Ποιο είναι το τέλειο σώμα για εσάς;

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Μόνο οι άντρες πρέπει να απαντήσουν εδώ :hmm:


Εμένα πάντως αν και μου αρέσει ενα καλογυμνασμένο σώμα(ειδικα κοιλιακοί) το αγόρι μου θέλω να έχει λίγο κοιλίτσα να τσιμπάω
και το αγόρι μου που είναι έτσι η κοιλίτσα του(με κοιλιακούς) προσπαθώ να τον παχύνω :redface:
ανωμαλία ξέρω αλλά......
Πάντωσ δεν μου αρέσει ο άντρας να είναι πετσι και κόκκαλο(σε σημείο να πετάνε τα κόκκαλα απο παντού)
το ξέρω απο προσωπική εμπειρία,άλλη χάρη έχουν τα πιασηματακια ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Oooooh yeeeeeaaaah..

Kilitsa strikes back.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos :
"Ο,τι είπε στο τεράστιο ποστ που έκανε απ πάνω"
Ακριβώς έτσι το βλέπω κι εγώ φίλε μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Φυσικά και καταλάβαμε. Ο περι ου ο λόγος αριθμος (αποκαλούμενος και φ) είναι η λεγόμενη χρύση τομή και για να είμεθα ακριβείς προκύπτει απο τον τύπο (1+τετραγωνικη_ριζα(5))/2. Είναι άρρητος όπως και το π αλλά σε αντιθεση με το π είναι αλγεβρικός (δηλαδη μπορει να προκύψει ως λύση πολυωνυμικης εξισωσης) και όχι υπερβατικός όπως το π.
Συγκεντρώνει αρκετές ενδιαφέρουσες ιδιότητες όπως οι εξης:
Φ² = Φ+1 και 1/Φ = Φ-1
Επίσης στη γνωστή ακολουθία Fibonacci ( α(ν+1)=α(ν)+α(ν-1) ) το όριο ενός όρου προς τον προηγούμενο όρο της ακολουθίας τεινει στον αριθμό φ καθώς το ν τεινει στ άπειρο

Ουπς, νομίζω οτι ειμαι λιιιιιγο εκτός θέματος! Οκ, οκ σταματάω το πριξιμο...

1) Πολύ χρήσιμες πληροφορίες! Αυτό με την ακολουθία Φλινστοουνάτσι :rofl: τώρα το ακούω για πρώτη φορά! Μπράβο σου που διαδίδεις την Αρχαία γνώση :)

2) Είσαι σπαστικά ποζερού :devil: και το παίζεις :devil: και μου τη δίνεις :devil: και μ εκνευρίζεις :devil: και.....καλά καλά το αφήνω :'(

3) Εσυ δε μας είπες το τέλειο σώμα για σένα. Να υποθέσω οτι θα εστιάσεις κυρίως στα μαλλιά; :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder :
1) Πολύ χρήσιμες πληροφορίες! Αυτό με την ακολουθία Φλινστοουνάτσι :rofl: τώρα το ακούω για πρώτη φορά! Μπράβο σου που διαδίδεις την Αρχαία γνώση :)

Thanks.

2) Είσαι σπαστικά ποζερού :devil: και το παίζεις :devil: και μου τη δίνεις :devil: και μ εκνευρίζεις :devil: και.....καλά καλά το αφήνω :'(

Χεχε, απλα μου αρεσουν πολυ τα μαθηματικα. Ειδικά παλιότερα ειχα ασχοληθει παααρα πολυ με αυτα, γεγονος που με ωφελησε ποικιλοτρόπως.

3) Εσυ δε μας είπες το τέλειο σώμα για σένα. Να υποθέσω οτι θα εστιάσεις κυρίως στα μαλλιά; :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Χμμμ το τελειο σώμα για μένα ειναι το αρκετά αδύνατο, όχι πολύ γυμνασμένο και χωρις πολλες τρίχες (εκτος απο καποια σημεία που χρειάζονται :P )
Επίσης τρελαίνομαι για μαλλι μεχρι τους ώμους και για γενικα ανοιχτόχρωμα χρώματα σε μαλλια, δερμα, ματια.
Ευτυχώς τα περισσότερα τα έχω ήδη βρει! :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Λοιπόν....τον θελω ψηλό και πριν φάω κράξιμο για εμένα ψηλός είναι και το 1,65 γιατί είναι πιο ψηλός από εμένα 8) Όσο για χρώματα και διαστάσεις ποτέ δεν είχα ιδιαίτερη προτίμηση!Αν και ο.κ το σκουρόχρωμο μου κάνει πιο κάπως 8) Γενικά θέλω ο άντρας να έχει αυτό που λέμε τύπο...και να μου κάνει κλικ εξωτερικά...Οπότε ακόμα και αν τα γαλανά μάτια είναι η αδυναμία μου (τρελαίνομαι,ειδικά όταν συνδυάζονται με σκούρα χαρακτηριστικά, αλήθεια τι να κάνει ο πρώιν 8) :tongue: ;) δεν θα σταθώ για κανένα λόγο μόνο εκεί! Όσο για διαστασεις δεν το θέλω πολύ λεπτό γιατί αναλογικά δεν μου ταιριάζει αλλά όχι και φουσκωμένο γιατί προσωπικά με ξενερώνει :redface:...και Βunny κι εμένα μ'αρέσει να έχει κοιλίτσα...όχι ότι κοιλιακή με χαλάνε...αλλά η κοιλίτσα έχει άλλη χάρη 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Aναι το σκουρο δερματάκι και γενικά το μαλαχροινό είναι αααχ
το έχω βρει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Τι λέτε ρε παιδιά; Δεν έχουν όλοι οι άνθρωποι το φ..

Dark_Kronos κλπ κάπου θα μπερδευτήκατε. :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Το φ νομίζω έχει να κάνει με την κατασκευή των αιγυπτιακών πυραμίδων (αλήθεια, για τις ελληνικές ξέρει κανείς αν ισχύει η ίδια νοοτροπία κατασκευής και το φ όπως και στις αιγυπτιακές;.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Το τέλειο σώμα για μένα είναι αυτό που βλέπω στον καθρέφτη ΜΑΚΑΚΑΚΑΚΑΚΑ!!

Σοβαρά τώρα.. Αυτό που δεν είναι πετσί και κόκκαλο ούτε βοδάρα.. Γενικώς στον κάθε άνθρωπο πιστεύω ταιριάζει διαφορετικός σωματότυπος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PowerZ

Νεοφερμένος

Η PowerZ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Φυσικά και καταλάβαμε. Ο περι ου ο λόγος αριθμος (αποκαλούμενος και φ) είναι η λεγόμενη χρύση τομή και για να είμεθα ακριβείς προκύπτει απο τον τύπο (1+τετραγωνικη_ριζα(5))/2. Είναι άρρητος όπως και το π αλλά σε αντιθεση με το π είναι αλγεβρικός (δηλαδη μπορει να προκύψει ως λύση πολυωνυμικης εξισωσης) και όχι υπερβατικός όπως το π.
Συγκεντρώνει αρκετές ενδιαφέρουσες ιδιότητες όπως οι εξης:
Φ² = Φ+1 και 1/Φ = Φ-1
Επίσης στη γνωστή ακολουθία Fibonacci ( α(ν+1)=α(ν)+α(ν-1) ) το όριο ενός όρου προς τον προηγούμενο όρο της ακολουθίας τεινει στον αριθμό φ καθώς το ν τεινει στ άπειρο

Ουπς, νομίζω οτι ειμαι λιιιιιγο εκτός θέματος! Οκ, οκ σταματάω το πριξιμο...
ποιος θανασης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panasa

Νεοφερμένος

Ο panasa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Το δικό μου! Σας διαβεβαιώ!

