Εκτίμηση αποτελεσμάτων εκλογών Οκτωβρίου 2009

Ποιο κομμα θα νικήσει τις εκλογες???
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • ΝΔ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΠΑΣΟΚ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΚΚΕ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΣΥΡΙΖΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΛΑΟΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κουμπάκιας (aka Δεν απαντώ)

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οικολόγοι Πράσινοι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Λευκό

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
Γιατι η πλειοψηφια του λαου ειναι ενα ματσο ηλιθιοι παρτακηδες που το μονο που τους νοιαζει ειναι η βολεψη τους και ο διπλανος ας ψοφαει ταζει ο ταδε βουλευτης?Σου μεταθετει το παιδι σε μια πολυ καλη δημοσια θεση;Παει σταρο σαν να παει βολτα; εε τοτε ψηφιζει και τον αραπη τον ταμ ταμ αμα λαχει...Γιατι ειμαστε μαλακες με περικεφαλαια γι αυτο ροζι...
ο κοσμος δεν καταλαβαινει χριστο οσοι ειναι να το ψηφισουν θα το κανουν ξερεις ποσους εχω ακουσει οτι θα ψηφισουν το ΛΑΟΣ ετσι χωρις λογο απλα για εναλλακτικη(λολ:sick:)Οι οικολογοι πρασινοι καλα το παιζουν το παραθυμακι κατσε να μπουν στη βουλη στα ## θα γραψουν μετα τα οσα ελεγαν και υποσχονται.
Τελος η Χρυση αυγη θα συνεχισει να παιζει το γνωστο της παιχνιδι και θα συνεχισει να προσυλητιζει αθωους ανηδεους ή απλα κολλημενους βλαμενους που νομιζουν οτι το να εισαι ελληνες ισουται με το να χεις πιασει του πάπα τα @@..

πωπω , συμφωνώ όσο δεν φαντάζεσαι.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

Νομιζω οτι ολοι μαζι κοροιδευομαστε...
Θελουμε να μην τρωνε οι κυβερνωντες, οταν απο τον περιπτερα μεχρι τον βιομηχανο ειναι ολοι ο κλεψας του κλεψαντος...
:worship:

Σίγουρα θα βγει το ΠΑΣΟΚ. Και; Δε θα παρατηρηθεί καμία απολύτως αλλαγή, ούτε θα ανατείλει άλλος ήλιος κι ας είναι πράσινος.

Και όχι δεν είναι η χώρα έτοιμη για αλλαγή. Αφού εμείς είμαστε εκείνοι που έχουμε μεγαλώσει με το να ακούμε " Α ψηφίζω ΠΑΣΟΚ/ΝΔ γιατί με διόρισε και τρώω ψωμί απ΄αυτό"
:worship:
Ελπίζω στα παιδιά μας. Παιδιά μορφωμένων γονιών, μη κομματικοποιημένων στην πλειοψηφία τους, που δε θα χρωστάνε σε κανέναν τίποτα παρά μόνο στα πτυχία τους. Κι αν με ρωτάτε γιατί ελπίζω σ΄αυτά, είναι γιατί πρέπει να ελπίζω σε κάτι.

Aνήκοντας στην κατηγορία που έκανα bold (ok..χρωστάω στους γονείς μου που με στήριζαν οικονομικά τόσα χρόνια για τα εν λόγω πτυχία) μου είναι παντελώς αδιάφορο -για λόγους που ανέπτυξε τόσο η νεράιδα όσο και η Ηρώ- ποιός θα """"κυβερνήσει"""". Άλλαξε ο μανωλιός και έβαλε τα ρούχα του αλλιώς ένα πράγμα.

Στη δημοσκόπηση παρόλαυτα ψήφισα ότι πιστεύω ότι θα κερδίσει το ΠΑΣΟΚ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Βρε παιδιά έχετε προσέξει ΠΟΣΑ κόμματα υπάρχουν, με πλήθος ιδεών και απόψεων (και τρέλας πολλές φορές, αλλά κι αυτή καλή είναι, λες κι οι ''σοβαροί'' είναι όντως σοβαροί:P)? Μου φαίνεται τρελό να βλέπω νέους ανθρώπους παντού να ανακυκλώνουν τα ίδια επιχειρήματα από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου και να θεωρούν ότι θα κάνουν επανάσταση αν ψηφίσουν ξέρω εγώ ΣΥΡΙΖΑ.

Θα ψηφίσω πολύ απογοητευμένη κάποιο μικρό κόμμα, χωρίς να περιμένω να αλλάξει κάτι, απλώς επειδή θέλω να τιμήσω το εκλογικό μου δικαίωμα και να παραμυθιαστώ ότι βάζω το λιθαράκι μου στην αλλαγή αυτού του τόπου. Μικρότερη θεωρούσα ότι η αποχή ήταν άποψη, τώρα μου φαίνεται πλήρης παράδοση.

Θα συμφωνήσω με την Ηρώ ότι πιθανώς να δούμε αλλαγή στα παιδιά μας, από την άλλη, και τώρα υπάρχουν αμέτρητα μορφωμένα παιδιά που θα (ξανα)ρίξουν το φακελάκι υπέρ ΝΔ ή ΠΑΣΟΚ. Μόρφωση κι ανοιχτό μυαλό δεν βαδίζουν πάντα δίπλα το 1 στο άλλο .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Η μεγαλη διαφορα ποσοστων υφισταται εδω και παρα πολλους μηνες, δε χρειαζοταν η κοντρα με το Σημιτη. Και σιγα την κοντρα δηλαδη...Στην τελικη καλως τον αντιμετωπισε ετσι.

Πότε άρχισε όμως η ανοδική πορεία του ; Για σκέψου το. Μετά την ήττα Βενιζέλου. Από τότε ο Παπανδρέου το παίζει ανένδοτος, λαικός και έτσι (αυτοί είναι οι κακοί εκσυγχρονιστές - δεξιοί πασόκοι των διαπλεκόμενων, εμείς οι λαικοί αυθεντικοί αριστεροί πασόκοι που σας αγαπάμε), κι αυτή είναι η μόνη έξυπνη τακτική που έχει ακολουθήσει ως τώρα. Κατάλαβε έστω κι αργά ότι το να λαικίζεις σ'αυτό τον τόπο είναι το μόνο κόλπο που πιάνει (παλιά καλή συνταγή του πατέρα του).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Διαβάζοντας τις τελευταίες σελίδες αυτού του θέματος, έχω να πω και εγώ τα εξής. Η΄, σαφέστερα, αυτά που θα πω δεν έχουν να κάνουν με όσα έχουν ειπωθεί, αλλά σε κάποιες απόψεις μου. Τέλος πάντων, εγώ έχω να πω οτι:
Ο λαός συνεχώς διαμαρτύρεται, οτι έχει οικονομικές δυσχέρειες. Τότε γιατί επαναψήφιζε συνεχώς τη ΝΔ, κόμμα δεξιό, που τάσσεται με τους πλουσίους, προσφέροντας τους διάφορα προνόμια (π.χ: στη φορολογία);
Ο ΛΑ.Ο.Σ. είναι άκρα δεξιό κόμμα. Οι μόνοι που θα το ψηφίσουν, θα είναι οι ρατσιστές.Πιστέψτε με. Και επειδή αυτοί δεν είναι αρκετοί πλέον στις μέρες μας, ο Καρατζαφέρης θέλει να έχει στα ψηφοδέλτια του, γνωστά ονόματα της εγχώριας showbiz για να..."πουλήσει μούρη". Δεν καταλαβαίνει πως αυτό που κάνει θα του γυρίσει μπούμερανκ; Ο κόσμος καταλαβαίνει γιατί ο εν λόγω κύριος ακολουθεί αυτή τη τακτική και θα πέσει στην υπόληψή του.
Όσο για τους Οικολόγους Πράσινους, μου φάνηκαν αρκετά αξιόπιστοι και πολλά υποσχόμενοι. Θα ήθελα να τους δω στη Βουλή φέτος.
Αναφορικά με τη Χρυσή Αυγή (ή αλλιώς νεοναζί), το μόνο που έχω να πω ή μάλλον να μεταφέρω είναι αυτό που έχω δει πολές φορές γραμμένο στους τοίχους: Χρυσή Αυγή=Χρυσά Αυγά.

Γιατι η πλειοψηφια του λαου ειναι ενα ματσο ηλιθιοι παρτακηδες που το μονο που τους νοιαζει ειναι η βολεψη τους και ο διπλανος ας ψοφαει ταζει ο ταδε βουλευτης?Σου μεταθετει το παιδι σε μια πολυ καλη δημοσια θεση;Παει σταρο σαν να παει βολτα; εε τοτε ψηφιζει και τον αραπη τον ταμ ταμ αμα λαχει...Γιατι ειμαστε μαλακες με περικεφαλαια γι αυτο ροζι...
ο κοσμος δεν καταλαβαινει χριστο οσοι ειναι να το ψηφισουν θα το κανουν ξερεις ποσους εχω ακουσει οτι θα ψηφισουν το ΛΑΟΣ ετσι χωρις λογο απλα για εναλλακτικη(λολ:sick:)Οι οικολογοι πρασινοι καλα το παιζουν το παραθυμακι κατσε να μπουν στη βουλη στα ## θα γραψουν μετα τα οσα ελεγαν και υποσχονται.
Τελος η Χρυση αυγη θα συνεχισει να παιζει το γνωστο της παιχνιδι και θα συνεχισει να προσυλητιζει αθωους ανηδεους ή απλα κολλημενους βλαμενους που νομιζουν οτι το να εισαι ελληνες ισουται με το να χεις πιασει του πάπα τα @@..
:no1::no1::thanks::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Διαβάζοντας τις τελευταίες σελίδες αυτού του θέματος, έχω να πω και εγώ τα εξής. Η΄, σαφέστερα, αυτά που θα πω δεν έχουν να κάνουν με όσα έχουν ειπωθεί, αλλά σε κάποιες απόψεις μου. Τέλος πάντων, εγώ έχω να πω οτι:
Ο λαός συνεχώς διαμαρτύρεται, οτι έχει οικονομικές δυσχέρειες. Τότε γιατί επαναψήφιζε συνεχώς τη ΝΔ, κόμμα δεξιό, που τάσσεται με τους πλουσίους, προσφέροντας τους διάφορα προνόμια (π.χ: στη φορολογία);
Ο ΛΑ.Ο.Σ. είναι άκρα δεξιό κόμμα. Οι μόνοι που θα το ψηφίσουν, θα είναι οι ρατσιστές.Πιστέψτε με. Και επειδή αυτοί δεν είναι αρκετοί πλέον στις μέρες μας, ο Καρατζαφέρης θέλει να έχει στα ψηφοδέλτια του, γνωστά ονόματα της εγχώριας showbiz για να..."πουλήσει μούρη". Δεν καταλαβαίνει πως αυτό που κάνει θα του γυρίσει μπούμερανκ; Ο κόσμος καταλαβαίνει γιατί ο εν λόγω κύριος ακολουθεί αυτή τη τακτική και θα πέσει στην υπόληψή του.
Όσο για τους Οικολόγους Πράσινους, μου φάνηκαν αρκετά αξιόπιστοι και πολλά υποσχόμενοι. Θα ήθελα να τους δω στη Βουλή φέτος.
Αναφορικά με τη Χρυσή Αυγή (ή αλλιώς νεοναζί), το μόνο που έχω να πω ή μάλλον να μεταφέρω είναι αυτό που έχω δει πολές φορές γραμμένο στους τοίχους: Χρυσή Αυγή=Χρυσά Αυγά.

:no1::no1::no1:βασικα εγω θα θελα τους οικολογους ωστε να εχουμε μια βουλη με περισσοτερα κομματα(καποτε ηταν μονο νδ πασοκ και κκε)
οσο για χρυση αυγη προκειται για εθνικιστικα αυγα
-----------------------------------------
Γιατι η πλειοψηφια του λαου ειναι ενα ματσο ηλιθιοι παρτακηδες που το μονο που τους νοιαζει ειναι η βολεψη τους και ο διπλανος ας ψοφαει ταζει ο ταδε βουλευτης?Σου μεταθετει το παιδι σε μια πολυ καλη δημοσια θεση;Παει σταρο σαν να παει βολτα; εε τοτε ψηφιζει και τον αραπη τον ταμ ταμ αμα λαχει...Γιατι ειμαστε μαλακες με περικεφαλαια γι αυτο ροζι...
αυτο πραγματι ισχυει ....τωρα ομως δεν νομιζω οτι ολοι οι βουλευτες εχουν πιασει ολο τον λαο και του υποσχονται χατιρια


ο κοσμος δεν καταλαβαινει χριστο οσοι ειναι να το ψηφισουν θα το κανουν ξερεις ποσους εχω ακουσει οτι θα ψηφισουν το ΛΑΟΣ ετσι χωρις λογο απλα για εναλλακτικη(λολ:sick:)Οι οικολογοι πρασινοι καλα το παιζουν το παραθυμακι κατσε να μπουν στη βουλη στα ## θα γραψουν μετα τα οσα ελεγαν και υποσχονται.
Τελος η Χρυση αυγη θα συνεχισει να παιζει το γνωστο της παιχνιδι και θα συνεχισει να προσυλητιζει αθωους ανηδεους ή απλα κολλημενους βλαμενους που νομιζουν οτι το να εισαι ελληνες ισουται με το να χεις πιασει του πάπα τα @@..

:no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Το λαος δεν ειναι ακρο-δεξια πολιτικη ιδεολογια αλλα η χρυση αυγη.
:no1::no1::no1:βασικα εγω θα θελα τους οικολογους ωστε να εχουμε μια βουλη με περισσοτερα κομματα(καποτε ηταν μονο νδ πασοκ και κκε)
οσο για χρυση αυγη προκειται για εθνικιστικα αυγα
Τους οικολογους ,χμ, μηπως στηριζεις και την πολιτικη σταδιοδρομια του κατμαν ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
:no1::no1::no1:βασικα εγω θα θελα τους οικολογους ωστε να εχουμε μια βουλη με περισσοτερα κομματα(καποτε ηταν μονο νδ πασοκ και κκε)
οσο για χρυση αυγη προκειται για εθνικιστικα αυγα
-----------------------------------------


:no1::no1::no1:

βασικα πως γινεται να λες για τους οικολογους και επειτα να συμφωνεις με μενα ?:hmm: να το πω λιγο κουλο(?) εγω δεν αναφερομαι καν σε κομματα:P δεν το στηριζω καν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Το λαος δεν ειναι ακρο-δεξια πολιτικη ιδεολογια αλλα η χρυση αυγη.
Τους οικολογους ,χμ, μηπως στηριζεις και την πολιτικη σταδιοδρομια του κατμαν ?

τους πρασινους εννοει μαλλον

Οσο για το ΛΑΟΣ σιγουρα δεν ειναι ακροδεξο οπως η Χ.Α. αλλα στηριζεται στα εθνικα θεματα σιγουρα και τη θρησκεια. Γενικα δε ξερω μου φαινεται τελειως ασοβαρο κομμα:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φυσικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
και Ανισόβαρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Το λαος δεν ειναι ακρο-δεξια πολιτικη ιδεολογια αλλα η χρυση αυγη.
Τους οικολογους ,χμ, μηπως στηριζεις και την πολιτικη σταδιοδρομια του κατμαν ?
O κάτμαν είχε κατέβει με το Βεργή,όχι με τους πράσινους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
Οσο για το ΛΑΟΣ σιγουρα δεν ειναι ακροδεξο οπως η Χ.Α. αλλα στηριζεται στα εθνικα θεματα σιγουρα και τη θρησκεια. Γενικα δε ξερω μου φαινεται τελειως ασοβαρο κομμα:hmm:

...γιατί υπάρχει και κανένα σοβαρό κόμμα; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Εγώ πάντως σταμάτησα να συμπαθώ τον Τρεμοπουλο και το κόμμα του από τη στιγμή που είπαν ότι είναι υπέρ να ονομαστούν τα Σκόπια Μακεδονία...Μπορεί να το θεωρείτε τελειωμένηυπόθεση, αλλά εγώ είμαι από τη Μακεδονία και με πειράζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koyote

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Το λαος δεν ειναι ακρο-δεξια πολιτικη ιδεολογια αλλα η χρυση αυγη.

Μην εισαι τοσο σιγουρος
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=_gjXnGG0uNE[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funny

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
πιστευω οτι δυστυχως θα βγει το πασοκ
ΕΛΠΙΖΩ να μην βγει πασοκ ,ΝΔ και ΛΑΟΣ

τον τελευταιο γιατι δεν μπορει να συνδιαστει η θρησκεια και η πολιτικη ειδικα σε ενα δεξιο κομμα(δεν υποστιρηζω την θρησκεια στην συγκεκριμενη περιπτωση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Mα τι σχέση έχει το ΛΑΟΣ με τη θρησκεία;Υποστηρίζει πως έχει,στην πραγματικότητα όμως έχει αντίθετες θέσεις.Ο χριστιανισμός δεν ήταν που δίδασκε την αγάπη μεταξύ όλως των ανθρώπων;Πού κολλάει λοιπόν ο ΛΑΟΣ με τη θρησκεία;Είναι καθαρή εκμετάλευση της ισχυρής θρησκευτικής συνείδησης που εμφυτεύεται στον Έλληνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rock93panos

Νεοφερμένος

Ο rock93panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Mα τι σχέση έχει το ΛΑΟΣ με τη θρησκεία;Υποστηρίζει πως έχει,στην πραγματικότητα όμως έχει αντίθετες θέσεις.Ο χριστιανισμός δεν ήατ νπου δίδασκε τρην αγάπη μεταξύ όλως των ανθρώπων;Πού κολλάει λοιπόν ο ΛΑΟΣ με τη θρησκεία;Είναι καθαρή εκμετάλευση της ισχυρής θρησκευτικής συνείδησης που εμφυτεύεται στον Έλληνα.
εισαι πολυ σωστος φιλε μου γιατι σε αυτο μονο τουσ εξυπηρετει η θρησκια!!!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
https://dienekes.50webs.com/arp/articles/hellenes/
Angel noted that from the earliest times to the present “racial continuity in Greece is striking.”
Για κάθε είδους παπ@ριες που ακούγονται απο τυχαίους διεθνιστάρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata Morgana

Δραστήριο μέλος

Η Fata Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 518 μηνύματα.
...κάτι που θα κάνει και ο Γιωργής μόλις γίνει πρωθυπουργός...
το πάγωμα των μισθών και άλλα συντηρητικά μέτρα που δεν αρέσουν στα κακομαθημένα αυτιά μας, θα γίνει λόγω του ευλογημένου ελλείματος και των μεγάλων μαύρων τρύπων (αστροφυσικής δομής) της οικονομίας μας. Δεν έχει να κάνει με τον κάθε Κώστα ή Γιώργο ή τελοσπάντων όποιος βγει μετά τις 4 Οκτωβρίου. Η χώρα μας έχει άθλια οικονομία (τύπου μπανανίας), η οποία θα μπορέσει να ανακάμψει στα επόμενα 20 με 50 χρόνια με δουλειά και όχι λόγια...αν θέλουμε να λέμε την αλήθεια...

Μα είναι δυνατόν, ο κουτός Ελληνικός λαός να πιστεύει ότι ο κάθε Γιωργής θα φέρει την πράσινη άνοιξη στα πάντα όλα, μόλις καρεκλοδεθεί ως πορθυπουργός, από την στιγμή που η χώρα μας έχει μηδενικές εξαγωγές, μόνιμη οικονομική-πολιτική επιτήρηση, μόνιμη απουσία από τα κέντρα αποφάσεων των Μ.Δυνάμεων, εξαθλιωμένη παιδεία, ανύπαρκτο κοινωνικό κράτος και ανύπαρκτη βιομηχανία-τεχνολογία-υπηρεσίες; Όλα αυτά για να αρχίσουν να ξαναφτιάχνονται σωστά, θέλουν τουλάχιστον 20 χρόνια στο νερό και όχι 4 χρονάκια κυβέρνησης Γιωργή ή Κωστή...:(
Το προβλημα ειναι οτι τρωγονται σαν τις κοτες ολοι τους. Παει να κανει κατι ο ενας για μια τετραετια, βγαινει ο αλλος και κανει τα ακριβως αντιθετα. Προβληματα σαν αυτο της παιδειας απαιτουν εννιαια πολιτικη που δε θα εξαρταται απο ηλιθια μικροσυμφεροντα του καθε βουλευτη και υπουργου που παλευει να μεινει στην εξουσια με νυχια και με δοντια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
https://dienekes.50webs.com/arp/articles/hellenes/
Angel noted that from the earliest times to the present “racial continuity in Greece is striking.”
Για κάθε είδους παπ@ριες που ακούγονται απο τυχαίους διεθνιστάρες.

:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top