Ανησυχία για νέο ιό γρίπης από συνδυασμό των H1N1 και Η5Ν1

ev90l!

Νεοφερμένος

Η ev90l! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
εγώ πιστεύω ότι είναι μια απλή γρίπη...το έχουν κάνει τεράστιο θέμα χώρις λόγο...πανικοβάλουν τον κόσμο...
οχι και χωρις λογο... ξερεις ποσο χρημα θα βγαλουν απο τους πανικοβλητους που τρεχουν να το κανουν χωρις κανενα λογο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
καλα,μας σκοτωνουν για να πλουτισουν(δηλαδη για να τα πιασουν ακομα περισσοτερο).
γαμα τα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m1k3y

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Εφύρα (Ηλεία). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
πατε καλα;ειναι πολυ σοβαρο αν γεινει ιος τοσο θανατιφορος οσο ο Η5ΝΙ και μεταδοτικος οσο Η1Ν1 την κατσαμε την βαρκα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar0oZz

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Σύρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
οχι και χωρις λογο... ξερεις ποσο χρημα θα βγαλουν απο τους πανικοβλητους που τρεχουν να το κανουν χωρις κανενα λογο;



ναι ρε συ δεν εννοουσα αυτο...:xixi: εννοουσα χωρις να υπαρχει κατι τοσο σοβαρο που να απειλει την υγεια μας..:D οτι σκοπος τους ειναι ως συνηθως να μας κατακλεψουν το ξερω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
ναι ρε συ δεν εννοουσα αυτο...:xixi: εννοουσα χωρις να υπαρχει κατι τοσο σοβαρο που να απειλει την υγεια μας..:D οτι σκοπος τους ειναι ως συνηθως να μας κατακλεψουν το ξερω...



αυτο:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
εγω εχω αρχισει να πιστευω οτι υπαρχει η γριπη,γιατι απο χθες εχω 39 πυρετο και δεν πεφτει με αντιπυρετικα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
3 μερουλες θα κατσεις σπιτι σου και θα γινεις περδίκι.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Είπε κανείς ότι δεν υπάρχει; Απλά δεν είναι πιο επικίνδυνη από τη γνωστή εποχιακή γρίπη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
3 μερουλες θα κατσεις σπιτι σου και θα γινεις περδίκι.:no1:

μακάρι,γιατί έχω όλα τα συμπτώματα της γρίπης πάντως:(
υψηλο πυρετο,πονο στα κοκκαλα,βηχα,ζαλαδα και πονοκεφαλο:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Moνο μην πανικοβληθεις!
3 μερες ξεκουραση,πολλα υγρα και αντιπυρετικα και θα γινεις περδικι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
εγώ πιστεύω ότι είναι μια απλή γρίπη...το έχουν κάνει τεράστιο θέμα χώρις λόγο...πανικοβάλουν τον κόσμο...

Μα αυτός είναι ο κύριος σκοπός τους,η παραπληροφόρηση.Για να τα οικονομήσουν οι φαρμακευτικές και τα ΜΜΕ..υπάρχουν έτσι και αλλιώς πολλοί που πιστεύουν αυτά που λένε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
θα ψοφησουμε ολοι σαν τα σκυλια. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
πατε καλα;ειναι πολυ σοβαρο αν γεινει ιος τοσο θανατιφορος οσο ο Η5ΝΙ και μεταδοτικος οσο Η1Ν1 την κατσαμε την βαρκα!!!
Άμα είναι έτσι παραδίδω τα όπλα. Τι να πω;

Είπε κανείς ότι δεν υπάρχει; Απλά δεν είναι πιο επικίνδυνη από τη γνωστή εποχιακή γρίπη.
Ολόιδια είναι.

μακάρι,γιατί έχω όλα τα συμπτώματα της γρίπης πάντως:(
υψηλο πυρετο,πονο στα κοκκαλα,βηχα,ζαλαδα και πονοκεφαλο:'(
Αυτά είναι και τα συμπτώματα της κανονικής γρίπης.

Εδώ μπορεί να πεθάνεις κι εσύ σκέφτεσαι το κινητό. Τι να πω.
Υπάρχει εικονίδιο "έλεος";
:what:

Με το συμπάθιο κιόλας:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ε τι φαινεται πιο λογικο?:P
οι γιατροι λενε οτι αμα εχεις συμπτωμα ειναι η γριπη.κι αμα την εχεις κατι εγινε δηλαδη.


ολοι δυο μετρα γης θα παρουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
σοβαρά τώρα, άποψη μου είναι οτι μια μεγάλη θανατηφόρα πανδημία είναι άκρως απαραίτητη.
η γή πια δέν μας χωράει.
αυτή είναι η αλήθεια όσο απάνθρωπη και άν φαίνεται.

αν είχαμε πανδημία, θα πεθαίναμε σαν τα κοτόπουλα...και δεν προλάβαινε ο Χατζηνικολάου, ο SuperΜάκης και ο Τράγκας...κ.α. να κάνουν τηλεθέαση με το θέμα του ιου της γρίπης των χήρων ή χείρων...:)


έλεος που καταντήσαμε...:mad:
ουστ! :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
καλα για μ***σ μασ περνανε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lita Athens

Δραστήριο μέλος

Η Lita Athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 541 μηνύματα.
δεν ξέρω τι λένε περί πανδημίας κλπ. πάντως εγώ που είμαι κάθε μέρα στα αμφιθέατρα και στα μέσα μεταφοράς δεν έχω πάθει ούτε κρυωματάκι...
ελπίζω να μην το γρουσουζέψω...

γιατί τοοοοοοοσος πανικός, όμως????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
τα μ.μ.ε τα κανουν ολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
βασικα ολες οι αλλες χωρες μας κοροιδευουν τους ελληνες.εκει δεν παιζει τιποτα,απλα υπαρχει η γριπη,δεν την υπερπροβαλλουν τοσο και γελανε με τα ελληνικα ΜΜΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

madness

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Εμάς μια φιλόλογος μας είπε πως ο κουνιάδος της που είναι διευθυντής σε μεγάλη ιδιωτική κλινική στην Αθήνα της είπε ότι όλα αυτά είναι βλακείες..Το εμβόλιο δρα μετά από 1-1.5 μήνα και τώρα να το κάνει κανείς αυτό θα δράσει τον Ιανουάριο, τότε δηλαδή που σταματάνε οι ιώσεις..Επίσης, αυτό δεν έχει δοκιμαστεί οπότε μας έχουν κάνει πειραματόζωα...και όπως και άλλα εμβόλια έτσι κι αυτό πιθανόν να προκαλέσει μυϊκή παράλυση μετά από κάποια χρόνια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top