Εκτίμηση αποτελεσμάτων εκλογών Οκτωβρίου 2009

Ποιο κομμα θα νικήσει τις εκλογες???
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • ΝΔ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΠΑΣΟΚ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΚΚΕ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΣΥΡΙΖΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΛΑΟΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κουμπάκιας (aka Δεν απαντώ)

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οικολόγοι Πράσινοι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Λευκό

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

millerovia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η millerovia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Για να φτάσει σε σημείο η ΝΔ να ζητήσει εκλογές,σημαίνει ότι προβλέπεται μεγάλη κρίση!!!Και για να μην χάσουν περισσότερους ψηφοφόρους,λένε ας μείνουμε εδώ!Πάντως καλή κίνηση οι πρόωρες εκλογές...Ας ελπίσουμε να δούμε κάποια διαφορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theogate77

Νεοφερμένος

Ο theogate77 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
παιδια το καταλαβαινω να λετε για τον Καραμανλη...γιατι ειναι στην εξουσια τα 5 τελευταια χρονια...αλλα για τα προηγουμενα 20 ( και με τον Παπανδρεου σε ολες τις κυβερνησεις τοτε) γιατι δεν μιλαει κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Για να φτάσει σε σημείο η ΝΔ να ζητήσει εκλογές,σημαίνει ότι προβλέπεται μεγάλη κρίση!!!Και για να μην χάσουν περισσότερους ψηφοφόρους,λένε ας μείνουμε εδώ!Πάντως καλή κίνηση οι πρόωρες εκλογές...Ας ελπίσουμε να δούμε κάποια διαφορά.

Αυτό ακριβώς είπα σε προηγούμενο μηνυμα ! Σωστή σκέψη !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theogate77

Νεοφερμένος

Ο theogate77 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
συμφωνω με την millerovia :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
Διαφωνώ απολύτως με τα λεγόμενά σου !
Ένα μόνο έχω να σου πώ , στο μέλλον όλα θα φανούν!
Και κατα δεύτερον πως μπορείς να κρίνεις αρνητικά έναν άνθρωπο που ουτε κάν τον έχεις δεί να διαχειρίζεται αυτά τα θέματα!
Ναι θές να μας πεις οτι καλύτερα να μας κλέβουν , να μας καίνε και να μας κοροιδεύουν αλλά επειδη έχουν καλο μπλα μπλα και μας ξεγελάνε , οτι πρέπει να τους ψηφίσουμε ? ΟΧΙ βέβαια !
5 χρόνια που ηταν ο Καραμανλής , τα ίδια σκατά έκανε και μας έφερε στο χείλος του γκρεμού , ελπίζω ο Παπανδρέου να μας κρατήσει το χέρι ωστέ να μην πέσουμε !
Εγω κρινω απο αυτα που βλεπω.Ειναι λιγουλακος δεν θελω πω τιποτα βαρυτερο γιατι δεν εχω και κατι προσωπικο.Και νομιζω οτι ολος ο κοσμος βλεπει οτι ο παπανδρεου ειναι λιγος για πρωθυπουργος ακομα και του πασοκ οι οπαδοι.Ο Ανδρεας ειχε μεγαλο κυρος,ο Σημιτης εδειχνε μια στιβαροτητα,αυτος απλα δεν το χει πως να το κανουμε....Θα ειναι πρωτη φορα στα χρονικα που η Ελλαδα θα εχει μειωμενης αποδοχης πρωθυπουργο για αυτο και θεωρω οτι και να ελθει στην εξουσια θα ειναι για πολυ λιγο δεν θα αντεξει....Μπορει να ειναι καλος ανθρωπος,καλος υπουργος να ηταν αλλα η πρωθυπουργια ειναι κατι εντελως διαφορετικο.Αυτη ειναι η γνωμη μου και δεν θελω να μπω σε αντιπαραθεσεις του τυπου μας εκλεψαν τους κλεψαμε δεν εχει κανενα νοημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Καλά οκ , δικιά σου άποψη !
Είπα , στο άμεσο μέλλον θα φανούν ΠΟΛΛΑ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Εγω κρινω απο αυτα που βλεπω.Ειναι λιγουλακος δεν θελω πω τιποτα βαρυτερο γιατι δεν εχω και κατι προσωπικο.Και νομιζω οτι ολος ο κοσμος βλεπει οτι ο παπανδρεου ειναι λιγος για πρωθυπουργος ακομα και του πασοκ οι οπαδοι.Ο Ανδρεας ειχε μεγαλο κυρος,ο Σημιτης εδειχνε μια στιβαροτητα,αυτος απλα δεν το χει πως να το κανουμε....Θα ειναι πρωτη φορα στα χρονικα που η Ελλαδα θα εχει μειωμενης αποδοχης πρωθυπουργο για αυτο και θεωρω οτι και να ελθει στην εξουσια θα ειναι για πολυ λιγο δεν θα αντεξει....Μπορει να ειναι καλος ανθρωπος,καλος υπουργος να ηταν αλλα η πρωθυπουργια ειναι κατι εντελως διαφορετικο.Αυτη ειναι η γνωμη μου και δεν θελω να μπω σε αντιπαραθεσεις του τυπου μας εκλεψαν τους κλεψαμε δεν εχει κανενα νοημα

ΕΔΕΙΧΝΕ Ο ΛΑΔΕΜΠΟΡΑΣ ΣΤΙΒΑΡΟΤΗΤΑ;
Καλά ρε πάτε καλά;
Αυτός κι αν έκανε σαρδάμ και τον υμνείτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

millerovia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η millerovia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Αυτό ακριβώς είπα σε προηγούμενο μηνυμα ! Σωστή σκέψη !
Α ναι;Συγγνώμη δεν τα διάβασα όλα..Πάντως όσο για αυτά που λέγονται για τις ικανότητες του Πασόκ,ας μην κατηγορούμε τον άνθρωπο εφόσον δεν έχουμε δει την δράση του.Ο χρόνος θα δείξει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Ε ας γίνει ο Μπαμπινιώτης πρωθυπουργός τότε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Eιδα σημερα τον γαπ στην συγκεντρωση και πραγματικα εχω περιεργια πως θα κυβερνησει την χωρα αυτος ο ανθρωπος.....Νομιζω οτι αν συμβει αυτο θα τα εχουμε δει ολα σε αυτη την χωρα.Πραγματικα ρε παιδι μου δεν εμπνεει για πρωθυπουργος οπως και να το κανουμε δεν διαθετει ουτε τον στοιχειωδες γοητευτικο πολιτικο λογο και μια ρητορεια που θα ελκυσει και ψηφοφορους που δεν ανηκουν σε καποιο κομματικο στρατο...Τρεμω στην ιδεα οτι αυτος ο ανθρωπος θα διαχειριστει εθνικα θεματα-κρισεις-οικονομια-συνδικατα κτλ φαινεται εξαιρετικα αδυναμος....Θεωρω οτι θα μπουμε σε επικυνδινες ατραπους σε περιπτωση που αναλαβει τα ηνια του τοπου..Μακαρι να διαψευστω αλλα δεν εμπνεει καμια σιγουρια σε αντιθεση με τον Καραμανλη με τα οποια στραβα του τουλαχιστον διαθετει το πολιτικο αναστημα να ηγηθει της χωρας.Οπως και ο Βενιζελος απο την πλευρα του Πασοκ εχει το πολιτικο κυρος για καπετανιος της χωρας.....

Επειδή έτυχε να περάσω κι εγώ απ'το Θησειο αυτή τη μαγευτική (:P) βραδιά, όχι απλώς συμφωνώ με όσα λες, αλλά βάζω την υπογραφή και τη σφραγίδα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Α ναι;Συγγνώμη δεν τα διάβασα όλα..Πάντως όσο για αυτά που λέγονται για τις ικανότητες του Πασόκ,ας μην κατηγορούμε τον άνθρωπο εφόσον δεν έχουμε δει την δράση του.Ο χρόνος θα δείξει...

Επίσης το είπα σε προηγούμενο μήνυμα !
Καλά με αντιγράφεις ???:jumpy:
:lol::lol::lol:Πλάκα κάνω αν και οντως το είπα:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Εγω κρινω απο αυτα που βλεπω.Ειναι λιγουλακος δεν θελω πω τιποτα βαρυτερο γιατι δεν εχω και κατι προσωπικο.Και νομιζω οτι ολος ο κοσμος βλεπει οτι ο παπανδρεου ειναι λιγος για πρωθυπουργος ακομα και του πασοκ οι οπαδοι.Ο Ανδρεας ειχε μεγαλο κυρος,ο Σημιτης εδειχνε μια στιβαροτητα,αυτος απλα δεν το χει πως να το κανουμε....Θα ειναι πρωτη φορα στα χρονικα που η Ελλαδα θα εχει μειωμενης αποδοχης πρωθυπουργο για αυτο και θεωρω οτι και να ελθει στην εξουσια θα ειναι για πολυ λιγο δεν θα αντεξει....Μπορει να ειναι καλος ανθρωπος,καλος υπουργος να ηταν αλλα η πρωθυπουργια ειναι κατι εντελως διαφορετικο.Αυτη ειναι η γνωμη μου και δεν θελω να μπω σε αντιπαραθεσεις του τυπου μας εκλεψαν τους κλεψαμε δεν εχει κανενα νοημα
Καλά κ εγώ όπως τον βλέπω τον Παπανδρέου δεν κάνει για πρωθυπουργός με τίποτα...δεν είναι ικανός πιστεύω να κάνει κάτι τέτοιο,με λίγα λόγια δεν έχει την πυγμή κ τη δυναμικότητα που χρειάζεται..πρώτα απ'ολα τον βλέπεις,ούτε να μιλήσει δεν μπορεί μόνος του!κ ό,τι κ να κάνει δεν πείθει δυστυχώς!!δν είπα πως ο Καραμανλής είναι καλύτερος,σκατά στα μούτρα του είναι κ αυτός,όμως μπορώ να πω πως τον βλέπω με καλύτερο μάτι από τον παπανδρέου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Επειδή έτυχε να περάσω κι εγώ απ'το Θησειο αυτή τη μαγευτική (:P) βραδιά, όχι απλώς συμφωνώ με όσα λες, αλλά βάζω την υπογραφή και τη σφραγίδα μου.

Και επειδή και εγώ πήγα απο την αρχή μέχρι το τέλος και δεν έτυχε .... εχω να πω οτι ο Παπανδρεου τα έσπασε ! ΑΠΛΑ Ο ΧΑΜΟΣ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
ΕΔΕΙΧΝΕ Ο ΛΑΔΕΜΠΟΡΑΣ ΣΤΙΒΑΡΟΤΗΤΑ;
Καλά ρε πάτε καλά;
Αυτός κι αν έκανε σαρδάμ και τον υμνείτε;
Ειχε ενα πολιτικο κυρος ο Σιμιτης σαρδαμ μπορει να εκανε οπως και εγκληματα πολιτικα πχ χρηματιστηριο,ιμια,οτσαλαν,κοινωνικες ανισοτητες,διαφθορα αλλα τουλαχιστον δεν ηταν ΑΜΕΑ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Eγω προσωπικα δεν ειμαι με κανενα κομμα αλλα νομιζω οτι το κακο παραγινε με την ΝΔ.Καθε λιγο και λιγακι προεκυπταν προβληματα και σκανδαλα.Προσωπικα δεν νομιζω οτι ο Γιωργακης θα ειναι χειροτερος απο τον Kαραμανλη.Τα στελεχη της κυβερνησης που θα φτιαξει φοβαμαι.Παντως εκεινη που θεωρω φοβερη ειναι η Κανελη απο το ΚΚΕ.τα λεει χυμα και τσουβαλατα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Καλά κ εγώ όπως τον βλέπω τον Παπανδρέου δεν κάνει για πρωθυπουργός με τίποτα...δεν είναι ικανός πιστεύω να κάνει κάτι τέτοιο,με λίγα λόγια δεν έχει την πυγμή κ τη δυναμικότητα που χρειάζεται..πρώτα απ'ολα τον βλέπεις,ούτε να μιλήσει δεν μπορεί μόνος του!κ ό,τι κ να κάνει δεν πείθει δυστυχώς!!δν είπα πως ο Καραμανλής είναι καλύτερος,σκατά στα μούτρα του είναι κ αυτός,όμως μπορώ να πω πως τον βλέπω με καλύτερο μάτι από τον παπανδρέου!

Καλά καλά το θέμα είναι να κάνει κατι γιαυτο το τόπο , οχι να αλλάξει τον χαρακτήρα του !
ΟΛΟΙ μας έχουμε ελαττώματα , ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ !
Λυσάξατε !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Καλά κ εγώ όπως τον βλέπω τον Παπανδρέου δεν κάνει για πρωθυπουργός με τίποτα...δεν είναι ικανός πιστεύω να κάνει κάτι τέτοιο,με λίγα λόγια δεν έχει την πυγμή κ τη δυναμικότητα που χρειάζεται..πρώτα απ'ολα τον βλέπεις,ούτε να μιλήσει δεν μπορεί μόνος του!κ ό,τι κ να κάνει δεν πείθει δυστυχώς!!δν είπα πως ο Καραμανλής είναι καλύτερος,σκατά στα μούτρα του είναι κ αυτός,όμως μπορώ να πω πως τον βλέπω με καλύτερο μάτι από τον παπανδρέου!

Λογικο ειναι να τον βλεπεις ετσι γιατι δεν πηρε ακομα την εξουσια για να δουμε τι θα κανει.Αυτο λεγανε για την ΝΔ πριν ακομα γινει κυβερνηση οταν το ΠΑΣΟΚ ηταν πολλα χρονια στην εξουσια.Παντως το ΠΑΣΟΚ ειχε αντεξει πολυ περισσοτερο απο την ΝΔ η οποια ουτε μια τετραετια δεν εξαντλησε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ειχε ενα πολιτικο κυρος ο Σιμιτης σαρδαμ μπορει να εκανε οπως και εγκληματα πολιτικα πχ χρηματιστηριο,ιμια,οτσαλαν,κοινωνικες ανισοτητες,διαφθορα αλλα τουλαχιστον δεν ηταν ΑΜΕΑ....

Κρύψου και άλλο εσυ !!!
Πες το ξεκάθαρα να τελιώνουμε!
Και μην το πας απο δω απο κει και τελίτσες !
ΑΜΕΑ ?? Ξέρω πολύ καλά που το πάς και για ποιόν !
Μήπως είσαι εσύ για ΠΙΚΠΑ?
Και μάθε να μην υποτιμάς την νοημοσύνη του άλλου !
Όποια και να είναι αυτή !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mangkac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mangkac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 390 μηνύματα.
Καλά καλά το θέμα είναι να κάνει κατι γιαυτο το τόπο , οχι να αλλάξει τον χαρακτήρα του !
ΟΛΟΙ μας έχουμε ελαττώματα , ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ !
Λυσάξατε !

Λες κ κυβερναει ο Παπανδρεου κ ο Καραμανλης..
Αμα η ψηφος μας ειχε νοημα, πολυ απλα δεν θα μας αφηναν να ψηφιζαμε...
Ξυπνηστε ρε...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Καλά καλά το θέμα είναι να κάνει κατι γιαυτο το τόπο , οχι να αλλάξει τον χαρακτήρα του !
ΟΛΟΙ μας έχουμε ελαττώματα , ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ !
Λυσάξατε !

Ναι μα όταν εχεις ελλατώματα, δεν πας να κυβερνήσεις μια χώρα...
Θα μπορούσα, αν δεν ήμουν πτώμα και δεν ήσουν βαμμένος πράσινος, να σου αποδείξω πόσο άδικο έχεις. Κι εγώ πιθανον να ψηφιζα το ΠΑΣΟΚ, αλλά δεν το χάραξα και στο στήθος μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top