Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,794 μέλη και 2,440,660 μηνύματα σε 76,687 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 333 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αποχώρηση Αβραμόπουλου

Eukleidis (Ευκλείδης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 996 μηνύματα.

O Eukleidis just thinking..... έγραψε: στις 19:02, 03-11-09:

Ο τέως υπουργός Υγείας κατέληξε στην απόφασή του από το βράδυ του Σαββάτου και αφού είχε προηγηθεί ο ελιγμός στην Κεντρική Επιτροπή, όταν και απεδέχθη να ψηφίσουν εν τέλει για πρόεδρο όσοι εγγράφονται μέλη στο κόμμα και όχι και οι «φίλοι». Πλην της έντασης στο εσωτερικό της Ν.Δ. και την οποία ο κ. Αβραμόπουλος επικαλείται στην απόφασή του για αποχώρηση, καταλυτικό ρόλο έπαιξε η ψυχρή υποδοχή της οποίας έτυχε ο ίδιος στη συνεδρίαση της Κεντρικής Επιτροπής, αλλά και οι μετρήσεις που τον έφεραν, στο περιορισμένο εκλογικό σώμα των «μελών», στην τρίτη θέση πίσω από τους Ντόρα Μπακογιάννη και Αντ. Σαμαρά. Ο κ. Αβραμόπουλος είχε επιχειρήσει να «ανοίξει την εκλογή στην κοινωνία», όπου καταγράφει πολύ καλύτερες επιδόσεις, αν και το Σάββατο δεν επέμεινε, όπως λέει, προκειμένου να μην οδηγηθεί σε αδιέξοδο η συνεδρίαση και να μην τεθεί υπό αμφισβήτηση ακόμη και αυτό το δειλό άνοιγμα στα μέλη του κόμματος. Με ιδιαίτερα θερμά λόγια, προοίμιο για κάποιους της συμπόρευσης το επόμενο διάστημα, αναφέρθηκε στον κ. Αβραμόπουλο η κ. Ντόρα Μπακογιάννη: «Την επόμενη μέρα της Ν.Δ. θα είμαστε όλοι μαζί. Θα είμαστε όλοι εκεί! Και θέλουμε κοντά μας τον Δημήτρη Αβραμόπουλο, στην πρώτη γραμμή του αγώνα για να σηκώσουμε περήφανοι τη σημαία των ιδεών και των αξιών μας».

http://news.kathimerini.gr/4dcgi/_w_...11/2009_335756

Ποια είναι η γνώμη σας?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 5,467 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 19:08, 03-11-09:

Αυτό που πόσταρες τα λέει όλα
Παράθεση

Eukleidis (Ευκλείδης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 996 μηνύματα.

O Eukleidis just thinking..... έγραψε: στις 19:10, 03-11-09:

Ναι εννοώ ποιον πιστεύεις οτι θέλει να προωθησει>?
Παράθεση

Valandil (Μπάμπης)

Διάσημο Μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 730 μηνύματα.

O Valandil Just dreaming.. έγραψε: στις 19:13, 03-11-09:

Κανέναν,το δήλωσε άλλωστε πως δεν θα πάρει το μέρος κανενός.Απλά το παιχνίδι γίνεται πιο ενδιαφέρον τώρα με Σαμαρά-Μπακογιάννη (τον Ψωμιάδη τον θεωρώ εκτός συναγωνισμού).Είναι επίσης προφανές πως η Μπακογιάννη θα επικρατήσει με τους μηχανισμούς της.
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,235 μηνύματα.

O nPb έγραψε: στις 19:13, 03-11-09:

πανελλήνια οδύνη...
ένας γελοίος ακόμη, μέσα στην γελοία πολιτική σκηνή της χώρας μας...

...τι άλλο να πω; η χώρα μας μπούχτησε από παιχνίδια εντυπώσεων...
η καθημερινότητα των πολιτών (ανεργία νέων, οικονομική κρίση...κτλ) τρέχει σε ένα αβέβαιο μέλλον και αυτοί οι πολιτικάντηδες, αγρό αγοράζουν...
Παράθεση

Mavro Provato

Δραστήριο Μέλος

H Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 323 μηνύματα.

H Mavro Provato έγραψε: στις 19:26, 03-11-09:

Σούργελα...
Παράθεση

chronis_25 (ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ!)

Περιβόητο Μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Πυροσβέστης . Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.

O chronis_25 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 22:00 MASTERCHEF! έγραψε: στις 19:32, 03-11-09:

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=cpp7i3oyDpg&fmt=18[/ame]

Μπορεί να είναι χιουμοριστικό αλλά όλα θα γίνουν.
Ειδικά τα πρώτα δεύτερα είναι αφιερωμένα στο Δημήηηητρη μας.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος