Εκτίμηση αποτελεσμάτων εκλογών Οκτωβρίου 2009

Ποιο κομμα θα νικήσει τις εκλογες???
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • ΝΔ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΠΑΣΟΚ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΚΚΕ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΣΥΡΙΖΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΛΑΟΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κουμπάκιας (aka Δεν απαντώ)

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οικολόγοι Πράσινοι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Λευκό

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Δεν εχω εμπιστοσυνη ουτε σε ΝΔ ουτε σε ΠΑΣΟΚ αλλα ελπιζω σε αυτες τις εκλογες να βγει το ΠΑΣΟΚ να δουμε τι θα κανει ο Γιωργακης και επειδη η ΝΔ μας τα επρηξε αυτα τα χρονια. Μια αλλαγη καλη θα ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Γιατι ποιος κυβερνουσε ρε φιλε μου πριν την ΝΔ.?
Πολυ ασθενικη μνημη εχεις..
σπουδαίο επιχείρημα...δε θα; κάτσω να συκρίνω κυβέρνηση Σημίτη με Καραμανλή
είναι γελοίο
και μάταιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ξέρει πότε ρίχνει το μπαλάκι στον Παπανδρέου (στο ΠΑ.ΣΟ.Κ) ο Καραμανλής , δεν είναι δα και τόσο χαζός !
Το είπε και στη νέτ , ένας καθηγητής χθές :P
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου , money honey :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Παιδιά τζάμπα το παιδεύετε. Είτε είναι ο ένας πάνω, είτε είναι ο άλλος έχετε δει ποτέ καμιά διαφορά; Εγώ προσωπικά καμία. Εμένα η γνώμη μου είναι ότι όλοι το ίδιο πράμα είναι(να είμαστε και ευγενικοί).

Όμως επειδή ξέρω ότι τα λεγόμενά μου θα αμφισβιτηθούν και επειδή δεν είμαι φανατικός γνώστης της πολιτικής θα τα ακούσω απλά λέω τη γνώμη μου και προσπερνάω. Φχαριστώ που με ακούσατε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chartson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κανενας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
θα κάνω ότι έκανα και στις ευρωκλογές , θα γράψω το όνομά μου στο λευκό και θα το ρίξω μέσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=ewvhb8EnDkg&feature=related[/ame]

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=8pU7sqqjlBA[/ame]

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=1UOEyVsYSPQ[/ame]


ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Ρε κοιτα ενα μ.....α που θα γινει πορθυπουργος.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Ρε κοιτα ενα μ.....α που θα γινει πορθυπουργος.....

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=e5w_tyT2lFA&fmt=18[/ame]

Ρε κοίτα έναν μ....α που ήταν πορθυπουργός.
:lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ellaki

Νεοφερμένος

Η ellaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
20 χρόνια μάς ξετίναξαν οι πού......ες ....η 5ετία σας έφαγε......το μεγάλο λάθος του καραμανλή είναι η προκήρυξη εκλογών...κάτσε ρε φίλε λίγο στην καρέκλα και δώστα όλα...κλείσε μάτια και αυτά στον κάθε ανεπαρκή πράσινο ονειροπαρμένο και δείξε μας τι αξίζεις...αυτή η χώρα δεν έχει ησυχάσει , είναι πρωτοφανές περισσότερο ασχολούμαστε με τη διαδικασία ανάδειξης της καταλληλότερης κυβέρνησης και πολυ λιγότερο με την καθεαυτή διακυβέρνηση της χώρας!!!!!ΕΛΕΟΣ!!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
Καμια σχεση αστο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Τι έγινε ρε παιδάκια; Πριν είχαμε υπαλλήλους του ΣΥΡΙΖΑ στο φορουμ, τώρα έχουμε του ΠΑΣΟΚ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
20 χρόνια μάς ξετίναξαν οι πού......ες ....η 5ετία σας έφαγε......το μεγάλο λάθος του καραμανλή είναι η προκήρυξη εκλογών...κάτσε ρε φίλε λίγο στην καρέκλα και δώστα όλα...κλείσε μάτια και αυτά στον κάθε ανεπαρκή πράσινο ονειροπαρμένο και δείξε μας τι αξίζεις...αυτή η χώρα δεν έχει ησυχάσει , είναι πρωτοφανές περισσότερο ασχολούμαστε με τη διαδικασία ανάδειξης της καταλληλότερης κυβέρνησης και πολυ λιγότερο με την καθεαυτή διακυβέρνηση της χώρας!!!!!ΕΛΕΟΣ!!!!:jumpy:
Και εγω διαφωνω με την προκηρυξη εκλογων αλλα το αν ηταν σωστο η οχι θα φανει στο μελλον.Εγω αποκλειω παντως αυτος ο ανθρωπος να αντεξει παραπανω απο ενα χρονο στην εξουσια.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Τι έγινε ρε παιδάκια; Πριν είχαμε υπαλλήλους του ΣΥΡΙΖΑ στο φορουμ, τώρα έχουμε του ΠΑΣΟΚ;

:lol::lol::lol:

Πριν όμως δεν είχαμε Τσίπρα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Καλό θα ήταν να αφαιρεθεί η δημοσκόπηση αφού από χθες και μέχρι τις εκλογές έχουν απαγορευτεί.Εκτός και αν ισχύει μόνο για τις δημοσκοπήσεις των ΜΜΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Καλό θα ήταν να αφαιρεθεί η δημοσκόπηση αφού από χθες και μέχρι τις εκλογές έχουν απαγορευτεί.Εκτός και αν ισχύει μόνο για τις δημοσκοπήσεις των ΜΜΕ.


Το νομοσχέδιο δεν αφορά τα fora.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λευτέρης

Νεοφερμένος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Στην ερώτηση της ψηφοφορίας απάντησα ΠαΣοΚ, νομίζω πως είναι παραπάνω από φανερό. Ωστόσο, αν υπήρχε ερώτηση "Ποιο θέλετε να νικήσει σίγουρα" δεν θα ψήφιζα κάποιο από τα δύο, και φυσικά όχι ΛαΟΣ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
οταν δε ξέρεις να μιλάς με επιχειρήματα..................:bye:
-----------------------------------------
Τι έγινε ρε παιδάκια; Πριν είχαμε υπαλλήλους του ΣΥΡΙΖΑ στο φορουμ, τώρα έχουμε του ΠΑΣΟΚ;
δεξιούλη θα σε μαλώσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Όταν δεν γνωρίζεις, καλύτερα να το βουλώνεις. Όσο για το τι ψηφίζω, αν είναι ακροαριστερό, αριστερό, κεντρώο, δεξιό ή ακροδεξιό ούτε σε αφορά, ούτε και θα το μάθεις. Το "όποιος δεν ειναι μαζί μας, είναι εναντίον μας" που σου έμαθαν στις κομματικές συγκεντρώσεις πλύσης εγκεφάλου της ΠΑΣΠ να πας να το πεις αλλού, σε μένα δεν πιάνει.
-----------------------------------------
Καλό θα ήταν να αφαιρεθεί η δημοσκόπηση αφού από χθες και μέχρι τις εκλογές έχουν απαγορευτεί.Εκτός και αν ισχύει μόνο για τις δημοσκοπήσεις των ΜΜΕ.


Δεν είναι δημοσκόπηση το poll του forum. Με κανένα τρόπο και για κανένα λόγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chartson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κανενας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Aν ρίξεις λεύκο..νομίζω πως η ψήφος πάει στο πρώτο κόμμα σωστα???
Εγώ ψηφίζω αποχη!!!:P:D
αν ρίξεις λευκό και γράψεις το οτιδήποτε πάνω ,είναι άκυρο, μαθε κατι επιτέλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimacos

Νεοφερμένος

Ο Jimacos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Διόνυσος (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Όλοι την ίδια εταιρία έχουν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top