Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,813 μέλη και 2,441,751 μηνύματα σε 76,733 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 142 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

The Hello World Collection

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,272 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 23:38, 24-06-05:

"Hello World" is the first program one usually writes when learning a new programming language. This collection includes 171 Hello World programs in many more-or-less well known languages...

http://www.roesler-ac.de/wolfram/hello.htm
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,298 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 01:32, 25-06-05:

Δείτε τον κώδικα για την brainf***
Πάνω που νομίζεις οτι έχεις δεί ο,τι διαστροφή υπάρχει....
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 405 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 04:33, 27-06-05:

Για ρίξε μια ματιά σε αυτό:
/*Compile this BainFucker*/ /*Copyright 666-2005 MasterSoft by Master_User Inc.*/ #include <iostream> int main() { std::string buf(10, 0), code("++++++++++[>++++>+++" "+++++++>+++++++<<<-]>>>++.<+.+++++++..+++.<++++.<+++[>----<-]>" ".>++++++++.--------.+++.------.--------.<<+++[>++++<-]>++.<+++" "+++++++."); for(std::string::iterator i = code.begin(), end = code.end(), j = buf.begin(); i != end; ++i) switch(*i){ case '>' : ++j; break; case '<': --j; break; case '+': ++*j; break; case '-': --*j; break; case '.': std::cout << *j; break; case ',': std::cin >> *j; break; case '[': if(*j == 0) for(int x = 1;;) if (*++i == '[') ++x; else if(*i == ']') if(--x == 0) break; break; case ']': if(*j != 0) { for(int x = 1;;) if(*--i == ']') ++x;else if(*i == '[') if(--x == 0) break; --i; } break; default: break;}} ©Master_User...
Παράθεση

S1RHC

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο S1RHC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 71 μηνύματα.

O S1RHC έγραψε: στις 21:07, 18-11-05:

C++ // Hello World in C++ #include <iostream.h> main() { cout << "Hello World!" << endl; return 0; } αυτό είναι λάθος;
#include <stdio.h> int main() { printf("Hello World!\n"); return(0) }
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • "Bedroom" songs collection - Από MissKit
      Το θέμα έχει λάβει 15 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Playlists & Αφιερώματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-08-11 στις 23:08.
    • Students of the world - Από Traveller
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-09-09 στις 11:34.
    • The World in Action - Από Founes
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πολιτική - Κοινωνικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-07-07 στις 18:49.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα