Blogs: Βοήθεια και απορίες

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Να ξέρεις οτι σελίδες που παίζουν μουσική αυτόματα και δεν έχουν σε εμφανέστατο σημείο ένα κουμπί για να τη σταματήσεις, εγώ τις κλείνω αμέσως. Το ίδιο κάνουν και πολλοί άλλοι, είμαι σίγουρος. Πληροφοριακά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eftychialou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eftychialou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Σωστά είναι λίγο σπαστικές και δεν μπορείς να συγκεντρωθείς σε αυτό που διαβάζεις...το δοκίμασα...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Ασε που τρομαζεις!!!Οταν ειχα χαι5, μπηκα σε ενα προφιλ και πηγα να φυγω απο την καρεκλα-τρομαζω που τρομαζω κι ευκολα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 734 μηνύματα.
πσάχνω εδώ και κάτι μέρες να βρω μια επικεφαλίδα που να γραφει DAISY για το blog μου σε μορφή εικόνας αλλά δν μπορώ να βρω τπτ μήπως μπορείται να με βοηθησετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jfire

Δραστήριο μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
Μήπως μπορεί κανείς να μου πει πως φτιάχνουμε ένα blog και ποιές είναι οι ιδιότητες του?
Τελικα εκανες δικο σου blog_?:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τελικά πώς βάζουμε μουσική που να έχεις και εμφανές ένα κουμπί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aggelos17

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
πσάχνω εδώ και κάτι μέρες να βρω μια επικεφαλίδα που να γραφει DAISY για το blog μου σε μορφή εικόνας αλλά δν μπορώ να βρω τπτ μήπως μπορείται να με βοηθησετε?

Σε αυτό μπορώ να σε βοηθήσω εγώ.:D

Λοίπον πας στην παρακάτω σελίδα και μετά όλα είναι εύκολα ακολουθείς της οδηγίες και στο τελος πατάς πανω στην εικόνα και κανεις (save as.. ή αποθήκευση ως..)

https://www.mybannermaker.com/

Ελπίζω να βοήθησα.. για όποια απορία ρώτα με.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 734 μηνύματα.
Σε αυτό μπορώ να σε βοηθήσω εγώ.:D

Λοίπον πας στην παρακάτω σελίδα και μετά όλα είναι εύκολα ακολουθείς της οδηγίες και στο τελος πατάς πανω στην εικόνα και κανεις (save as.. ή αποθήκευση ως..)

https://www.mybannermaker.com/

Ελπίζω να βοήθησα.. για όποια απορία ρώτα με.
Ευχαριστώ . . .:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Πώς μπορώ να φτιάξω ένα δικό μου blog;;;



Ευχαριστώ!:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Έχω φτιάξει πρόσφατα ένα blog και δεν ξέρω καλά τιε λειτουργίες. Πως θα βάλω youtube video να παίζουν κατευθείαν στο site του blog;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αν πετάξεις σκέτο το λινκ του youtube δεν το κάνει μόνο του embed όπως εδώ στο φόρουμ; Αν όχι, υπάρχει συγκεκριμένο λινκ σε κάθε video στο youtube για να κάνεις embed, το έχει δεξιά στην περιγραφή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Traveller

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Traveller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Κι εγω ειχα την ιδια δυσκολία!Πας στο επεξεργασια hotmail,εισαγωγη συνδεσμου και βαζεις το embed του βιντεο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Προσφατα(πριν λιγα λεπτα δηλαδη) εκανα ενα blog και θα ηθελα να μαθω ,αν καποιος απο σας βεβαια ξερει,εαν ειναι δυνατον να το εχω απο κοινου με ενα ακομα(ή και περισσοτερα πραγματα)χωρις ομως να μπαινουμε απ'τον ιδιο λογαριασμο.Να 'χει δηλαδη παραπανω απο εναν ''ιδιοκτητες'' ας πουμε ,καθως και να φαινονται τα ονοματα μας στο πλαι του blog(γιατι τωρα φαινεται μονο το δικο μου).

P.S.Συγνωμη αν υπαρχει παρομοιο θεμα,απλα δεν εχω χρονο για να ψαξω.Αν οντως υπαρχει,ας διαγραψουν αυτο οι moderators και αν γινεται να μου πουν και πώς λεγεται το αντιστοιχο θεμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ιδιοκτήτρια είσαι εσύ.Μπορείς απλά να προσθέσεις συγγραφείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Αχα!Και δε μου λες αυτο πώς γινεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Eδώ έχει ότι χρειάζεσαι αναλυτικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Ενταξει το βρηκα.Ευχαριστω πολυ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Κάντο αποθήκευση στα favorites για να μη ψάχνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Traveller

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Traveller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Φυσικά και γίνεται...!Στο δικό μας blog (που έχω στην υπογραφή μου) μπορεί να γίνει συγγραφέας όποιος θέλει!Πρέπει απλά να στείλεις πρόσκληση σ'αυτούς που θέλεις!Δεν ξερω αν σε βοήθησα..:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top