Πρόγραμμα δημιουργίας Θεμάτων [themes] για τα Windows XP

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,819 μηνύματα.
Ξέρετε κανένα πρόγραμμα για δημιουργία Θεμάτων [themes] για τα Windows XP; :hmm:
Βασικά, θέλω ένα πρόγραμμα theme-editor που να μη χρειάζεται ειδικά .dlls και εγκατεστημένο άλλο πρόγραμμα, για να τρέξουν τα themes που θα δημιουργώ. Να παίζουν δλδ σε οποιοδήποτε σύστημα με λειτουργικό Windows XP. :hmm:





-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cristina

Νεοφερμένος

Η Cristina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Σχετικά με το uxtheme.dll δεν γίνεται να κάνεις κάτι.
Είναι απαραίτητο να το αντικαταστήσεις αν θέλεις να χρησιμοποιήσεις άλλα visual styles εκτός αυτών των Windows. :)
Λεπτομέρειες σχετικά με τη χρήση του dll χωρίς κάποιο άλλο πρόγραμμα καθώς και να κατεβάσεις το patch, μπορείς να δεις εδώ. :)

Όσον αφορά το πρόγραμμα που ζητάς για δημιουργία Visual Styles, θα προσπαθήσω να βρω ποιο είχα και μου φάνηκε καλό, αλλά δεν σου εγγυόμαι, γιατί δεν έχω πρόσβαση στο PC μου και δεν θυμάμαι το όνομά του... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top