Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,242 μέλη και 2,424,382 μηνύματα σε 75,699 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 123 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Απενεργοποίηση ήχου κλείστρου σε LG Cookie

lenoOz (Lena)

Νεοφερμένος

H Lena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 38 μηνύματα.

H lenoOz έγραψε: στις 19:59, 25-12-09:

Ξέρετε αν χαμηλώνει ή αν κλείνει τελείως ο ήχος που κάνει όταν βγαζει φωτογραφίες?Ο "ήχος κλείστρου" όπως αναφέρεται σε πολλά κινητα υπάρχει τρόπος να βγει τελείως off?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,228 μηνύματα.

H Krou έγραψε: στις 20:02, 25-12-09:

Λογικα θα υπαρχει σε καποιες απο τις ρυθμισεις τις κοιταξες καλα;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

who

Περιβόητο Μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,365 μηνύματα.

O who έγραψε: στις 20:18, 25-12-09:

Ναι, κοίτα και το μενού...
Παράθεση

lenoOz (Lena)

Νεοφερμένος

H Lena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 38 μηνύματα.

H lenoOz έγραψε: στις 20:23, 25-12-09:

Το πρόβλημα είναι πως κοίταξα καλά...
Στο manual δεν αναφέρει τίποτα...Στις ρυθμίσεις στην φωτογραφική έχει μόνο επιλογή μεταξύ 3 ήχων και όχι απενεργοποιηση...Και ακόμα και αν το βάλω τελείως στο αθόρυβο(καθόλου ήχοι κλήσης ή ήχοι κατα το πάτημα εικονιδίων) πάλι ακούγεται!
Για αυτό λέω αν κανένα καλό παιδί έχει το ίδιο κινητό και το ίδιο πρόβλημα...
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις πάντως ρε!
Παράθεση

who

Περιβόητο Μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,365 μηνύματα.

O who έγραψε: στις 20:26, 25-12-09:

Τίποτα. Ό,τι άλλο χρειαστείς, εδώ είμαστε!
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,228 μηνύματα.

H Krou έγραψε: στις 20:40, 25-12-09:

Μπορεις να κοιταξεις και στο google αν υπαρχει κατι.
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.

O Silent_Killer έγραψε: στις 21:04, 25-12-09:

Μην βγάζεις φωτογραφίες...απλό είναι
Παράθεση

bluepanther

Νεοφερμένος

Ο bluepanther αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O bluepanther έγραψε: στις 00:34, 28-12-09:

επειδη εχω και εγω lg(lg gt505) και ειχα το ιδιο προβλημα,εψαξα και εμαθα οτι δεν γινεται να τραβηξεις φωτογραφια χωρις ηχο κλειστρο.το εχει κανει αυτο η lg για να προστατεψει τα προσωπικα δεδομενα και να μην μπορει καποιος να τραβηξει φωτογραφιες χωρις την εγκριση του αλλου,η μονη λυση ειναι να βαζεις το δαχτυλο μπροστα απο το ηχειο ωστε να μειωνεις τον θορυβο που κανει.
Παράθεση

NikoTexXx (Νίκος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

O NikoTexXx έγραψε: στις 12:14, 28-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από bluepanther
επειδη εχω και εγω lg(lg gt505) και ειχα το ιδιο προβλημα,εψαξα και εμαθα οτι δεν γινεται να τραβηξεις φωτογραφια χωρις ηχο κλειστρο.το εχει κανει αυτο η lg για να προστατεψει τα προσωπικα δεδομενα και να μην μπορει καποιος να τραβηξει φωτογραφιες χωρις την εγκριση του αλλου,η μονη λυση ειναι να βαζεις το δαχτυλο μπροστα απο το ηχειο ωστε να μειωνεις τον θορυβο που κανει.
και γω το gt505 εχω ... οντως δεν γινεται εχω ψαξει τα παντα
Παράθεση

nitsa

Δραστήριο Μέλος

H nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 322 μηνύματα.

H nitsa έγραψε: στις 20:30, 10-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από bluepanther
ναι κ εγω εχω το ku990i και ισχυει το ιδιο.........
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Router και... απενεργοποίηση από αλλού... - Από KingFox
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-05-13 στις 00:18.
    • LG Cookie KP500 - Από Lysippe
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινητή τηλεφωνία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-02-10 στις 17:15.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα