Πρόβλημα στο gmail

maria1025

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria1025 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Hi παιδες! Εχω μια ερωτηση να κανω..Στα καλα καθουμενα, πλατυνε κατα πολυ η αριστερη στηλη (ξερετε αυτη που εχει τα εισερχομενα, εξερχομενα, προχειρα, επαφες κτλ) και ετσι η δεξια δεν φαινεται ολοκληρη. Ξερει κανεις πώς διορθωνεται??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mako

Νεοφερμένος

Ο θοδωρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ναι αυτο επαθα και εγω δεν ξερω τι εγινε παντος εγω δεν εκανα τιποτα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria1025

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria1025 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
σπαστικο ειναι παντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
ωχ τωρα το προσεξα...βλακειααααααααααα,καποιο λαθος θα εχει γινει γιατι δεν βλεπω καμια προσθηκη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top