Παίζει ρόλο η εμφάνιση τελικά;

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλημερα παιδια, δεν τον γνωρισα στους γονεις μου, απλα τους το ειπα. εννοειται οτι ειναι νωρις να τον γνωρισω!! και τον ειδε ο πατερας μου οταν περασε να με παρει απο το σπιτι για να βγουμε το σαββατο βραδυ. και αρχισε τα περιεργα!

οι γονεις μου ειναι παλαιων αρχων παιδια και αυστηροι θα ελεγα.
γιαυτο και οι αντιδρασεις αυτες!
εννοειται οτι δε θα επιλεξουν και δε θα ζησουν αυτοι για μενα, απλα ειναι ασχημο να ξερεις οτι δε συμμεριζονται τη χαρα σου και δε νιωθουν καλα με την επιλογη σου
αυτα ειχα να πω, φιλια σε ολους!


αν όμως του έλεγες ένα ψέμα από δω ίσα τη θεσσαλονίκη θα ήταν διαφορετικά τα πραγματα....
αν του έλεγες ότι πέθανε η μαμά του ο μπαμπάς του ο αδερφός του και πτώχευσε, γιαυτο απ τη στεναχωρια του επεσαν όλα, ο μπαμπα σου μάλλον θα έλεγε "βρε το καημένο το παιδι" και δεν θα είχε κανενα αρνητικό σχόλιο....

γιαυτο και κατ εμε, είναι υποκριτικό όλο αυτο οπότε κοιτα να χαρεις τον έρωτα σου και μη μασας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
αν όμως του έλεγες ένα ψέμα από δω ίσα τη θεσσαλονίκη θα ήταν διαφορετικά τα πραγματα....
αν του έλεγες ότι πέθανε η μαμά του ο μπαμπάς του ο αδερφός του και πτώχευσε, γιαυτο απ τη στεναχωρια του επεσαν όλα, ο μπαμπα σου μάλλον θα έλεγε "βρε το καημένο το παιδι" και δεν θα είχε κανενα αρνητικό σχόλιο....

γιαυτο και κατ εμε, είναι υποκριτικό όλο αυτο οπότε κοιτα να χαρεις τον έρωτα σου και μη μασας

..δεν θα μπορούσα να συμφωνώ περισσότερο με το ΚουΕδίνι...! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pantazis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pantazis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 61 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
φυσικά η εμφάνιση παίζει σημαντικό ρόλο .....

και δεν είναι αναγκαίο να είναι πολύ όμορφη ...

αρκεί να ταιριάζει γενικότερα ....

και να μην γκρινιάζει .......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niki

Νεοφερμένος

Η Niki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Προσωπικά τους φαλακρούς τους συμπαθώ και τους θεωρώ πάρα πολύ ελκυστικούς . Και δεν είναι θέμα εμφάνισης αλλά χαρακτήρα . Με έχουν γοητεύσει άντρες που δεν είναι ιδιαίτερα εμφανίσιμοι . Αν και το νυν αγόρι μου είναι πολύ όμορφος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
δεν παιζει ρολο η εμφανιση για μενα αλλα να μην ειναι και κανενα εκτρωμα ο αλλος να βλεπεται λιγο τουλαχιστον ειπαμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

δi0m

Νεοφερμένος

Ο diomidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 60 μηνύματα.

και να μην γκρινιάζει .......
συμφωνω και επαυξανω...δν το αντεχω...μια μια κοπελα ημουν μαζι ως τωρα,αυτη η γκρινια ομως...ε,δεν αντεξα.Της εξηγησα οτι ηθελα να χωρισουμε αλλο επειδη δεν αντεχω την γκρινια της...7 μηνες...;)
Στο θεμα μας.!.:DΣιγουρα παιζει η εμφανιση ρολο...αλλα αμα εχει μυαλο χρυσοψαρου...δεν περηφανευομαι οτι ειμαι εξυπνος,αλλα πολλες κοπελες της ηλικιας μου ή ειναι ή το παιζουν χαζες...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Κατά τη γνώμη μου η εμφάνιση παίζει ρόλο για τα μάτια του καθενός από εμάς! Δηλαδή δεν με απασχολεί καθόλου αν αυτός που αρέσει σε εμένα δεν αρέσει στη φιλη μου κλπ...Αφού στα δικά μου μάτια είναι όμορφος, τίποτα άλλο δεν έχει σημασία!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ScoobyDoo

Νεοφερμένος

Η ScoobyDoo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
ολα αλλαζουν...ποσο μαλλον η εμφανιση
η ψυχη μενει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Παιδιά τελικά παίζει ρόλο η εμφάνηση άλλα λανθασμένη, η λολή η φίλη μου μου έβαλε κάτι ρούχα και πήρα απο το μαγαζί τελείως διαφορετικά απο αυτά που φόράω και τώρα βλέπω άλλη αντιμετώπηση στο γραφείο, μου μηλάνε στον πληθηντικό σαν καμια γριά μου χαμογελάνε και φέυγουν και με σέβοντε, παλιά που ειμουν χείμα στο κύμα γελούσαμε λέγαμε καμιά βλακεία και προσθεού κανένας δεν μου μηλούσε στον πληθηντικό, όταν τους πώ μην μου μηλάτε στον πληθηντικό μου λένε ότι δεν κάνει για μια κυρία σαν και μένα:(

Διλαδή παλιά που ειμουν σπόρ και χύμα δεν είμουν; τι βλακείες ειναι αυτές δεν θέλω να με σέβοντε θέλω να μου μηλάνε χωρίς πληθυντικούς και βλακείες:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Τα παντα παιζουν ρολο.
Αλλα λιγοτερο αλλα περισσοτερο και αναλογα τον ανθρωπο.
Και αν εξαιρεσουμε την ομορφια (μιας και ειναι υποκειμενικη και μονο για αυτο) πολυ σημαντικο ρολο παιζει για εμενα να ειναι περιποιημενος ο αλλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bianca

Νεοφερμένος

Η Bάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Παιζει τον πρώτο ρόλο-κακά τα ψέμματα-για την πρώτη επαφή. Τα υπόλοιπα έπονται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superg

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Οσο κι αν λεμε δεν παιζει,εγω δεν πιστευω οτι ισχυει...η πρωτη κινηση θα γινει λογω της εμφανισης.δε σου λεω να ειναι κουκλος/α,απλα εμφανισιμος/η.γιατι αν δε σάρεσει καθολου εξωτερικα δε νομιζω οτι θα πας να πιασεις κουβεντα μαζι του,για να δεις και πώς σκεφτεται.εγω τουλαχιστον δεν ξερω και πολλους που να το κανουν...ισως λανθασμενα,αλλα ετσι ειναι οι καιροι μας...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kazmir84

Δραστήριο μέλος

Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Οσο κι αν λεμε δεν παιζει,εγω δεν πιστευω οτι ισχυει...η πρωτη κινηση θα γινει λογω της εμφανισης.δε σου λεω να ειναι κουκλος/α,απλα εμφανισιμος/η.γιατι αν δε σάρεσει καθολου εξωτερικα δε νομιζω οτι θα πας να πιασεις κουβεντα μαζι του,για να δεις και πώς σκεφτεται.εγω τουλαχιστον δεν ξερω και πολλους που να το κανουν...ισως λανθασμενα,αλλα ετσι ειναι οι καιροι μας...:hmm:

Συμφωνώ σε όλα εκτός από ένα. Δεν γίνεται λανθασμένα. Έτσι γίνεται πάντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superg

