Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,240 μέλη και 2,424,063 μηνύματα σε 75,686 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 336 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

HOL

Fotis1993Drama (Φώτης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 77 μηνύματα.

O Fotis1993Drama έγραψε: στις 16:44, 11-10-09:

Έχω μια ερώτηση. Έχεις κανείς από εσάς ΗΟL??Σκέφτομαι να βάλω ξέρει κανείς αν αξίζει???Δράμα μένω(άκυρο).
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,831 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 16:46, 11-10-09:

τι ειναι το HOL??
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,343 μηνύματα.

H Vampi έγραψε: στις 16:48, 11-10-09:

HellasOnLine
Παράθεση

Fotis1993Drama (Φώτης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 77 μηνύματα.

O Fotis1993Drama έγραψε: στις 16:49, 11-10-09:

ΗΕLLAS ONLINE...(ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ)
Παράθεση

Nikos93 (Nikos)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 216 μηνύματα.

O Nikos93 . έγραψε: στις 17:12, 11-10-09:

εγω που εβαλα πριν 1 μηνα ειμαι πολυ χαρουμενος . Αν και μενω αττικη δεν ξερω πως ειναι απο κει π κατοικεις
Παράθεση

Unkown-User

Περιβόητο Μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.

O Unkown-User έγραψε: στις 18:19, 11-10-09:

Κατά γενική ομολογία θα ήθελα να μάθω σε ποιο παράλληλο σύμπαν ζεις
Επίσης ναι το ξέρω ότι είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ να το ψάξεις το google. Το καταλαβαίνω.

HOL έχω χαλκίδα, δεν έχω παράπονο, αν πάρεις και fritzaki τότε είσαι ΠΟΛΥ κομπλέ.
Παράθεση

Alessandra (Δεν έχω)

Περιβόητο Μέλος

H Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.

H Alessandra έγραψε: στις 18:20, 11-10-09:

Είναι αξιόπιστος παροχέας.
Παράθεση

Crookshanks

Επιφανές Μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,053 μηνύματα.

O Crookshanks έγραψε: στις 18:25, 11-10-09:

Εγώ ένα έχω να πω: ΜΑΚΡΙΑ! Εμείς βάλαμε αρχικα΄Ίντερνετ και καθυστέρησαν αδικαιολόγητα, υπήρχαν προβλήματα με το μόντεμ και έπειτα από τρεις μήνες δούλεψαν όλα όπως πρέπει. Μετά από αυτό, θέλαμε να αλλάξουμε σε double play, και ήρθε ένας με ένα συμβόλαιο, αλλά δεν ήταν έτσι όπως μας τα λέγανε στην αρχή, οπότε το στείλαμε πίσω ανυπόγραφο. Και μας συνδέσανε, οι Μπούφοι. Και μετά είχαν και την απαίτηση να πληρώσουμε και τα ρέστα, δηλαδή τόσο την υπάρχουσα σύνδεση όσο και αυτήν που ποτέ δεν εγκρίναμε! Οπότε κι εμείς καταγγείλαμε τη σύνδεση και βάλαμε ΟΤΕ.
Παράθεση

Alessandra (Δεν έχω)

Περιβόητο Μέλος

H Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.

H Alessandra έγραψε: στις 20:58, 11-10-09:

:!:
:!:
Παράθεση

DimitrisMat

Δραστήριο Μέλος

Ο DimitrisMat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 223 μηνύματα.

O DimitrisMat έγραψε: στις 22:14, 11-10-09:

Πριν 3-4 χρόνια άξιζε να βάλει κανείς internet από ιδιωτική εταιρεία,τώρα πλέον ψηφίζω OTE!

Υ.Γ. Δεν πίστευα ποτέ ότι θα ερχόταν η μέρα που θα υποστήριζα τον πΟΤΕ!
Παράθεση

lak100 (Δημητρης (Μητσος))

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Δημητρης (Μητσος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Βίτσι (Καστοριά). Έχει γράψει 113 μηνύματα.

O lak100 έγραψε: στις 08:25, 12-10-09:

Εξαρταται την περιοχη και την περιπτωση μπορει στην Αθηνα μπορει να φυσαει και στην δραμα να εχεις προβλημα αυτο ισχτει για ολους του εναλλακτικους. κανε μια ερωτηση εδω:www.adslgr.com Kαλημερα
Παράθεση

Fotis1993Drama (Φώτης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Fotis1993Drama έγραψε: στις 13:13, 12-10-09:

ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον απο ολους
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος