Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,245 μέλη και 2,424,442 μηνύματα σε 75,701 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 388 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Geocities

Eruyomo (Μάνος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,476 μηνύματα.

O Eruyomo monsters under your bed έγραψε: στις 00:22, 27-10-09:

Πάειιιι

http://xkcd.com/
http://www.flashpointsocialmedia.com...eocities.html#
http://www.homestarrunner.com/sbsite/

http://www.textfiles.com/underconstruction/
sniff, sniff.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

georg13pao

Δραστήριο Μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 359 μηνύματα.

O georg13pao www.e-parea.com έγραψε: στις 12:31, 27-10-09:

εμενα δε μου αρεσε.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Eruyomo (Μάνος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,476 μηνύματα.

O Eruyomo monsters under your bed έγραψε: στις 13:07, 27-10-09:

Εσύ δεν το πρόλαβες όμως!

Ήταν cultίλα, στιγμές της κουλτούρας του internet. Τραγικές σελίδες με τραγικά designs, συνεχώς under construction με περίεργα χρώματα, backgrounds, κείμενα που αναβοσβήνανε, marquees και midi μουσική, broken links και εννοείται τα "best viewed with" banners, counters με ψηφιακά πράσινα γράμματα και webrings! Ουσιαστικά ήταν social networking site πριν τα αντίστοιχα sites.

Αντίστοιχες τραγικίλες βλέπεις και τώρα στα διάφορα προφίλ του myspace και του hi αλλα όσο να ναι δεν εκπέμπουν την cultίλα που εκπέμπαν τα sites στο geocities.
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,228 μηνύματα.

H Krou έγραψε: στις 13:12, 27-10-09:

Πω ναι. Τελειως κακογουστα τα σάιτς
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 13:19, 27-10-09:

Είχα φτιάξει κι εγώ κάποτε ένα σάιτ με roms για N64. Τραγικό ήταν, κάτι φωτιές κινούμενες, κάτι νεκροκεφαλές που γύρναγαν. Ο,τι έβρισκα το πέταγα μέσα
Παράθεση

meidei

Δραστήριο Μέλος

Ο meidei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 364 μηνύματα.

O meidei .. έγραψε: στις 13:37, 27-10-09:

Το πραγματικά τέλος του Web 1.0
Παράθεση

Valandil (Μπάμπης)

Διάσημο Μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 730 μηνύματα.

O Valandil Just dreaming.. έγραψε: στις 15:51, 27-10-09:

Χαχα κι εγώ είχα φτιάξει παλιά σελίδα εκεί,που παρέπεμπε βέβαια περισσότερο σε χριστουγεννιάτικο δέντρο
Αντίο geocities
Παράθεση

~kynthia (Κύνθια)

Δραστήριο Μέλος

H Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 337 μηνύματα.

H ~kynthia goodbye, Nerya. έγραψε: στις 20:11, 27-10-09:

Χαχαχαχ!
Έτσι πανάρχαια internets και τραγικές φωσφορίζουσες σελίδες με διάφορα gif που αναβοσβήνουν.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος