HTC Touch II ή HTC Touch Cruise II

HTC TOUCH II ή HTC TOUCH CRUISE II

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 1)
  • HTC TOUCH II

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • HTC TOUCH CRUISE II

    Ψήφοι: 1 100.0%

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Επειδή το Iphone μου παρέδωσε πνέυμα θέλω να με βοηθήσετε στην επιλογή κινητού είμαι ανάμεσα σε 2 ¨:(


https://www.e-germanos.gr/e-germanos....eg?productListId=51412&selectedCategoryId=93
HTC TOUCH II








ή

https://www.e-germanos.gr/e-germanos....eg?productListId=51412&selectedCategoryId=93

HTC TOUCH CRUISE II



Αν κάποιος έχει ένα απο τα 2 κινητά μπορεί αν θέλει να ποστάρει την γνώμη του για το κινητό



:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Αυτο που δειχνεις στην πρωτο φωτο δεν ειναι το touch 2.
Το touch 2 ειναι το καινουριο και ειναι εντελως διαφορετικο απο αυτο..
Anyway αναμεσα στα 2 εννοειτε το cruise.
Εχει περασει απο τα χερια μου το προηγουμενο cruisaki και ητανε απιστευτη συσκευη.
https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone2=1999&idPhone1=2654

Δες τις διαφορες στα χαρακτηριστικα και θα καταλαβεις ποιο πρεπει να χτυπησεις..
Χαιρομαι που αποφασισες να μπεις στον σωστο δρομο..:P(htc+wm)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.

Fockos αυτό πάρε "sony ericson xperia 1. Μεταξύ των δύο το cruise


To πρώτο που παραθέτεις είναι το htc touch dual
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Το πρωτο που παραθετει ειναι το touch και οχι το touch dual.
Το touch dual ειναι πιο συμμαζεμενο με συρομενο keyboard.
Αν σκοπευεις να παρεις σοβαρη wm συσκευη θα πας αποκλειστικα σε htc..
Ασε τα xperia στην ακρη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Βασικά η htc με έχει τρελάνει με την ονομασία των κινητών (όλα touch και όλα διαφορετικά )

Το dual από ότι είδα δεν έχει wifi συνεπώς δεν θα το αγόραζα.

Το cruise έχει ραδιόφωνο αλλά έχει παλαιότερη έκδοση windows 6.1 ενώ το touch έχει τα 6.5 αλλά είναι το ραδιόφωνο και τα δύο έχουν σχετικά χαμηλή ανάλυση οθόνης 240χ320.


Το xpedia εχει 800χ480 ανάλυση και έχει καλύτερη ανάλυση αν και έχει παλιά windows 6.0 αλλά υπάρχει udate για 6.5. Aπό ποιότητας κάμερας και μουσικής μάλλον θα είναι καλύτερο γιατι κουβαλάει το όνομα sony. To κακό σε αυτό ειναι ότι θα βγει σύντομα ο αντικαταστάτης του (Χ2). Παρόλα αυτά πιστέυω ότι το χ1 είναι μια καλή επιλογή. Ευχαριστώ ακίκο. Αν και είμαι σε δήλημα τα htc μου φαίνονται πολύ πιο ποιοτηκά από το χ1. Νομίζω στα wm η htc είναι κορυφή (έχει εμπειρία)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
1)Ξεκαθαρισε σε ποιο touch αναφερεσαι.Στο touch 1 της φωτογραφιας η το touch 2 του λινκ.

2)Ας εχει το κρουιζ τα 6.1 so what?Εχω το diamond 2 για το οποιο εχουνε βγει τα 6.5 και δεν εχουνε κατι το ιδιαιτερο να μου προσφερουν παραπανω απο τα 6.1 εκτος απο τα φρου φρου και αρωματα που εχει το interface των 6.5+τα bugs που εχουνε ακομα τα 6.5 αλλα και γενικα ειναι πιο βαρια απο τα 6.1 και απο οσα εχω διαβασει πολλοι οπως και εγω ξαναγυρισαν στα 6.1.
Αν θες τοσο πολυ τα 6.5 τα βαζεις απο xda:P

3)Αν τωρα η αναλυση αποτελει κριτηριο επιλογης συσκευης τοτε πρεπει να πας σε κατι διαφορετικο παλι σε htc βεβαια.
Εξαρταται τι θες να κανεις βασικα με την συσκευη...

4)Ενα θα σου πω για το xperia.Το καπακι λεει sony το εσωτερικο ομως λεει HTC..;)αν καταλαβαινεις τι εννοω..wmphone=htc:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Μετά από λίγο ψάξιμο είδα το xperia ότι είναι αρκετά ζημιάρικο

μάλλον θα πάρω το cruise ΙΙ

ξέρεις αν έχει ράδιοφωνο (δεν με νιάζει και πολύ). Ο γερμανός γράφει ότι έχει η htc όμως όχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Το cruise 2 οντως δεν αναφερεται να εχει ραδιοφωνο στην ιστοσελιδα της htc.Μου φαινεται λιγακι αδυνατο να μην εχει fm...anyway δεν αποκλειεται κιολας..το cruise 1 που ειχα ειχε κανονικα fm radio..
Κανε ενα τηλεφωνο στην ace hellas και ρωτα για να εισαι σιγουρος...:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
φιλε εγω δεν καταλαβαινω γιατι τα κινητα με τατσ σκριν ειναι τοσο διασημα. Εγω θα ελεγα να παρεις κανενα σονυ ερικσον w995 αλλα αμα επρεπε να διαλεξω απο τα δυο που δειχνεις σιγουρα το κρουζ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Δεν είναι το touch screen αυτό που με ενδιαφέρει αλλά το ανοικτό λογισμικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antreas95

Νεοφερμένος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
δεν τα χονεύω αυτά τα HTC .....:p:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
δεν τα χονεύω αυτά τα HTC .....:p:p

Λογικο εφοσον αν το καλοσκεφτεις δεν το χρειαζεσαι στην ηλικια σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antreas95

Νεοφερμένος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Λογικο εφοσον αν το καλοσκεφτεις δεν το χρειαζεσαι στην ηλικια σου.

Γιατι τι να το κάνεις σε μεγαλύτερη ηλικία?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Γιατι τι να το κάνεις σε μεγαλύτερη ηλικία?????

Πολλα που δεν σου ειναι χρησιμα αυτη την στιγμη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antreas95

Νεοφερμένος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.

m3ik0

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m3ik0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Φυσικά και δεν πάει ανάλογα με την ηλικία.
Για μένα το να ελέγξω τα mail μου είναι κάτι πολύ βασικό.Δεν το κάνεις με σόνυ έριξον ούτε με νόκια.
Κάπου που δεν έχεις τι να κάνεις να μπορείς να σερφάρεις κάπου στα γρήγορα.
Χρειάζομαι άμεσα πληροφορίες για κάτι; τις έχω στο πιτς φιτίλι όπου και να είμαι.
Είναι πολλά στα οποία είναι χρήσιμο ένα PPC.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top