Αρχική Δημοσίευση από PowerZ :
ποιος θανασης?
Βρε αρχηγέ, τι περίεργα είναι αυτά που γράφεις; Δώσε και σε μας να καταλάβουμε τι στο καλό συμβαίνει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
PowerZ ομολογουμένως ούτε εγώ κατάλαβα τι εννοείς! :wacko:

panasa παρακαλείσαι να γράφεις με πεζά καθώς τα κεφαλαία στον κώδικα επικοινωνίας δείχνουν οτι φωνάζεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Προφανώς η powerz εννοεί ότι δεν κατάλαβε χριστό. Μα καλά δεν ξέρετε ελληνικά ρε παιδιά; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis_wrx

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis_wrx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
στο γυναικείο σώμα με απωθεί το υπερβολικά λεπτό, "μετράω κόκκαλα", και το πολύ γυμνασμένο... όχι πατσοκοιλιές αλλά να μην πετάνε και οι μύες από δω και από κει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
δεν ξέρω..δεν κοιτάω ποτέ κάποιον με βάση το σώμα του και να κρίνω απ'αυτό,το αν θα μ'αρέσει ή όχι..προσωπικά,έχει τύχει να κάνω σχέση και με πρωταθλητή τάε-κβο-ντο με το απίστευτα γυμνασμένο σώμα-όχι λόγω του σώματος όμως,αλλά επειδή ήταν αυτό που ήθελα γενικότερα..-,αλλά έχει τύχει να κάνω και σχέση με ένα παιδί που απείχε αρκετά από αυτό που λέμε τέλειο σώμα,αλλά που με τράβηξε η φατΣούλα του,η προσωπικότητά του και χίλια δυο άλλα πράγματα..νομίζω ότι σ'εμάς τις γυναίκες,αυτά λειτουργούν λίγο διαφορετικά..δεν κρίνουμε τόσο πολύ τον άλλον με βάση το σώμα του..προτιμάμε να "κολλάμε" σε άλλα χαρίσματα,κυρίως ψυχικά..-αυτό τουλάχιστον πιστεύω εγώ..-:worry::happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Σε καθε κοπελα ταιριαζει διαφορετικο ειδο σωματος.'Η καλλιτερα "θηλυκα μερη σωματος".Στηθος, οπισθια,περισφερεια κτλ κτλ.
Τωρα, προσωπικα μιας και μιλαμε για εξωτερικη εμφανιση (ας αφησουμε και λιγο στην ακρη τον εσωτερικο κοσμο βρε αδερφε, ολο σε αυτον καταλληγουμε...:P ), μου αρεσει η κοπελες στην παραλια να μην ειναι υπερβολικα πλαδαρες, να μην φορανε μικροσκοπικα μπικινι ενα ΔΕΝ ειναι γυμνασμενες κτλ κτλ.
Εαν κοιταζω κατι ειναι τα οπισθια και η κοιλια.Το μεγαλο στηθος με ξενερωνει...
Τωρα οσον αφορα για εμενα...προσπαθω να εχω καποιο επιπεδο και γι' ααυτο προσπαθω ολο τον χρονο να βρισκω καιρο για γυμναστηριο...(μακαρι να μπορουσα να ξαναγυρναγα στο μπασκετ...:( ).
Οχι για να δειχνω καλα για αλλους, αλλα κυριως γιατι τονωνει εμενα αυτο...βαλε και οτι μια ζωη οδοντογλυφιδα με ανεβαζαν, στεκα με κατεβαζαν...(ημουν βλεπετε υπερβολικα αδυνατος.)
Αnyway, γνωμη μου (προσωπικη και μονο) ειναι οτι το σωμα δεν χρειαζεται να το παραμελησεις γιατι θα το κανει κι αυτο σε εσενα.Και για αισθητικους λογυς, και λογους υγειας αλλα και για τονωση της αυτοπεποιθησης.
Τωρα το τελειο σωμα για εμενα...ξερω ποιο ειναι..το εχω φανταστει..αλλα δυσκολα να το πετυχω...
Για την κοπελα...χμ...η κοπελα μου ειναι κοντα σε αυτο που θελω και ζητω.Ουτε περιττα κιλα, ουτε να ειναι στεγνη και πλαδαρη.
Αντε και καλα μας μπανια...παρεα φυσικα με εναν φραπε -και- στην παραλια!:D ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
εγώ τώρα τη σπανακόπιτα να την φάω ή όχι; :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
https://briefcase.pathfinder.gr/download/501309
^----divine

btw, 1.63, 65 κιλα, δυνατοτερη απο το 90% των αντρων που ξερω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
epote, να σκέφτεσαι και την υγεία μας πριν ξαναποστάρεις τέτοιο λινκ. έχει μπει και η άνοιξη για τα καλά, mercy :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top