Ξεκίνησε στο Μόναχο η δίκη του δεσμοφύλακα των Ναζί

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Απο ποιον;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Από μελέτες και γραφές. Μην με βάλεις να σου βρώ στοιχεία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Να βρεις εφ'οσον υποστηριζεις αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Οκ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paparounas

Νεοφερμένος

Ο paparounas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Τι λέτε για αυτό;
Εγώ το χαρακτηρίζω γελοιότητα και παρωδία, να καταδικάζεις σε ισόβια 89 χρονών άνθρωπο που είναι και σε αναπηρικό καροτσάκι.

Α δηλαδη αυτος και οι ομοιοι του λυπηθηκαν ολα εκεινα τα παιδια και τους γερους και τις γυναικες οταν τους εκτελουσαν?
Αλλα και να μην το ηθελε και να τον αναγκαζαν παλι δεν του δινει ελαφρυντικο. Εγω αν με αναγκαζαν να σκοτωσω τοσο πολλους ανθρωπους θα προτιμουσα να πεθανω απο μονος μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Λοιπόν krou, σου προτείνω να διαβάσεις τις περιγραφές του αριστοτέλη για τον υπεράνθρωπο. Ήταν ο πρώτος που μίλησε γι αυτή την έννοια και τη στηρίζει πολύ καλά.
-----------------------------------------
Πάρε εδώ ένα καλό Link
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Α δηλαδη αυτος και οι ομοιοι του λυπηθηκαν ολα εκεινα τα παιδια και τους γερους και τις γυναικες οταν τους εκτελουσαν?
Αλλα και να μην το ηθελε και να τον αναγκαζαν παλι δεν του δινει ελαφρυντικο. Εγω αν με αναγκαζαν να σκοτωσω τοσο πολλους ανθρωπους θα προτιμουσα να πεθανω απο μονος μου.


Απλώς φίλε μου, η κινηση αυτη δεν εχει πλεον ουτε καν συμβολικό χαρακτήρα και γινεται για ν'αποπροσανατολίσουν τον κόσμο απ'το πραγματικό πρόβλημα που είναι πως οι φασίστες κερδιζουν ολο και περισσότερο έδαφος κι αυτό έχει πολύ μεγαλυτερη σημασια απ'το να αποδώσεις δικαιοσύνη σε έναν κωλόγερο που σε δέκα χρόνια που θα ψοφήσει, δεν θα τον θυμάται κανένας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top