«Διακοπές» στις μεταμοσχεύσεις καρδιάς.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Με καλυψεs μεγαλε chronis,συγχαρηρηρια! Οφειλω ομωs να σου πω οτι η απαντηση σου δειχνει ταραχη και αναστατωση.Οι χαρακτηρισμοι πισω απο την ανωνυμια ειναι ευκολοι, ΟΙ ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΤΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΤΙΚΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΠΩΝΥΜΟΙ!!!!!
Η αντίδραση σου είναι πολύ έντονη και εχθρική. Όπως είπαν και οι υπόλοιποι δικαιώμά του να λέει ότι θέλει. Αν θες τον ακούς και συνεχίζεις κουβέντα μαζί του και του ζητάς να σου αιτολογήσει τη γνώμη του και τον χαρακτηρισμό του αλλιώς το προσπερνάς και λες την δική σου.
-----------------------------------------
Δεν είπα κάτι τέτοιο. Και το ότι είναι υπουργός δε σημαίνει ότι δεν μπορεί να είναι και "ζώον".

Απλώς είπα ότι από τη στιγμή που στηρίζεις την άποψή σου, δεν παίζει ρόλο το όνομά σου.
+1 σε όλα όσα είπες Τζιμ.
-----------------------------------------
Γιωργο και γιωργια λενε το 1/4 τηs Ελλαδαs ,που σημαινει οτι λειπει τουλαχιστον το επιθετο.Οι υπουργοι,υφυπουργοι κ.τ.λ. δεν εχουν ονομα η φοβασαι να το πειs?
Εσύ που του λες να χαρακτηρίζει με το όνομά του αλλά να ονοματίζει και αυτούς που αναφέρεται πρόσεξε. Αν ποτέ σχολιάσεις κάποιον να γράψεις το όνομα σου και αυτόν που σχολιάζεις. Πρόσεξε μη σου γυρίσουν μπούμερανγκ τα λόγια σου. Και αν είσαι και στα θέματα που και εγώ συμμετέχω θα σε έχω από κοντά. Μου τη σπάνε αυτοί που κρίνουν τους άλλους αλλά οι ίδιοι δεν τηρούν τα λεγόμενά τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top