Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,241 μέλη και 2,424,252 μηνύματα σε 75,692 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 161 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ζώδια

Τί ζώδιο είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 265)
Κριός
19
7,17%
Ταύρος
20
7,55%
Δίδυμοι
29
10,94%
Καρκίνος
25
9,43%
Λέων
20
7,55%
Παρθένος
19
7,17%
Ζυγός
25
9,43%
Σκορπιός
22
8,30%
Τοξότης
14
5,28%
Αιγοκερως
24
9,06%
Υδροχόος
28
10,57%
Ιχθεις
20
7,55%

Athinoul@91 (Αθηνά)

Διάσημο Μέλος

H Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 622 μηνύματα.

H Athinoul@91 Lost In Translation...:DD έγραψε: στις 22:47, 11-08-10:

τοξοτης με διδυμο ταιριαζει? οχι οτι με νοιαζει αλλα για πειτε
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 00:25, 12-08-10:

Ο ταύρος με ποια ζώδια ταιριάζει;
Eπίσης, αυτά (με ποια ζώδια ταιριάζει το κάθε ζώδιο) αλλάζουν κάθε μήνα/βδομάδα ή όχι;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

akiroskirios

Διάσημο Μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 716 μηνύματα.

O akiroskirios εγώ χώνω τις αρνητικές έγραψε: στις 01:03, 12-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από theodora
Ο ταύρος με ποια ζώδια ταιριάζει;
Eπίσης, αυτά (με ποια ζώδια ταιριάζει το κάθε ζώδιο) αλλάζουν κάθε μήνα/βδομάδα ή όχι;
έλεοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοος...

ΥΓ: παίζει να 'μαι ο μοναδικός άνθρωπος σ' αυτή τη χώρα που δν ξέρει τι ζώδιο είναι
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gorgonokoritso (zenia....)

Πολύ δραστήριο μέλος

H zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H gorgonokoritso έγραψε: στις 01:55, 12-08-10:

κριος με ιχθυ?
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,951 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 03:33, 12-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από akiroskirios
έλεοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοος...

ΥΓ: παίζει να 'μαι ο μοναδικός άνθρωπος σ' αυτή τη χώρα που δν ξέρει τι ζώδιο είναι
κλασικό ταυράκι
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,909 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 20:02, 12-08-10:

αστα να πανε!
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 21:20, 12-08-10:

Ο τρελλος Αγγελε μου, εισαι εσυ?!
γιατι?
δεν σου γεμιζω το ματι?
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,334 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε: στις 16:43, 13-08-10:

Ταιριάζει Δίδυμος με Ιχθύ;;
Παράθεση

Ciela

Περιβόητο Μέλος

H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος . Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

H Ciela έγραψε: στις 17:28, 13-08-10:

ωχ...δυσκολο πραγμα νομιζω....οι διδυμοι ειναι πολυ ανεξαρτητοι για τους ιχθυες...
βεβαια σε ολα αυτα παντα παιζει ρολο ο συνολικος αστρολογικος χαρτης των δυο ατομων οποτε τι να πω... υπαρχει παντα ελπιδα!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,334 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε: στις 15:44, 14-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από ciela
ωχ...δυσκολο πραγμα νομιζω....οι διδυμοι ειναι πολυ ανεξαρτητοι για τους ιχθυες...
βεβαια σε ολα αυτα παντα παιζει ρολο ο συνολικος αστρολογικος χαρτης των δυο ατομων οποτε τι να πω... υπαρχει παντα ελπιδα!
Ευχαριστώ πολύ που απάντησες!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πολύ δραστήριο μέλος

H zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H gorgonokoritso έγραψε: στις 21:20, 18-08-10:

περισσοτερες πληροφοριες περικαλω......??
Παράθεση

maria.... (Μαρία)

Περιβόητο Μέλος

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.

H maria.... έγραψε: στις 00:56, 19-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από gorgonokoritso
περισσοτερες πληροφοριες περικαλω......??
Ορίστε!
Κριός με Ιχθύ: Ο Κριός θέλει να συναναστρέφετε πάντα με ιχθύες. Του αρέσεί πολύ η εξυπναδα του Ιχθύ. Πιστεύουν ότι μπορούν να κάνουν μια πολύ καλή σχέση διότι οι Ιχθύες έχουνε καλπάζουσα φαντασία και στις πρωτοβουλίες και στις δραστηριότητες και στο σεξ. Ένας κριός δεν θα φύγει ποτέ από ένα Ιχθύ. Ο δεύτερος όμως θα είναι πάντα παραπονούμενος. Συμπέρασμα, Ιχθύες μην παραπονιέστε απλά απολαύστε τη σχέση.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πολύ δραστήριο μέλος

H gorgonokoritso έγραψε: στις 02:15, 19-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από maria....
Ορίστε!
Κριός με Ιχθύ: Ο Κριός θέλει να συναναστρέφετε πάντα με ιχθύες. Του αρέσεί πολύ η εξυπναδα του Ιχθύ. Πιστεύουν ότι μπορούν να κάνουν μια πολύ καλή σχέση διότι οι Ιχθύες έχουνε καλπάζουσα φαντασία και στις πρωτοβουλίες και στις δραστηριότητες και στο σεξ. Ένας κριός δεν θα φύγει ποτέ από ένα Ιχθύ. Ο δεύτερος όμως θα είναι πάντα παραπονούμενος. Συμπέρασμα, Ιχθύες μην παραπονιέστε απλά απολαύστε τη σχέση.
ναι, ειναι αληθεια... θελω να ειμαι συνεχεια κοντα του...
αυτο ειναι αληθεια...
αυτο δεν το εχω δοκιμασει ακομα.... (μαζι του)
ναι... κανει παραπονα ο γλυκος μου..

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 02:29, 19-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
τα μονα ζωδια που ταιριαζουν μεταξυ τους ειναι οι σκορπιοι με σκορπιοι και τα καρκινακια με καρκινακια.
Δεν εχω κανει σχεση με σκορπιο, κανω ομως πολυ καλη παρεα, συνεννοουμαι πολυ καλα χωρις περιττα λογια. Μιλαμε με τα ματια που λεμε (ισχυει σε μενα με τα ζωδια του νερου εχω παρατηρησει).Νομιζω δε ταιριαζω ερωτικα. Περισσοτερο με αερες θα ελεγα ταιριαζω - ισως εξαιτιας ωροσκοπου. Μου χουν πει και για γη αλλα δε θα το επιχειρουσα(...), παρα μονο αν ειναι εντελως καρμικο
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mindcircus : 19-08-10 στις 02:52.
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,831 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 19:11, 20-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από venividivici
Ο Ιχθύς θα προσπαθήσει να περάσει ή να ξεγλιστρήσει από το εμπόδιο όσο πιο ανώδυνα γίνεται. Υπάρχει περίπτωση να το ερωτευτεί, λόγω έμφυτης τάσης μαζοχισμού, ή να μην το θεωρήσει εμπόδιο, διότι δεν ξέρει πού πηγαίνει, οπότε μάλλον δε θα ενοχληθεί.[/COLOR]
Συκοφαντίες.

ΙΧΘΥΣ: Αμέ, να τρέξουμε. Να τρέξουμε; Εεε, γιατί να τρέξουμε; Μα γιατί πάνε έτσι όλοι αυτοί;
ΙΧΘΥΣ: Γλόμπος; Ποιος γλόμπος;
ΙΧΘΥΣ: Λάμπα; Ποια λάμπα; Όλα είναι σκοτεινά, δεν βλέπω τίποτα![/COLOR]
ΙΧΘΕΙΣ: Πως είπαμε πως σε λένε;
Ε, δεν είμαι και τόσο χαζή ρε. =.='

Ιχθείς
Εκνευρίζεται με πολλά, γιατί έχει μια συνολική ευαισθησία απέναντι στη ζωή!! Κυρίως όμως με την αδυναμία εκδήλωσης συναισθημάτων, με τους ανθρώπους που δεν ασχολούνται μαζί του όπως θέλει, με εκείνους που τον αγνοούν, που του κάνουν τη ζωή δύσκολη.[/SIZE][/FONT]
μπίνγκο.
Αρχική Δημοσίευση από Κλεοπάτρα
Ταιριάζει Δίδυμος με Ιχθύ;;
Για σχέση δε ξέρω. Πάντως εγώ με Δίδυμο ποτέ δε τα βρήκα. Πολλοί έξω από μας τα ψαράκια
Παράθεση

Ciela

Περιβόητο Μέλος

H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος . Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

H Ciela έγραψε: στις 22:43, 20-08-10:

για ταυρακι με κριο τι λετε?
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 23:15, 20-08-10:

εγω θα ελεγα ναι..
εσυ τι εισαι?
Παράθεση

Ciela

Περιβόητο Μέλος

H Ciela έγραψε: στις 23:17, 20-08-10:

εγω ειμαι το ταυρακι...
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 23:20, 20-08-10:

Γενικά ο ταύρος με τι ζώδια ταιριάζει; ΒΙΚΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ
Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Τιμώμενο Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,560 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 23:27, 20-08-10:

Ξέρω με σιγουριά ότι ο Ταύρος ταιριάζει με τα υπέροχα Καρκινάκια....
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια