Ποιά ήταν η καλύτερη έκδοση των windows μέχρι τώρα;

Ποιά ήταν η καλύτερη έκδοση windows;
Multiple votes are allowed. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 27)
  • Windows 95

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Windows 98

    Ψήφοι: 2 7.4%
  • Windows 2000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Windows Millennium Edition (Me)

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Windows XP

    Ψήφοι: 14 51.9%
  • Windows Vista

    Ψήφοι: 2 7.4%
  • Windows 7

    Ψήφοι: 13 48.1%

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
εγω νομιζω οτι η καλυτερη εκδοση ειναι τα vista:D

Αν δεν χρειάζονταν 2Gb στη Ram για να "τρέξουν" κανονικά, θα ήταν πολύ καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Τα xp και με διαφορα μαλιστα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aggelos17

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Παιδιά καλημέρα, εγώ ψήφισα Windows XP. Εγώ εδώ και ένα χρόνο χρησιμοποιώ Windows Vista Home Premium SP2, αλλά τα Windows XP πιστεύω ότι ήταν η καλύτερη έκδοση τών Windows μέχρι τώρα. Τώρα να δούμε τι θα γίνει με τα Windows 7 εαν ξεπεράσουν τα Windows XP.:D:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Αν και μερικά προγράμματα δεν πιάνουν στα XP, τα προτιμώ και πιστεύω ότι είναι πιο απλά στη χρήση. Έχω ακούσει ότι πολλοί είχαν διαμαρτυρηθεί στην Windows για τα Vista (προφανώς επειδή είχαν προβλήματα ή βλάβες, bugs).
Μάλλον θες να πεις στην Microsoft Που βγάζει τα windows:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Septagram

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιωτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Vista για συγχρονο μηχανημα και Xp για pc πενταετιας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
για μένα τα vista δεν ήταν πουθενά!Κάθε τρεις και λίγο κολλάγανε χωρίς λόγο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofia21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
΄εγώ έχω τα '7 και μου αρέσουν πάρα πολύ.είναι τα αγαπημένα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Τα 7 σχίζουν ρε'σεις...Μου φαίνεται η δεν υπάρχουν στο Poll;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofia21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
δεν υπάρχουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Τα '98 για την εποχή τους ήταν tha best. Στον παλιό Η/Υ (τον πολύυυ παλιό) ακόμα αυτά έχω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Τα 7 ειναι τα καλυτερα απο ολες τις αποψεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IQfreak

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
XP ειναι τα καλυτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Εγώ έχω xp και δεν σκοπεύω να τα άλλαξω.Δεν ξέρω γιατί απλά δε βρίσκω τον λόγο.
Το μόνο που θέλω είναι να μεταπηδήσω σε macosx αλλά αυτό είναι άλλο θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Εγώ έχω εφτά εδώ και 2 βδομάδες, όμως επειδή τα πήρα μαζί με τον καινούριο υπολογιστή, δεν μπορώ να συγκρίνω καλά...Και άλλωστε τα xp δεν τα πολυθυμάμαι κι όλας:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται 3D designer και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Τα ΧΡ είναι ήταν τα καλύτερα μέχρι πέρσι, από φέτος το στέμμα το παίρνουν τα 7!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ksiros

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ζεφύρι (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Τα XP επειδη πιστευω οτι εκαναν πολλους να βαλουν windows και επισης θα μεινουν παντα σε εναν υπολογιστη οπως ειπε και ο Orestes απο πανω που θα τον εχουμε για βοηθεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofia21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Τα ΧΡ είναι ήταν τα καλύτερα μέχρι πέρσι, από φέτος το στέμμα το παίρνουν τα 7!
συμφωνώ απόλυτα:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Τα XP χωρίς αμφιβολία...για τα 7 το θεωρώ λίγο νωρίς για να έχουμε ολοκληρωμένη άποψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Τα XP επειδη πιστευω οτι εκαναν πολλους να βαλουν windows και επισης θα μεινουν παντα σε εναν υπολογιστη οπως ειπε και ο Orestes απο πανω που θα τον εχουμε για βοηθεια
Γιατί πριν από τα XP τι είχαν όλοι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Junior_aromeo

Νεοφερμένος

Ο Junior_aromeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Καμια εκδοση :P
Linux and open source FTW
Αλλα να πω την γνωμη μου...
Τα windows xp ειναι η πιο μαπα εκδοση που κυκλοφορησε....ειναι ελαφρια γιατι δεν προσφερει τιποτα.Τα seven ειναι υπερβολικα καλυτερα.Ακομα και η ultimate εκδοση τρεχει τελεια και παρα πολυ καλυτερα σε σχεση με τα xp....μην ειστε κολλημενοι και μην λετε πραγματα για αλλεες εκδοσεις επειδη σας το ειπε ο θειος του μητσου που ο πατερας του εχει εναν φιλο που αυτο εχει φιλο εναν ξαδερφο του ταδε τεχνικου.
Την βελτιωση δικτυωσης που εχουν τα seven δεν τα εχει καμια εκδοση μουφο-Xp και οποιος θεωρει οτι λεω οτι να ναι οποιος θελει οτι pc εχει τον προκαλω να ανοιξει 10 προγραμματα που θα πω την ιδια στιγμη και να βγαλει screenshot.
ΑΥΤΑ :)
Ηave a nice Linux Day.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top