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Το "λανθασμενα" το ειπα με την εξης εννοια...μπορει ενας ανθρωπος να εχει να σου δωσει ποοοολλα,αλλα να μην ειναι αυτο που θα ηθελες να βλεπεις ως εμφανιση...δεν ειναι κριμα να τον απορριψεις,να μην τον αφησεις να σου δωσει,εξαιτιας της εμφανσης του...??:hmm:Κι απο την αλλη να εισαι με καποιον"ωραιο" αλλα να σου δινει πολυ λιγοτερα...να μη σε γεμιζει.τι διαλεγεις...?!!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kazmir84

Δραστήριο μέλος

Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Το "λανθασμενα" το ειπα με την εξης εννοια...μπορει ενας ανθρωπος να εχει να σου δωσει ποοοολλα,αλλα να μην ειναι αυτο που θα ηθελες να βλεπεις ως εμφανιση...δεν ειναι κριμα να τον απορριψεις,να μην τον αφησεις να σου δωσει,εξαιτιας της εμφανσης του...??:hmm:Κι απο την αλλη να εισαι με καποιον"ωραιο" αλλα να σου δινει πολυ λιγοτερα...να μη σε γεμιζει.τι διαλεγεις...?!!:/:

Θα σου δώσει ως φίλος ίσως, διότι αν δεν σου αρέσει εμφανισιακά έστω και λίγο τότε δεν τον βλέπεις ερωτικά.Μου περιγράφεις τα δύο άκρα:hmm:.Προτιμώ την μέση.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Και βεβαια παιζει ρολο αλλα ως ενα σημειο ,μετα παιζουν κ αλλα ρολο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Διάβασα τις απαντήσεις και είπα να πω κι εγώ τη γνώμη μου μιας και σε κάποια σημεία συμφωνώ με τους αποπάνω.
Η εμφάνιση παίζει ρόλο, όσο και να μας πληγώνει? .
Γιατί στην αρχή π.χ. μιας σχέσης, ο ένας δεν μπορεί με τη μία να ερωτευτεί την προσωπικότητα του άλλου.
Η εμφάνιση είναι αυτή που μας ελκύει ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ. Την εμφάνιση θα κοιτάξεις και θα πας να μιλήσεις στον άλλον.
Πείτε με επιφανειακή, απόλυτη κλπ. και βάλτε μου όσες αρνητικές θέλετε, I don't really give a shit, sorry κιόλας.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Θα σας έλεγα ότι δεν παίζει ρόλο, αλλά αν δείτε το φίλο μου που είναι κούκλος δε θα με πιστέψετε.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
αν δείτε το φίλο μου που είναι κούκλος δε θα με πιστέψετε.:redface:



αν ήταν πανούκλος και με καθαρή ρώμη όμως, θα σε πιστεύαμε.
..η παραπαίουσα αιώνια διχαλωτή ιστορία με γαμψά νύχια ιαγκουάρου:

παίζει ρόλο ή δε παίζει? ή μήπως παίζει δε παίζει?

εμπαίζει.

Αυτή είναι η απάντηση καθώς ξοπίσω μου χαμογελά το φιδίσιο τέρας που
φυλά το χρυσόμαλλο το δέρας. :confused:

Θα μπορέσει ποτέ να θεσπίσει κανείς κανόνες υποκειμένου τερατοποίησης
και ομορφάδας σε κλιμακόμετρο κι αν όχι να συμφιλιωθεί ο μινώταυρος
με την αριάδνη γιατί αν δε βρει την άκρη του νήματος, την πούτσ*σε κι αυτή
κι ο Θησέας?

Και τελικά τι σχέση έχει ο μινώταυρος με τη ρακί και τη Ράκελ Γουέλς? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zithos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Zithos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 270 μηνύματα.
Όλα παίζουν ρόλο λίγο απ'όλα λίγο η φυσική εμφάνιση, λίγο το ντύσιμο, λίγο η κόμμωση δύσκολα να βρείς τον τέλειο συνδυασμό σε όλα αυτά πάντοτε κάτι θα πάει στραβά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top