Πόσο κοστίζει αυτό;

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ανοίγω αυτό το θέμα με τους παρακάτω σκοπούς:
1. Θέλουμε να αγοράσουμε κάτι και δεν ξέρουμε πόσο περίπου κοστίζει, οπότε μπορούμε να ρωτήσουμε (ώστε να έχουμε ένα μέτρο σύγκρισης)
2. Μας έχει φάει η περιέργεια πόσο κοστίζει κάτι που είναι πρακτικά πολύ δύσκολο να μάθουμε και αδύνατο να αγοράσουμε (πχ μια στάση μετρό). Ρωτάμε και μπορεί κάποιος να ξέρει.
3. Θέλουμε να μάθουμε αν μας έπιασαν κοροίδο σε κάποια αγορά που κάναμε. Ρωτάμε και μαθαίνουμε.

Ξεκινάω:
Ξέρετε πόσο περίπου κοστίζει να φτιαχτεί μια στάση λεωφορείου και μια τράμ (χωρίς τα οχήματα προφανώς); Απορία το έχω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Απορώ πώς δεν είδα αυτήν την ερώτηση Μισέλ μου
η στάση που ρωτάς κοστίζει περίπου 1000 ευρώ η απλή με τι σίδερο και το τζάμι,
600 περίπου κοστήζει μόνο αυτό με την διαφήμηση ξέρεις το όρθειο μόνο,
άν είναι περιστρεφόμενη διαφήμηση κάπου στά 1000 πάλι το όρθιο
υπάρχει και σε στίλ υπόστεγο με πανί που χρησιμοποιείτε σπάνια κάτι σαν τα πάρκιν του λίντλ που κοστήζουν 500 το μέτρο.

Αλλες ερωτήσεις;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μαρίνα μάλλον δεν κατάλαβες τι εννοώ :) Δεν ρώταγα για τις διαφημίσεις, αλλά πόσο κοστίζει να φτιαχτεί ολόκληρη η στάση, έτσι απο περιέργεια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αυτό σου λέει, Μισέλ. Πόσο αλλάζει το κόστος ανάλογα με την κατασκευή της διαφήμισης. Κάθε στάση περιλαμβάνει κάτι τέτοιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ααααα έχεις δίκιο! Ευχαριστώ Μάνια! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μαρίνα μάλλον δεν κατάλαβες τι εννοώ :) Δεν ρώταγα για τις διαφημίσεις, αλλά πόσο κοστίζει να φτιαχτεί ολόκληρη η στάση, έτσι απο περιέργεια :P

Αυτό σου λέω εμείς εδώ βάζουμε ένα σκέτο πράγμα που μπένει διαφήμηση και λένε ότι είναι στάση, η κλασική κάπου 1000 ευρώ κατασκευαστικά και οδηκά πραγματάκια εδώ είμαι:)

Παρακαλώ μισέλ ΄γιατί να μην ικανοποιήσω την περιέργια σου;;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
ααα! θα ρωτησω και εδω.. ποσο κανει η ετησια συνδρομη στο γυμναστηριο της πετρουλακη; οεο; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλη ερώτηση άλλα ντεν ξέρω τι είναι γκιμναστήριο και πετρουλάκι καρντιά μου:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
ααα! θα ρωτησω και εδω.. ποσο κανει η ετησια συνδρομη στο γυμναστηριο της πετρουλακη; οεο; :)

120?/μηνα + 50? εγγραφή εφάπαξ (Κλαμμένα λεφτα!) Έχει ομως και τριμηνο πακέτο όμως που σου έρχεται πιο φθηνά! (λέμε τώρα..) :confused:

Α.. τώρα ειδα πως ρώτησες για ετήσιο.. δεν ξέρω, αλλά δεν θα στο συνιστούσα χωρίς δοκιμή πρωτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
120?/μηνα + 50? εγγραφή εφάπαξ (Κλαμμένα λεφτα!) Έχει ομως και τριμηνο πακέτο όμως που σου έρχεται πιο φθηνά! (λέμε τώρα..) :confused:

Α.. τώρα ειδα πως ρώτησες για ετήσιο.. δεν ξέρω, αλλά δεν θα στο συνιστούσα χωρίς δοκιμή πρωτα..

τζαμπα πραγμα σαν να λεμε.. :P αρα και το ετησιο για κανενα χιλιαρικο το βλεπω.. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Παιδιά πόσο πάει να τρυπήσει κανείς τα αυτιά τη σημέρον ημέρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μύτη 5 ευρώ
Αφτί 5 ευρώ το ένα
Αφάλι 40 ευρώ
Φρίδι 15 ευρώ
Γλώσα 35 ευρώ

Θές κιάλες τρύπες;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Όχι, φτάνει, μη γίνω σουρωτήρι... θέεενκς!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Μύτη 5 ευρώ
Αφτί 5 ευρώ το ένα
Αφάλι 40 ευρώ
Φρίδι 15 ευρώ
Γλώσα 35 ευρώ

Θές κιάλες τρύπες;:D
στην αθήνα (μαρούσι) σε μαγαζί με τατουαζ και τρύπες
η μύτη κοστίζει 10(νομίζω και το αυτί)
και ο αφαλός 50 και προσθέτεις εξτρα το σκουλαρίκι(ποιότητα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πιο φθηνά έρχεται ένα πιστόλι. :bleh:




Σοζ, δεν άντεξα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Όχι, φτάνει, μη γίνω σουρωτήρι... θέεενκς!!! :)

Εχω ενημερωθεί για όλα:D

στην αθήνα (μαρούσι) σε μαγαζί με τατουαζ και τρύπες
η μύτη κοστίζει 10(νομίζω και το αυτί)
και ο αφαλός 50 και προσθέτεις εξτρα το σκουλαρίκι(ποιότητα)

Εδώ είναι ποιο οικονομικά, είναι χασάπηδες, άλλα υπάρχουν και άψωγοι επαγγελματίες, έλα εδώ να σε πάω στον καλύτερο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Σε όλο το αυτί είναι ίδια τιμή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Σε όλο το αυτί είναι ίδια τιμή;

Εδώ ναί, εκτώς απο τον λοβό που πάει στα 25 δεν ξέρω γιατί:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Μάνια μου ο λοβός είναι το κατώτερο σημείου του αυτιού και το πιο συνηθησμένο, σίγουρα κάνει τόσο; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μάνια μου ο λοβός είναι το κατώτερο σημείου του αυτιού και το πιο συνηθησμένο, σίγουρα κάνει τόσο; :P

:oops: όχι λέω το βολαράκι που είναι κοντά στην τρύπα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top