Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,800 μέλη και 2,440,902 μηνύματα σε 76,697 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 136 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Η μεγαλύτερη χυλόπιτα που έχετε φάει/ρίξει;

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 00:08, 26-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από nv
δεν θυμάμαι... Μου το είχε πει μια κοπέλα πριν πολλά χρόνια, σε φάση μεγάλης παρέας... Ούτε πως ήταν, ούτε που ήταν, ούτε πως την ελέγαν θυμάμαι... Πάντως κάπου Αθήνα ήταν. Αυτός που λες πόσο είναι? Αλλά αυτή η ατάκα μου είχε κάνει τόσο εντύπωση, που ακόμα την θυμάμαι και ξεραίνομαι στα γέλια!!!!!
Αυτος τώρα ειναι 18...
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H nv έγραψε: στις 00:16, 26-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Αυτος τώρα ειναι 18...
Δύσκολο να είναι ο ίδιος, αν και όχι απίθανο, γιατί πρέπει να έχω ακούσει την ιστορία γ΄υρω στα 6-8 χρόνια... Λες να μαθεύτηκε τόσο η ιστορία που να γίνει πια η νέα ατάκα των αντρών!??!?!??!
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 00:19, 26-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από nv
Δύσκολο να είναι ο ίδιος, αν και όχι απίθανο, γιατί πρέπει να έχω ακούσει την ιστορία γ΄υρω στα 6-8 χρόνια... Λες να μαθεύτηκε τόσο η ιστορία που να γίνει πια η νέα ατάκα των αντρών!??!?!??!
Χμμμ λες? Πάντως κι εγώ αρκετα παλια το ειχα μαθει. Είναι βλεπεις απο τους ωραιους αυτος και ειχε κατακτήσεις απο μικρός. Μέχρι κι εμενα μου άρεσε για ενα μικρό διαστημα!
Παράθεση

Porcelain

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 143 μηνύματα.

O Porcelain έγραψε: στις 00:20, 26-06-05:

Ωραίες ιδέες.. να που μαθαίνουμε και κάτι..
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H nv έγραψε: στις 00:31, 26-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Χμμμ λες? Πάντως κι εγώ αρκετα παλια το ειχα μαθει. Είναι βλεπεις απο τους ωραιους αυτος και ειχε κατακτήσεις απο μικρός. Μέχρι κι εμενα μου άρεσε για ενα μικρό διαστημα!
Σε ποιο σχολείο πήγαινε μπας και μου θυμίσει τίποτα?
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 00:44, 26-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από nv
Σε ποιο σχολείο πήγαινε μπας και μου θυμίσει τίποτα?
Σε κάποιο στη Νέα Σμύρνη, δεν ξέρω ποιο ακριβως...
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv έγραψε: στις 00:46, 26-06-05:

ʼν ήταν η Λεόντειος ίιιιιιιιιιισως να μίλάμε για το ίδιο άτομο.
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 12:05, 26-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από nv
ʼν ήταν η Λεόντειος ίιιιιιιιιιισως να μίλάμε για το ίδιο άτομο.
Μπα όχι με τίποτα δεν ήταν η Λεόντειος...
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,272 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 16:55, 26-06-05:

Ένας ακόμα urban legend καταρρίπτεται..
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,896 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 19:14, 28-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Εγω το τι εχω φάει απο πίτες δε λέγεται Ει μη με δουλεύετε, σας βλέπω!

Χυλόπιτα να σας πω την αλήθεια στο μπαμ μπαμ δε θυμάμαι να χω ρίξει πάνω απο μια φορά (κι αυτή σχετικά πρόσφατα). Ήτανε μια 30αρα γειτόνισσα και άρχιζε πολύ χοντρό μπάσιμο για να καταλήξει να με καλέσει και για ποτό σπίτι της. Φυσικά εμένα αφου δε μου άρεσε (άπαπαπαπαααααααααααααα ) της έριξα την εξης θεική πίτα. " Δε μπορώ να κάνω κάτι μαζί σου. Με πιάνει κόψιμο και πρέπει να παω σπίτι"

Ευγενικές αποφυγές έχω κάνει κάτι ψιλές.

Αυτά θα διαβάζει η Vkey και το σκέφτεται να κάνει κάτι μαζί σου

Πάντως πολύ γέλασα με την δικαιολογία σου
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv έγραψε: στις 04:45, 29-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από bunny

Αυτά θα διαβάζει η Vkey και το σκέφτεται να κάνει κάτι μαζί σου

Πάντως πολύ γέλασα με την δικαιολογία σου
E! βρε κουνελακι... Τι να την έκανε την τριανταρα γειτονισσά? Αλλοι στην θέση του θα την ειχαν.. . και μην τους είδατε!! Είναι σωστός τελικά!
Ασε που αν δεν έχει την κουμπάρα κορώνα στο κεφάλι του θα έχει να κάνει με όλο το φόρουμ!
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv έγραψε: στις 06:40, 29-06-05:

χμμμμ... συνειδητοποίσα πριν λιγο ότι μαλλον έχω ρίξει καταλάθος μια "χυλοπιτα"... Μου κόλαγε ένας για κάμποσο καιρό που ήθελα, αλλα είχε κοπέλα. Του είχα ξεκαθαρίσει ότι όσο υπάρχει άλλη δεν υπάρχει περίπτωση να γίνει κάτι μεταξύ μας. Βγαίνουμε λοιπόν ένα βράδυ, κάνει κίνηση να με φιλήσει και τον σταματώ:" μήπως έχεις ξεχασει κάτι?? την κοπέλα σου ίσως????". "Χώρισα" απάντα! Χαρά εγώ, τον φιλάω... Ολα καλά ως εδώ... Επείδή όμως είχαμε πλέον και μια πιο φιλική σχέση, την επόμενη μέρα του στέλνω μήνυμα:" επειδή σε είδα χθες κάπως στεναχωρημένο, μήπως να τα ξαναβρεις με την κοπέλα σου??"
Η πλάκα ήταν ότι τον γούσταρα, απλά τον νοιαζόμουν αρκετά και όντως το είπα από ενδιαφέρον...
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,073 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 10:42, 29-06-05:

...ναι και το αποτέλεσμα ξέρεις ποιο, φαντάζομαι, ήταν... ενα βράδυ μεγάλης μάχης με μια μποτήλια σε ένα τελειωμένο καπσουροσκυλάδικο να αναρωτιέτε για τη γυναίκα και την συμπεριφορά της... βέβαια η μάχη είναι άνιση το μπουκάλι νίκησε και το ερώτημα παρέμηνε. Δεν τα βγάζεις πέρα με τίποτα..........
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv έγραψε: στις 22:37, 29-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Founes
...ναι και το αποτέλεσμα ξέρεις ποιο, φαντάζομαι, ήταν... ενα βράδυ μεγάλης μάχης με μια μποτήλια σε ένα τελειωμένο καπσουροσκυλάδικο να αναρωτιέτε για τη γυναίκα και την συμπεριφορά της... βέβαια η μάχη είναι άνιση το μπουκάλι νίκησε και το ερώτημα παρέμηνε. Δεν τα βγάζεις πέρα με τίποτα..........
λες? δεν ξέρω... πάντως κάναμε δυο μήνες να μιλήσουμε... Τα πήρα με κάτι άσχετο και εκοψα επικοινωνία. Αλλά μετά πάλι τα ίδια... Εδώ που το σκέφτομαι, του έχω κάνει αρκετά παρόμοια! Αλλά τα θέλει και ο κώλος του, αφού βάζει τον εγωισμό του πάνω απ'όλα!!!!
Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.

O giostau έγραψε: στις 00:53, 30-06-05:

Η μεγαλύτερη χυλόπιτα που έχω φάει...
Λοιπόν, θα μπορούσα να πω μια κοπέλα που γούσταρα από το πρώτο έτος (της), αλλά κατάφερα να τη γνωρίσω μόλις πέρισυ (τέταρτο έτος της)....

.....αλλά έχω την υποψία, προαίσθημα, όπως θέλετε πείτε το, ότι η μεγαλύτερη χυλόπιτα που έχω φάει ήταν... αύριο!!!! Προβλέπεται μεγάλη ήττα
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,126 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 01:35, 30-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από giostau
Η μεγαλύτερη χυλόπιτα που έχω φάει...
Λοιπόν, θα μπορούσα να πω μια κοπέλα που γούσταρα από το πρώτο έτος (της), αλλά κατάφερα να τη γνωρίσω μόλις πέρισυ (τέταρτο έτος της)....

.....αλλά έχω την υποψία, προαίσθημα, όπως θέλετε πείτε το, ότι η μεγαλύτερη χυλόπιτα που έχω φάει ήταν... αύριο!!!! Προβλέπεται μεγάλη ήττα
Αν πας με τέτοια ψυχολογία φυσικό κ επόμενο ρε φίλε... :/
χαλάρωσε λίγο...
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 405 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 02:47, 30-06-05:

ifrit[ ]
Αν πας με τέτοια ψυχολογία φυσικό κ επόμενο ρε φίλε... :/
χαλάρωσε λίγο...
Έτσι. Σωστός. Αυτοπεποίθηση ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,126 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 02:58, 30-06-05:

Από τα smileys και μόνο κάνεις μπαμ :/
όλοι φοβούνται την απόρριψη αλλά εσύ το παράκανες...
χαλάρωσε κ όλο κ κάτι καλό θα γίνει κ για σένα
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,073 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 03:08, 30-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από nv
λες? δεν ξέρω... πάντως κάναμε δυο μήνες να μιλήσουμε... Τα πήρα με κάτι άσχετο και εκοψα επικοινωνία. Αλλά μετά πάλι τα ίδια... Εδώ που το σκέφτομαι, του έχω κάνει αρκετά παρόμοια! Αλλά τα θέλει και ο κ***ς του, αφού βάζει τον εγωισμό του πάνω απ'όλα!!!!
Λέω και παραλέω... όσο για τον εγωισμό... για σκέψου λίγο βαθύτερα και πες μου... είναι με μια κοπελα και του λες (εμεσα ή αμεσα) πρώτα χώρισε... και μετα τον διώχνεις. Συγνώμη αλλα δεν βρίσκω λογική...
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv έγραψε: στις 03:12, 30-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Founes
Λέω και παραλέω... όσο για τον εγωισμό... για σκέψου λίγο βαθύτερα και πες μου... είναι με μια κοπελα και του λες (εμεσα ή αμεσα) πρώτα χώρισε... και μετα τον διώχνεις. Συγνώμη αλλα δεν βρίσκω λογική...
ούτε και εγω βρισκώ λογική πλέον... Τοτε μου είχε φανει φυσιολογικότατο...
Τώρα....
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια