Εκτίμηση αποτελεσμάτων εκλογών Οκτωβρίου 2009

Ποιο κομμα θα νικήσει τις εκλογες???
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • ΝΔ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΠΑΣΟΚ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΚΚΕ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΣΥΡΙΖΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΛΑΟΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κουμπάκιας (aka Δεν απαντώ)

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οικολόγοι Πράσινοι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Λευκό

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
Κρύψου και άλλο εσυ !!!
Πες το ξεκάθαρα να τελιώνουμε!
Και μην το πας απο δω απο κει και τελίτσες !
ΑΜΕΑ ?? Ξέρω πολύ καλά που το πάς και για ποιόν !
Μήπως είσαι εσύ για ΠΙΚΠΑ?
Και μάθε να μην υποτιμάς την νοημοσύνη του άλλου !
Όποια και να είναι αυτή !
Που το παω δηλ και για ποιον;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ναι μα όταν εχεις ελλατώματα, δεν πας να κυβερνήσεις μια χώρα...
Θα μπορούσα, αν δεν ήμουν πτώμα και δεν ήσουν βαμμένος πράσινος, να σου αποδείξω πόσο άδικο έχεις. Κι εγώ πιθανον να ψηφιζα το ΠΑΣΟΚ, αλλά δεν το χάραξα και στο στήθος μου...

Χαχα !!
Καλά και εγω έχω πολλά επιχειρήματα να υποστηρίξω την αποψη μου !
Μα κάποιοι έχουν λυσάξει !
Εδω ο άλλος λέει οτι ο Παπανδρέου ανήκει στα ΑΜΕΑ !
Μην το ξεφτιλίζουμε !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Στα ΑΜΕΑ της Βουλής σιγουρα, απλώς εκει μεσα ειναι αρκετά και δεν κανει εντυπωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Στα ΑΜΕΑ της Βουλής σιγουρα, απλώς εκει μεσα ειναι αρκετά και δεν κανει εντυπωση.

Καλά αν είναι στα ΑΜΕΑ ο Παπανδρέου , ο Καραμανλής και ο Βενιζέλος τι είναι ?

Επίσης , πιστεύω οτι άν δε φύγουν κάποιοι απο το ΠΑΣΟΚ , θα υπάρχουν πολλά εσωκομματικά . Πρέπει επιτέλους να ξεπλυθεί το κόμμα !:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
Ενταξει δεν εχουμε και τιποτα με τον ανθρωπο εχει και κατι.....χαριτωμενο πως να το πω βγαζει μια συμπαθεια και μορφωμενος ειναι δεν λεω μεχρι εκει ομως.Οχι να τρεμει το φιλλοκαρδι μας κιολας....Ελπιζω τουλαχιστον να εχει καλους συμβουλους γυρω του αν γινει πρωθυπουργος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ενταξει δεν εχουμε και τιποτα με τον ανθρωπο εχει και κατι.....χαριτωμενο πως να το πω βγαζει μια συμπαθεια και μορφωμενος ειναι δεν λεω μεχρι εκει ομως.Οχι να τρεμει το φιλλοκαρδι μας κιολας....Ελπιζω τουλαχιστον να εχει καλους συμβουλους γυρω του αν γινει πρωθυπουργος

Ε εντάξει !Σιγά μην πατάνε κάτω και να τρέμουμε !
Ναι εκει είσαι σωστός !
Ολοι χρειάζονται καλούς συνεργάτες !
Και ελπίζω να μην υπάρξουν εσοκομματικά !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mangkac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mangkac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 390 μηνύματα.
Ε εντάξει !
Ναι εκει είσαι σωστός !
Ολοι χρειάζονται καλούς συνεργάτες !
Και ελπίζω να μην υπάρξουν εσοκομματικά !

Σαν βουλευτης του πασοκ μιλας φιλε μου κ εισαι μολις 17 χρονων..
Γνωμη μου-Πολυ κακο να εισαι βαμμενος απο τωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Απλά υποστηρίζω τη συγκεκριμένη ιδεολογία και ανθρώπους που κατα την προσωπική μου γνώμη αξίζουν ! Τώρα αν εσείς το λέτε αυτο "βαμμένο" , τοτε ναι είμαι !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mangkac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mangkac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 390 μηνύματα.
Απλά υποστηρίζω τη συγκεκριμένη ιδεολογία και ανθρώπους που κατα την προσωπική μου γνώμη αξίζουν ! Τώρα αν εσείς το λέτε αυτο "βαμμένο" , τοτε ναι είμαι !

Ποια ακριβως ειναι η ιδεολογια του πασοκ εσυ που την υποστηριζεις κιολας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
mangkac με βρίσκεις πολύ σύμφωνη. Δεν υπάρχουν πια ιδεολογίες στα κυβερνόντα κόμματα, και χαζός να'σαι το βλέπεις. Να τα τρώμε από παντού, αυτό θα'πρεπε να'ναι το μότο τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Σαν βουλευτης του πασοκ μιλας φιλε μου κ εισαι μολις 17 χρονων..
Γνωμη μου-Πολυ κακο να εισαι βαμμενος απο τωρα.

ναι ενώ όλοι οι άλλοι δεν είναι βαμμένοι μπλε μέχρι το κόκκαλο σε αυτό το forum ε??...μα είναι απογοητευτικό να ψηφίζει κάποιος 16 ή 17 χρονών ΝΔ...οι βάρονοι όπως λέγονται της ΝΔ είναι όλοι τους φασίστες...το ΠΑΣΟΚ έβγαινε 20 χρόνια γιατί είχε εισάγει για πρώτη φορά αξίες όπως η αξιοκρατία στον ελληνικό τόπο...εκτοτε δεν ξέρω που στράβωσε το πράγμα!πάντως ψηφίστε ό,τι θέλετε αλλά οχι άλλο ΝΔ ρε παιδιά!έλεος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
ναι ενώ όλοι οι άλλοι δεν είναι βαμμένοι μπλε μέχρι το κόκκαλο σε αυτό το forum ε??...μα είναι απογοητευτικό να ψηφίζει κάποιος 16 ή 17 χρονών ΝΔ...οι βάρονοι όπως λέγονται της ΝΔ είναι όλοι τους φασίστες...το ΠΑΣΟΚ έβγαινε 20 χρόνια γιατί είχε εισάγει για πρώτη φορά αξίες όπως η αξιοκρατία στον ελληνικό τόπο...εκτοτε δεν ξέρω που στράβωσε το πράγμα!πάντως ψηφίστε ό,τι θέλετε αλλά οχι άλλο ΝΔ ρε παιδιά!έλεος!

Έτσι !
Στηρίζω την ιδεολογία του ΠΑ.ΣΟ.Κ , παρόλο που δεν την εφαρμόζει αρκετά τελευταία!
Καλά δε θέλω να μιλήσω για βαμμένους εδω μέσα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mangkac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mangkac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 390 μηνύματα.
Έτσι !
Στηρίζω την ιδεολογία του ΠΑ.ΣΟ.Κ , παρόλο που δεν την εφαρμόζει αρκετά τελευταία!
Καλά δε θέλω να μιλήσω για βαμμένους εδω μέσα !

Μα το προβλημα ειναι οτι δεν υπαρχει ιδεολογια κ οχι μονο στα δυο μεγαλα κομματα.. Υπαρχουν μονο συμφεροντα κ αυτο πρεπει να καταλαβεις... Αρα για να εισαι πιο σωστος να λες: Στηριζω τα συμφεροντα που εκπροσοπευει το ΠΑΣΟΚ... Και εντελως πληροφοριακα να σου πω οτι στηριζει τον Λατση κ τον Βαρδηνογιαννη, αν κ νομιζω οτι το ξερεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Οτι είχα να πώ , το είπα !
Προφανώς εδω μέσα , όσο θα επεκταθώ επι του θέματος , τοσο βαμμένο θα με βγάλετε και επειδή άκρη δε θα βρώ , όποιος θέλει συζήτηση , να στείλει πμ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mangkac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mangkac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 390 μηνύματα.
Οτι είχα να πώ , το είπα !
Προφανώς εδω μέσα , όσο θα επεκταθώ επι του θέματος , τοσο βαμμένο θα με βγάλετε και επειδή άκρη δε θα βρώ , όποιος θέλει συζήτηση , να στείλει πμ !

Συγνωμη αλλα εγω θα επιμεινω...
Γιατι κατι ατομα σαν κ σενα που ειναι 17-18 χρονων πρεπει να αλλαξουν μυαλια γιατι η νεα γεννια πρεπει να ειναι πιο δυναμικη κ πιο ριζοσπαστικη τουλαχιστον απο τους βολεμενους γονεις μας..
Και για να σε τσιγκλισω λιγο ακομη δεν μου απαντησες αν διαφωνεις η που με βρισκεις λαθος, κ επιπλεον να παρατηρησω οτι το μονο που λες απο τι διαβαζω ειναι οτι το πασοκ εκανε εργο στα 20 χρονια που κυβερνησε κ ειναι τουλαχιστον καλυτεροι απου τους αλλους..
Α και επισης να σου πω οτι δεν χρειαζεται να υποστιριζεις οτι υποστιριζουν οι γονεις σου, ψαχτο λιγο παραπανω και μονος σου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
έργο δεν ξέρω αν έκανε καταστροφή σαν τη ΝΔ δεν έφερε παντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ποια ειναι η ιδεολογία του; Η διακήρυξη της 3ης Σεπτεμβρίου που εφήρμοσε ο Ανδρέας επί το πέος με τη Δημητρούλα στην Ελούντα; Όταν γέμισε την Ελλάδα λεχρίτες και δημοσιουπάλληλους; Όταν χρέωσε τη χώρα 30 χρόνια για να φάνε οι ζήτουλες απ'τα συνδικάτα; Ποια ακριβώς τέλος πάντων ειναι αυτη η ιδεολογία που κάποτε είχε και τώρα δεν έχει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mangkac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mangkac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 390 μηνύματα.
έργο δεν ξέρω αν έκανε καταστροφή σαν τη ΝΔ δεν έφερε παντως...

Και γιατι δηλαδη πρεπει να συμβιβαστω με το ελαχιστο εργο(που οπως λες ουτε καν ξερεις αν εκανε) και να μην ψαξω μια πολιτικη που προσφερει ουσιαστικο εργο.. Και αν δεν βρισκεις σε κανενα ψηφοδελτιο, δειξε τους με τον τροπο σου οτι δεν γουσταρεις να υπηρετουν το κεφαλαιο γιατι εμεις ειμαστε πιο πολλοι.
-----------------------------------------
Ποια ειναι η ιδεολογία του; Η διακήρυξη της 3ης Σεπτεμβρίου που εφήρμοσε ο Ανδρέας επί το πέος με τη Δημητρούλα στην Ελούντα; Όταν γέμισε την Ελλάδα λεχρίτες και δημοσιουπάλληλους; Όταν χρέωσε τη χώρα 30 χρόνια για να φάνε οι ζήτουλες απ'τα συνδικάτα; Ποια ακριβώς τέλος πάντων ειναι αυτη η ιδεολογία που κάποτε είχε και τώρα δεν έχει;

Γιατι ποιος εβαλε την ελλαδα στο ΝΑΤΟ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Συγνωμη αλλα εγω θα επιμεινω...
Γιατι κατι ατομα σαν κ σενα που ειναι 17-18 χρονων πρεπει να αλλαξουν μυαλια γιατι η νεα γεννια πρεπει να ειναι πιο δυναμικη κ πιο ριζοσπαστικη τουλαχιστον απο τους βολεμενους γονεις μας..
Και για να σε τσιγκλισω λιγο ακομη δεν μου απαντησες αν διαφωνεις η που με βρισκεις λαθος, κ επιπλεον να παρατηρησω οτι το μονο που λες απο τι διαβαζω ειναι οτι το πασοκ εκανε εργο στα 20 χρονια που κυβερνησε κ ειναι τουλαχιστον καλυτεροι απου τους αλλους..
Α και επισης να σου πω οτι δεν χρειαζεται να υποστιριζεις οτι υποστιριζουν οι γονεις σου, ψαχτο λιγο παραπανω και μονος σου..

1ον , σιγά μην αλλάξω μυαλά , επειδή εσύ η ο καθένας το λέει !
2ον , δεν θα ψηφίσω ΠΑΣΟΚ λόγω γονέων αλλά επειδή το νιώθω εγώ μέσα μου!
3ον , σου είπα οτι δε θέλω να επεκταθώ άλλο επι του θέματος γιατί κάποιο δε σέβονται την άποψη μου και το μόνο που ξέρουν να κάνουν είναι να κατακρίνουν και να ρίχνουν βέλη.
4ον , έχω πει πολλά σημερα , και πολλά επαναλαμβανόμενα , so διάβασε τα ξανά αν θές !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Και γιατι δηλαδη πρεπει να συμβιβαστω με το ελαχιστο εργο(που οπως λες ουτε καν ξερεις αν εκανε) και να μην ψαξω μια πολιτικη που προσφερει ουσιαστικο εργο.. Και αν δεν βρισκεις σε κανενα ψηφοδελτιο, δειξε τους με τον τροπο σου οτι δεν γουσταρεις να υπηρετουν το κεφαλαιο γιατι εμεις ειμαστε πιο πολλοι.


ξέρω πολύ καλά το έργο όλων των κομμάτων...έγινα 18 χρονών και ψήφισα ήδη μια φορά αρκετά συνειδητά θα έλεγα...και δεν ήταν ελάχιστο το έργο του ΠΑΣΟΚ όπως και της ΝΔ...Στα λάθη του καθενός θα παιχτούν οι εκλογές...πιο πολλοί είμαστε, δύναμη όμως δε φαίνεται να έχουμε ιδιαίτερη δε συμφωνείς?
-----------------------------------------
Και γιατι δηλαδη πρεπει να συμβιβαστω με το ελαχιστο εργο(που οπως λες ουτε καν ξερεις αν εκανε) και να μην ψαξω μια πολιτικη που προσφερει ουσιαστικο εργο.. Και αν δεν βρισκεις σε κανενα ψηφοδελτιο, δειξε τους με τον τροπο σου οτι δεν γουσταρεις να υπηρετουν το κεφαλαιο γιατι εμεις ειμαστε πιο πολλοι.
-----------------------------------------


Γιατι ποιος εβαλε την ελλαδα στο ΝΑΤΟ?

ναι θα γυρισουμε τώρα στο ΕΟΚ και ΝΑΤΟ το ίδιο συνδικάτο!!!χαχα!
-----------------------------------------
Βασικά εμένα η μαμά μου δούλευε φέτος κάπου με σύμβαση και φέτος δεν την παίρνουν και θα μείνει άνεργη οπότε είμαι λίγο νευριασμένη με τη ΝΔ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top