηνύματα.

H cheery έγραψε: στις 22:19, 06-08-09:

κ εγω facebook μονο
παλιοτερα ειχα hi5 αλλα βαρεθηκα και το δiεγραψα
Παράθεση

~Λένα~

Περιβόητο Μέλος

H ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,166 μηνύματα.

H ~Λένα~ έγραψε: στις 22:28, 06-08-09:

Ειχα χαι5, το εκλεισα σχετικα γρηγορα και μετα τιποτα. Με πρηζουν να κανω φαις αλλα μπαααααααααα. Μονο που βλεπω την αδερφη μου να ασχολειται τοσο μου την σπαει. Εχω και με ενα μπαιτφαιτ να ασχοληθω. Αν και εδω που τα λεμε αρχιζω να το βαριεμαι(μην το πειτε στην συμμαχια μου)
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.

O Silent_Killer έγραψε: στις 23:10, 06-08-09:

Κουμπάκιας τι σημαίνει;(soz για το off)
Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,343 μηνύματα.

H Vampi έγραψε: στις 23:11, 06-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από Vampi
Το κουμπάκιας είναι για αυτούς που ψηφίζουν μόνο και μόνο για να δουν τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας.
Αυτό.
Παράθεση

flo0ra (Φλωρα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Φλωρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 105 μηνύματα.

H flo0ra έγραψε: στις 00:01, 07-08-09:

εχω φειςμπουκ αλλα οντως ειναι πολυ βαρετο.το χαι5 ηταν πολυ καλο μεχρι π εκανε κ τ τεέυταιο 10χρονο κ τ εσβησα
οσοι δν εχετε φμπ μην κανετε
θα κολλησετε αγρια κ μετα δν μπορεις ν τ κλεισεις
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,143 μηνύματα.

O nPb έγραψε: στις 00:07, 07-08-09:

Και γω έχω facebook, flo0ra αλλά δεν έχω κολλήσει άγρια, ούτε ήπια...γιατί απλά δεν το πολυχρησιμοποιώ. Το έχω βαρεθεί.

Το πόσο θα κολλήσει ο καθένας στο facebook, είναι καθαρά προσωπικό θέμα.
Παράθεση

who

Περιβόητο Μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,365 μηνύματα.

O who έγραψε: στις 00:09, 07-08-09:

Ένα hi5 στο οποίο έχω να μπω 4-5 και, μήνες, κι ένα facebook, στο οποίο ούτε καν πρόλαβα να κάνω για πρώτη φορά login, αφού ξέχασα τον κωδικό. Μετά το παράτησα.
Παράθεση

flo0ra (Φλωρα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Φλωρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 105 μηνύματα.

H flo0ra έγραψε: στις 00:13, 07-08-09:

Η αληθεια ειναι οτι εχω μια εμφυτη ταση στις καταχρησεις στο ιντερνετ
παντως το ανοιξα για συγκεκριμενο σκοπο(ΚΑΠΟΙΟΝ εψαχνα βασικα)
οποτε μαλλον τα δυο κολληματα πανε μαζι
και μαι σπεις ειχα αλλα κ εγω δεν ειχα βρει γνωσοτυς οποτε το παρατησα
Παράθεση

Pavlitos (Παύλος)

Διάσημο Μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 683 μηνύματα.

O Pavlitos έγραψε: στις 00:50, 07-08-09:

Όχι το βρίσκω τελείως ανούσιο και χάσιμο χρόνου.
Παράθεση

Nickname (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 859 μηνύματα.

O Nickname έγραψε: στις 10:09, 07-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από Kansas Rocks!
Όχι... τίποτα από αυτά.... Το yahoo! answers μετράει?
Το yahoo! answers είναι σαν το msn?
Παράθεση

teol20

Επιφανές Μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9,426 μηνύματα.

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 11:16, 07-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από Nickname
Το yahoo! answers είναι σαν το msn?
Οχι ακριβως.
Ειναι κατι σαν βοητικη πυλη.
Γραφεις ερωτησεις-αποριες για καποια (τεχνολογικα) θεματα και οι πεπειραμενοι χρηστες απαντουν!
Παράθεση

Kansas Rocks! (Δέσποινα)

Περιβόητο Μέλος

H Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 982 μηνύματα.

H Kansas Rocks! έγραψε: στις 13:38, 07-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από teol20
Οχι ακριβως.
Ειναι κατι σαν βοητικη πυλη.
Γραφεις ερωτησεις-αποριες για καποια (τεχνολογικα) θεματα και οι πεπειραμενοι χρηστες απαντουν!

Δεν είναι μόνο για τεχνολογικά θέματα... Είναι για ότι φανταστείς... Ταξίδια, μουσική, ταινίες, σχολικές εργασίες, γλώσσες, σχέσεις,πολιτική κλπ...

Έχεις και επαφές και μπορείς να στέλνεις και pm.

http://answers.yahoo.com/;_ylc=X3oDM...c2xrA3Ryb3VnaA--

Αν δείτε στη στήλη αριστερά, καλύπτει τεράστιο εύρος θεμάτων.
Παράθεση

Daisy

Δραστήριο Μέλος

H Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 242 μηνύματα.

H Daisy έγραψε: στις 14:04, 07-08-09:

facebook.

twitter

Παράθεση

cheery

Περιβόητο Μέλος

H cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 993 μηνύματα.

H cheery έγραψε: στις 14:09, 07-08-09:

Μολις εκανα twitter απο περιεργεια να δω τι ειναι, αλλα δε μ αρεσει πολυ, κατι σαν πολυ-πολυ-πολυ κακη απομιμηση του fb μου φαινεται! Θα το διαγραψω αμεσα μου φαινεται
Παράθεση

nansy_astr

Διακεκριμένο μέλος

H nansy_astr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,697 μηνύματα.

H nansy_astr Lux and Veritas. έγραψε: στις 14:12, 07-08-09:

Όχι δεν έχω κάποια από αυτά τα θεωρώ ανούσια για μένα προσωπικά..
Παράθεση

nioniosmeg (Άδης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,678 μηνύματα.

O nioniosmeg έγραψε: στις 15:06, 07-08-09:

Είχα hi5 αλλά όταν έφτιαξαν και οι φίλοι μου το έσβησα κι έφτιαξα facebook...
Παράθεση

teol20

Επιφανές Μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9,426 μηνύματα.

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 15:09, 07-08-09:

Eγω facebook εχω αλλα χεσε μεσα ειναι...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια