Κατοικίδια

Τί ζωάκι έχετε;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 139)
  • Γάτα

    Ψήφοι: 46 33.1%
  • Σκύλος

    Ψήφοι: 60 43.2%
  • Ψάρι

    Ψήφοι: 11 7.9%
  • Παπαγάλος

    Ψήφοι: 6 4.3%
  • Άλλο είδος πτηνού

    Ψήφοι: 8 5.8%
  • Χάμστερ

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Κουνέλι

    Ψήφοι: 9 6.5%
  • Ινδικό χοιρίδιο

    Ψήφοι: 3 2.2%
  • Χελώνα

    Ψήφοι: 4 2.9%
  • Ιγκουάνα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Φίδι

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Άλλο είδος ερπετού

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Αράχνη

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Άλλο είδος εντόμου

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Δεν έχω κατοικίδιο

    Ψήφοι: 26 18.7%

Iris_Didini

Νεοφερμένος

Η Iris_Didini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Ένα topic για τους μικρούς μας φίλους!
Οι απαντήσεις τύπου "ναι, τον/ην αδερφό/ή μου, "τη μαμά μου" κτλ
αποκλείστηκαν για ευνόητους λόγους! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Έχω ένα σκύλο διασταύρωση Χάσκι/Λυκόσκυλο. Το αποτέλεσμα ειναι τέλειο!

Respect στον σκύλο μου.

Δυστυχώς όμως είναι στα τελευταία του και πρέπει σύντομα να ψάξω για καινούργιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iris_Didini

Νεοφερμένος

Η Iris_Didini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
ʼντε, να κάνω την αρχή.
Το δικό μου "παιζάκι" το βλέπετε όλοι στα αριστερά του post αυτού!
Είναι η Μόντυ (Μοντίνι-Μοντάκι-Μοντινάκι, κ.ά!! :lol:)
είναι σκυλάκι (για όσους δεν κατάλαβαν), κοριτσάκι, 1,5 έτους,
γκριφόν-κανίς-γιορκσάιρ και πολλά πολλά άλλα που μόνο η μαμά του γνωρίζει
και ΤΗ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!
Είναι αγαπησιάρικο και όμορφο, η καλύτερη παρέα μες στο σπίτι!
I am in love!!! :inlove: :inlove: :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Εχω, έχω... στην αρχή είχα ένα σκύλο, μετά βρήκαμε στον δρόμο ένα νεογέννητο γατάκι που παραλίγο να το πατήσει αυτοκίνητο, μετά ένα άλλο ετοιμοθάνατο (που  το σώσαμε τελικά) και τέλος ένα σκυλάκι επίσης ετοιμοθάνατο που έζησε και αυτό. Ναι, ναι ότι βρίσκουμε πληγωμένο-άρρωστο-μοναχούλι το μαζεύουμε! (Υποπτεύομαι ότι κάπως έτσι βρήκαμε και τον αδερφό μου!!!!) :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Εγω στο σπίτι στην Αθήνα έχω μια γάτα που μοιάζει με σκύλο και εναν σκύλο που μοιάζει με αγελάδα (λόγω κιλών :lol:). Είναι γούτσου όμως και τα δυο. Και λίγο γέρικα, 11 και 12 αντίστοιχα αν θυμάμαι καλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Iris_Didini :
γκριφόν-κανίς-γιορκσάιρ και πολλά πολλά άλλα που μόνο η μαμά του γνωρίζει

:lol: RESPECT :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iris_Didini

Νεοφερμένος

Η Iris_Didini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Είναι από σόι το μωράκι μου!! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
το παιδι μου το λένε Μπούμπη και είναι ένα basset hound...κοιμάται κάθε μέρα από τις 12 την νύχτα μέχρι την άλλη μέρα στις 6 το απόγευμα :)... τον λατρεύω γιατι είναι το ποιο ήρεμο κατοικιδιο της γης και γιατι δεν είναι το σκυλάκι που οτι και να του κάνεις σ'αγαπάει αντιθέτως θυμώνει, κρατάει μούτρα και διεκδικεί τα δικαιώματα του :) :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Ωχ λοιπό αρχίζουμε έχω
3 σκυλιά
9 γάτες
4 χρυσόψαρα
2 μαύρα ψάρια(κογκολέζους νομίζω τα λένε ή καπώς έτσι)
1 χελωνάκι
1 καναρίνι(δυστυχώς όλη την μέρα κελαηδάει)
κουνελάκια
παπάκι
Ελπίζω να μην ξέχασα κάποιο :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ όταν εμενα ακόμα με τη μητέρα μου είχα μια γάτούλα ονόματι Ζαν που τώρα είναι 11 ετών ρατσας Τσιντσιλα απο τότε που ήταν 2 μηνών! Τώρα την έχει η μανα μου. Εχουν περάσει και εποχές που είχα και 5 γάτες στο σπίτι (λόγω οικογένειας της Ζαν :P )
Γενικά λατρεύω τις γάτες, είναι πολύ γουτσου-γούσου!!! :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Έχω ένα σκυλάκι....κανίς τεριέ αλλά γμτ είναι γριούλα...14 η δικιά σου 8) και 2 χρυσοψαρα σε γυάλα που λέει και το γνωστό άσμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
Ωχ λοιπό αρχίζουμε έχω
3 σκυλιά
9 γάτες
4 χρυσόψαρα
2 μαύρα ψάρια(κογκολέζους νομίζω τα λένε ή καπώς έτσι)
1 χελωνάκι
1 καναρίνι(δυστυχώς όλη την μέρα κελαηδάει)
κουνελάκια
παπάκι
Ελπίζω να μην ξέχασα κάποιο :hmm:

Σίγουρα υπάρχουν pet shop με λιγότερα ζώα απο αυτα που έχεις. Πως τον λένε τον ζωολογικό σου κήπο είπες? Το παπάκι σου είναι 100 η 125 ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Σίγουρα υπάρχουν pet shop με λιγότερα ζώα απο αυτα που έχεις. Πως τον λένε τον ζωολογικό σου κήπο είπες? Το παπάκι σου είναι 100 η 125 ?

Μπορεί να έχω ξεχάσει και κανενα :P
Παπάκι με την έννοια αυτή έχουμε 100 αλλά δε το οδηγάω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εχω ενα rottweilerακι των Κρονο! Ειναι πανεμορφος το καμαρι μου. Βεβαια ειναι μονο 4 μηνων ακομα...
μολις παει 1-2 χρονων ο Κρονος θα παρω και μια θυλικια rottwelerινα!
Και καμια γατα περσιας δεν θα με χαλουσε αλλα εχουν πολυ τριχα...
Και κανα παπαγαλακι μπορει να παρω...

Ρε παιδια μηπος με τον να παρω ενα σκυλακι με επιασε πολυ η φιλοζωηα μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Εγώ έχω αυτόν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Renamed.JPG
    Renamed.JPG
    13.6 KB · Εμφανίσεις: 1,309

Iris_Didini

Νεοφερμένος

Η Iris_Didini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Porcelain :
Εγώ έχω αυτόν..

Τι κουκλί!!!!!!! Να... σου ζήσει!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Ευχαριστώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Εγώ έχω εναν παραλία σκύλο διαστάυρωση τεριέ με δαλματίας... όλοι οι άλλοι τον φωνάζουν Μπρούνο και εγώ Φίγκο... μαντέψτε... μόνο εμένα ακούει... χιχιιχιχιχιιχιχιχιιχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
προσπαθώ να βάλω την φώτο του παιδιού μου αλλα δεν τα καταφέρνω.... :'( :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
ζατί καλέ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top