Η μεγαλύτερη χυλόπιτα που έχετε φάει/ρίξει;

CyberCr33p

Νεοφερμένος

Ο CyberCr33p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Θυμάμαι η πρώτη χυλόπιτα που έφαγα ήταν όταν ήμουν 6η δημοτικού. Η δεύτερη δευτέρα Λυκείου. Δύο χυλόπιτες έχω δώσει τελείως χύμα μιας και ο τρόπος που μου το είπαν ήταν και αυτός τελείως χύμα (πρώτη γυμνασίου). Και μερικές ακόμα σε κοπέλες με πλάγιο τρόπο. Από την κοπέλα που τα έχω τώρα έφαγα 2 χυλόπιτες μέχρι να φτάσουμε στο επιθυμητό αποτέλεσμα.

Ανακεφαλαιοώνοντας έχω φάει 4 χυλόπιτες και έχω ρίξει 4-5.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
επειδή είμαι χαμηλών τόνων,δεν έχω κάνει ποτέ το πρώτο βήμα για να φάω απόρριψη (σε στυλ χυλόπιτας πάντα,γιατί αλλιώς,φυσικά και μ'έχουν απορρίψει..),οπότε θ'αναφέρω την μεγαλύτερη -+σε διάρκεια- χυλόπιτα που έχω ρίξει σ'έναν πρώην μου..συγκεκριμένα,τα πρωτοφτιάξαμε όταν ήμασταν 13 χρονών και μέχρι να τελειώσουμε το λύκειο,χωρίζαμε,τα ξαναβρίσκαμε,κλπ..εγώ τελικά,αποφάσισα να προχωρήσω στην ζωή μου,ενώ αυτός όχι..και έτσι,εδώ και 4χρόνια,του ρίχνω σχεδόν καθημερινά χυλόπιτα... :fool::no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Δεν έχω φάει ούτε έχω ρίξει, δεν είχα και ποτέ την ευκαιρία για κάτι τέτοιο λολ. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geo221297

Νεοφερμένος

Η geo221297 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Δεν έχω φάει άλλα έχω ρίξει αρκετές και σε καλα παιδιά και στεναχωρήθηκα μετα αλλα δεν μπορούσα να τα δω αλλιώς. Τι να γίνει:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimidola

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dimidola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Ααααααααα... :clapup:Ωραίο θέμα!!!
Αγνοώ κομμάτι του τίτλου που λέει για χυλόπιττες που φάγαμε:whistle:.
Φέτος το καλοκαίρι που έκανα διεθνείς γνωριμίες έκανα παρέα με μία 17χρονη αμερικάνα που είχε ήδη πάρει το μισό εν ζωή ανδρικό πλυθησμό της γης(νταξει είμαι κι εγώ λίγο υπερβολική) και αποφάσισε να δοκιμάσει τις ελληνικές νοστιμιές:hmm:. Της είπα ότι πρώτον ΟΧΙ, δεύτερον ότι είμαι κοριτσάκι και με ενδιαφέρουν τα αγοράκια και τρίτον ότι ανυπομονώ να γνωρίσω τον αδερφό της:boxing:.
Ήμουν κακιά αλλά δεν έπαιρνε από λόγια:mpinelik:!!! 2 μήνες τις ίδιες χαζάδες τις έλεγα..:beating:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Από χυλόπιτες έχω φάει πάααααρα πολλές καθότι 9/10 έκανα το πρώτο βήμα εγώ(τις υπόλοιπες απλά δεν προλάβαινα)! Και όχι όσες χυλόπιτες και να τρωγα δεν το έβαζα κάτω! Αμα ήθελα κάτι το διεκδικούσα με κάθε τρόπο!
Οσο για ααυτές που έχω ρίξει δεν είναι πολλές! Μία όμως ήταν πολύ βαριά!
Μέσω μιας φίλης είχα γνωρήσει ένα παιδί που έμενε Κύθηρα. Μην φανταστείτε μια φορά τον είδα και με είδε. Εγώ ούτε που τον θυμόμουν 2 μέρες μετά. Εκείνος είχε βρεί είδη φωτό μου και τηλέφωνα διεθύνσεις... Κάποια στιγμή (ενώ είχε φύγει είδη για το νησί) με πήρε τηλ και αρχίσαμε να μιλάμε με τις ώρες. Παρ'όλο που του είχα πει πως δεν θέλω σχέση εξ αποστάσεως και πως ούτε που τον θυμάμαι και από το τηλέφωνο δεν μπορώ να κρίνω για να ξέρω αν θέλω να είμαστε μαζί, αυτός επέμενε! Εγώ βέβαια ήμουν τρελά ερωτευμένη με κάποιον από το περιβάλον της δουλειάς μου και δεν με ένοιαζε κάτι άλλο. Του το'χα πει μάλιστα απ'έξω απ'έξω. Εκείνος χαμπάρι. Οσπου του ήρθε η φαϊνή ιδέα να έρθει Αθήνα να μου κάνει έκπληξη!Ερχετε με τα πολλά και πάει στο σπίτι της κολητής μου (στο κόλπο κι αυτή)!Με παίρνουν στην δουλειά (σε πιτσαρία delivery) και παραγγέλνουν. Τον βλέπω κι εγώ ξαφνικά, τι να κάνω? Ευγενικά του λέω πως δουλεύω μέχρι αργά και ίσως μια από τις επόμενες μέρες "μπορεί" να βρώ καμιά ωρίτσα να πάμε για καφέ! Το ίδιο βράδυ έρχετε στο μαγαζί, να με πάρει που σχόλαγα για ποτό, εκεί όμως ήταν και ο "άλλος"και κανωνίζαμε όλη η παρέα για βολτα... Ετσιί έπαψα να είμαι ευγενική! Του είπα τσαντισμένη , δεν με ενδιαφέρει και οτι σχέση εξ αποστάσεως δεν θέλω!Πως δεν του ζήτησα ποτέ να κάνει τόσα χιλιόμετρα για να με δεί ( όπως μου χτύπησε) και οτι δεν έπρεπε να έρθει ειδικά στη δουλειά μου, του κάλεσα ραδιοταξί και τον έστειλα πίσω στο ξενοδοχείο του!3 μέρες με ζάλιζε με τηλέφωνα κ sms για να συναντηθούμε αλλά εγώ ούτε καλημέρα!(Ευτυχώς που δεν βγήκα μαζί του γιατί το ίδιο βράδυ τα έφτιαξα με τον άλλο!!Η ζήλια κάνει θαύματα!);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
αχαχαχα dimidola πιδι μ! ενα κι ενα τα περιστατικα, η μια με τα διεθνη της κι η αλλη με της αποστασεις!!!!
λεπον, θα πω κι εγω κατι ενδιαμεσο!
Η μεγιστη χυλοπιτα που ριξα ηταν σε ενα παιδι απο χμ..λιγο πιο πανω απο την ιταλια ( :redface: ) ...
γενικως υπηρχε αμοιβαια ελξη και καναμε καλη παρεα κλπ μαζι αλλα εγω ηθελα μεχρι εκει... εκεινος ηθελε μπολικα ακομα, οποτε σε μια πολυ ιδιεταιρη στιγμη τον αφησα με το στομα ανοιχτο και το.. βρακι στο χερι και τσαντισμενα του επανελαβα πως οριοθετω τη σχεση...πωπω, δε θελω να θυμαμαι εκεινο το βραδυ.
και βασικα, δε θελω ουτε να θυμαμαι το αναλογο βραδυ, ενα χρονο ακριβως μετα, που ειχα παει στη χωρα του να τον δω και επαναληφθηκε το ιδιο σκηνικο :whistle:
νταξ, εγω στη θεση του θα μου ειχα κοπανησει τπτ στο κεφαλι. συγκρατηθηκε, ευτυχως. :D

η μεγαλυτερη που εφαγα ηταν στην ισπανια απο ενα σλοβένο παιδαρο αλλα οκ, το ξεπερασα μερικους μηνες μετα.
ημουν και μικρη παναθεμα με τοτε, και το χα παρει κατακαρδα.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
αχαχαχα dimidola πιδι μ! ενα κι ενα τα περιστατικα, η μια με τα διεθνη της κι η αλλη με της αποστασεις!!!!
λεπον, θα πω κι εγω κατι ενδιαμεσο!
Η μεγιστη χυλοπιτα που ριξα ηταν σε ενα παιδι απο χμ..λιγο πιο πανω απο την ιταλια ( :redface: ) ...
γενικως υπηρχε αμοιβαια ελξη και καναμε καλη παρεα κλπ μαζι αλλα εγω ηθελα μεχρι εκει... εκεινος ηθελε μπολικα ακομα, οποτε σε μια πολυ ιδιεταιρη στιγμη τον αφησα με το στομα ανοιχτο και το.. βρακι στο χερι και τσαντισμενα του επανελαβα πως οριοθετω τη σχεση...πωπω, δε θελω να θυμαμαι εκεινο το βραδυ.
και βασικα, δε θελω ουτε να θυμαμαι το αναλογο βραδυ, ενα χρονο ακριβως μετα, που ειχα παει στη χωρα του να τον δω και επαναληφθηκε το ιδιο σκηνικο :whistle:
νταξ, εγω στη θεση του θα μου ειχα κοπανησει τπτ στο κεφαλι. συγκρατηθηκε, ευτυχως. :D

η μεγαλυτερη που εφαγα ηταν στην ισπανια απο ενα σλοβένο παιδαρο αλλα οκ, το ξεπερασα μερικους μηνες μετα.
ημουν και μικρη παναθεμα με τοτε, και το χα παρει κατακαρδα.. :D
Κοσμογυρισμενη!!!
για δουλειες τρεχεις?????:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Κοσμογυρισμενη!!!
για δουλειες τρεχεις?????:D

μπα οχι.. το παιζω επαγγελματιας traveller :D :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
εχω φαει μια εχω δωσει 3.συνηθως υπαρχει αμοιβαια ελξη οποτε οι χυλοπιτες δεν πεφτουν συνεφο ειτε απο τη μια ειτε απο την αλλη πλευρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Έχω ρίξει πολλές χυλόπιτες αλλά πάντα ο τρόπος μου είναι πολύ ευγενικός και με χρήση χιούμορ! Δεν αντέχω τα άτομα που ανταποδίδουν το ενδιαφέρον που τους δείχνει κάποιος με άσχημο τρόπο και την βλέπουν και σούπερ γκόμενοι-ες!:wall:
Εγώ έχω φάει μια χυλόπιτα αλλά ήταν τόσο χάλια που με έκανε κομμάτια για πολύ καιρό. Ήταν πριν 3 χρόνια με ένα παιδί που κάναμε πολύ παρέα από μικροί. Όλοι ήταν σίγουροι ότι αυτός με γούσταρε και συχνά μου έλεγαν να κάνω κάτι μαζί του. Εμένα πάλι δεν μου έκανε κλικ. Σε μια φάση όμως που αισθανόμουν αρκετά μόνη και περνούσαμε πολύ χρόνο μαζί το είδα αλλιώς. Σχεδόν σίγουρη ότι θα μου έλεγε ναι αλλά και με μια ντροπή του έδωσα ένα γράμμα που του έλεγα τι αισθανόμουν. Η απάντηση του σε μήνυμα στο κινητό ότι με βλέπει σαν φίλη και θέλει να μείνουμε έτσι!:knife:
Αισθάνθηκα πολύ μ****** και για μερικές μέρες δεν ήθελα ούτε να βγω από το σπίτι. Αλλά μετά το είδα λογικά. Άλλωστε οι χυλόπιτες μας κάνουν να εκτιμάμε τον έρωτα περισσότερο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μεγαλητερη δεν ξερω, αλλα εχει τρελη φαση...:P Ειναι μια κοπελα που παει στο σχολειο μου (η μαλλον πηγενε στο πρωΐν σχολειο μου... Απο εδω και περα λυκειο...:P) Απο την πρωτη κιολας ολο μου "την ελεγε" (λεγοντας λαλακιες ουσιαστικα) και διαφορα τετια. Φετος εβαλε μια φιλη της να μου μιλισει, για να μου πει οτι με γουσταρει (ελεος... λες και ειμαστε ακομα στο δημοτικο...:P Αν και γενικοτερα καπος ετσι ειναι η συμπεριφορα της...:P) αλλα δεν εγινε τπτ γιατι δεν μου αρεσει, και τα ειχα και με αλλη οταν μου το ειπε η φιλη της. Αυτη ωστοσω συνεχισε την ιδια ακριβος συμπεριφορα απεναντι μου. Πριν λιγες μερες, στο τελιος ασχετο μου στελνει ενα τελιος ακυρο μνμ (χωρις καν να τις εχω δωσει ποτε τον αριθμο μου, η να εχω τον δικο της....:P) και συνεχισε να μου στελνει για 2-3 μερες... Εντομεταξυ ειχε βαλει και την κολιτη της να μου στειλει διθεν στο ασχετο, απλα να βγουμε κανα βραδυ και τετια... (οργανοση χοιροτερα και απο νηπιαγωγειο....:P) Στελνω και εγω ενα μνμ στην φιλη της και τις λεω πανω κατω "Κοιτα, δεν ειμαι ηλιθιος, ξερω τι παιζει, και εσυ ξερεις οτι δεν εχει ελπιδες, οποτε ειτε πες τις να ξεκολισει η κανονισε πια να βγουμε ενα ωραδυ να της τα πω μπας και με αφησει υσηχο)". Μετα απο λιγο μου στελνει μνμ "θα σε παερι τηλ σε λιγο να μιλισετε" Ε λεω και εγω αντε να τα πουμε να ξεμπερδευουμε, αλλα αρχισε παλι να μου λεει τα τελιος ασχετα και ακυρα....:P Σε καπια φαση πηγε να μου την πει, οτι και καλα αλλαζω σχολειο για να παρω απο πισω μια ξανθια και κατι τετια, τις λεω "@@ ξερεις" και μου το κλεινει... της στελνω καπακι μνμ "Κοιτα να δεις, δεν θα ασχολιθω αλλο, στειλε οσα μνμ θελεις, παρε οσα τηλεφωνα θελεις, εγω ουτε θα απαντισω σε μνμ ουτε θα σηκωσω το τηλεφωνω" εστειλα και ενα μνμ στην φιλη της (που τουλαχιστων με αυτην γινετε να σηνενοηθεις λιγο) και ελπιζω να της εβαλε λιγο μυαλο. Εντομεταξη χτες ειμουν με την κοπελα μου και βλεπει η κολιτη της, και αμεσως βγαζει το κινιτο....:P Δλδ ελεος! Ποσο μπορει να καρφωνετε κανεις;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Δεν μου αρέσει αυτή η λέξη ''χυλόπιτα'' για να περιγράψει μια τέτοια κατάσταση, όχι για λόγους σοβαροφάνειας, απλά γιατί δεν μου ηχεί όμορφα στ'αυτιά μου. Δεν πιστεύω καν ότι υπάρχει απόριψη. Δυο φράσεις μου αρέσουν, ''δεν είμαι συμβατός'' και ''δεν είμαι ερωτευμένος''. Λες ''όχι'' στον άλλον/η μόνο για έναν από τους παραπάνω λόγους. Απορρίπτεις σημαίνει ''δεν βρίσκω τίποτα καλό πάνω του, ούτε ως άνθρωπος ούτε ως άντρας/γυναίκα'',πράγμα σπανιότατο να συμβεί. 'Εχω νοιώσει ασύμβατος αρκετές φορές και συμβατός άλλες τόσες, έτσι είναι η ζωή. Απόρριψη όμως ποτέ.
Τέλος πάντων, μεγάλες ''χυλόπιτες'' γιατί δεν βρίσκω κι άλλη λέξη προς το παρόν να την αντικαταστήσω, θεωρώ μόνο αυτές που έχει προυπάρξει έρωτας. Είναι οι μόνες επώδυνες, οι άλλες ξεχνιούνται αμέσως. Και ναι, έχω ρίξει κι εγώ και εισέπραξα μεγάλη κακία, αν και εγώ ποτέ δεν έβγαλα κακιούλες όταν το έπαθα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Καταρχήν όταν λέμε χυλόπιτα πώς το εννοούμε ; Αν έχουμε χωρίσει ή αν μας έχει χωρίσει κάποιος, αν την έχουμε πέσει και δεν μας έκατσε ;
Ούτε καμάκι έχω κάνει σε κάποιον για να μου κάτσει/να μην μου κάτσει αλλά ούτε και με έχουν χωρίσει. Αυτό όμως δεν σημαίνει για μένα τίποτα απολύτως και είναι αστείο όταν ακούω κάποιες γκόμενες/γκόμενους να λένε πόσες και ποιους έχουν χωρίσει.. γιατί όταν πχ ο γκόμενός σου σε κερατώνει και εσύ τον χωρίζεις ποιος στην ουσία ρίχνει την χυλόπιτα ;; Ή όταν κάποιος δεν συμπεριφέρεται σωστά, ή απλά σου πετάει το μπαλάκι γιατί βαριέται εκείνος να εξηγεί και να έρχεται σε δύσκολη θέση..?? Οπότε νομίζω ότι είναι λίγο άκυρη η ερώτηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εγώ έχω ρίξει μία άσχημη χιλόπιτα, και δη εν ώρα... σεξ!!

Καλά, ήταν τόοοοσο χάλια... όχι ότι περίμενα κάτι, απλά μου είχε λείψει η πράξη και είπα να ενδώσω σε ένα φλερτ...
Ε, τον έσπρωξα μακριά, είπα μία δικαιολογία... μετά κάτι είπε να κάνουμε μία μακαρονάδα και να χουχουλιάσουμε... και του 'πα όχι, πάω για ύπνο... την επομένη βγήκαμε για καφέ και τον χώρισα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
μπορώ να πώ ότι δεν έφαγα ούτε έδωσα πολλές φορές άλλα άν μετράει αυτό, στο γυμνάσιο μου άρεσε ένας κοντούλης μιας που εγώ είμουν ψηλή για την ηλικία μου, και χωρίς να του ζητήσω οτιδήποτε φρόντισε να πέι σε φίλη μου ότι : να της πείς ότι δεν θέλω καμία σχέση μαζί της, δεν είναι καλή μαθήτρια και σαν κοπέλα είναι ψηλή πράγμα που δεν μου αρέσει πάνω της...:mad:

μπορεί να μην ακούγετε φοβερό άλλα τώτε με πίραξε πάρα πολλύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roben twn Xazwn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Roben twn Xazwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 205 μηνύματα.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Έχω ρίξει πάνω από 100 χυλόπιτες στο ίδιο άτομο με το οποίο τώρα είμαι μαζί 1 χρόνο και...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jesse_james

Δραστήριο μέλος

Ο jesse_james αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 464 μηνύματα.
Έχω ρίξει πάνω από 100 χυλόπιτες στο ίδιο άτομο με το οποίο τώρα είμαι μαζί 1 χρόνο και...:redface:

τα αγαθά κόποις κτώνται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
ειχα φαει μια ξεγυρισμενη στα 15:P

να το χω το θυμαμαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top