Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,245 μέλη και 2,424,580 μηνύματα σε 75,705 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 156 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Blogs: Βοήθεια και απορίες

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 17:07, 12-04-09:

Να ξέρεις οτι σελίδες που παίζουν μουσική αυτόματα και δεν έχουν σε εμφανέστατο σημείο ένα κουμπί για να τη σταματήσεις, εγώ τις κλείνω αμέσως. Το ίδιο κάνουν και πολλοί άλλοι, είμαι σίγουρος. Πληροφοριακά
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Eftychialou

Δραστήριο Μέλος

H Eftychialou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 309 μηνύματα.

H Eftychialou έγραψε: στις 17:34, 12-04-09:

Σωστά είναι λίγο σπαστικές και δεν μπορείς να συγκεντρωθείς σε αυτό που διαβάζεις...το δοκίμασα...:no1:
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

~Λένα~

Περιβόητο Μέλος

H ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,166 μηνύματα.

H ~Λένα~ έγραψε: στις 13:29, 14-04-09:

Ασε που τρομαζεις!!!Οταν ειχα χαι5, μπηκα σε ενα προφιλ και πηγα να φυγω απο την καρεκλα-τρομαζω που τρομαζω κι ευκολα!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Daisy

Δραστήριο Μέλος

H Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 242 μηνύματα.

H Daisy έγραψε: στις 15:03, 06-05-09:

πσάχνω εδώ και κάτι μέρες να βρω μια επικεφαλίδα που να γραφει DAISY για το blog μου σε μορφή εικόνας αλλά δν μπορώ να βρω τπτ μήπως μπορείται να με βοηθησετε?
Παράθεση

Jfire

Δραστήριο Μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 188 μηνύματα.

O Jfire έγραψε: στις 18:38, 11-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από Eftychialou
Μήπως μπορεί κανείς να μου πει πως φτιάχνουμε ένα blog και ποιές είναι οι ιδιότητες του?
Τελικα εκανες δικο σου blog_?:no1:
Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Επιφανές Μέλος

H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε: στις 20:15, 11-05-09:

Τελικά πώς βάζουμε μουσική που να έχεις και εμφανές ένα κουμπί?
Παράθεση

Aggelos17 (Άγγελος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.

O Aggelos17 έγραψε: στις 20:24, 11-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από Daisy
πσάχνω εδώ και κάτι μέρες να βρω μια επικεφαλίδα που να γραφει DAISY για το blog μου σε μορφή εικόνας αλλά δν μπορώ να βρω τπτ μήπως μπορείται να με βοηθησετε?
Σε αυτό μπορώ να σε βοηθήσω εγώ.

Λοίπον πας στην παρακάτω σελίδα και μετά όλα είναι εύκολα ακολουθείς της οδηγίες και στο τελος πατάς πανω στην εικόνα και κανεις (save as.. ή αποθήκευση ως..)

http://www.mybannermaker.com/

Ελπίζω να βοήθησα.. για όποια απορία ρώτα με.
Παράθεση

Daisy

Δραστήριο Μέλος

H Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 242 μηνύματα.

H Daisy έγραψε: στις 10:51, 12-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από Aggelos17
Σε αυτό μπορώ να σε βοηθήσω εγώ.

Λοίπον πας στην παρακάτω σελίδα και μετά όλα είναι εύκολα ακολουθείς της οδηγίες και στο τελος πατάς πανω στην εικόνα και κανεις (save as.. ή αποθήκευση ως..)

http://www.mybannermaker.com/

Ελπίζω να βοήθησα.. για όποια απορία ρώτα με.
Ευχαριστώ . . .:thanks:
Παράθεση

maraki love (Μαρία)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Δασκάλα και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 1,985 μηνύματα.

H maraki love έγραψε: στις 09:38, 18-06-09:

Πώς μπορώ να φτιάξω ένα δικό μου blog;;;

Ευχαριστώ!:thanks:
Παράθεση

Νίκος95 (Νίκος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 533 μηνύματα.

O Νίκος95 έγραψε: στις 10:37, 18-06-09:

www.blogspot.com
ή
www.wordpress.gr
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,492 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 10:01, 29-12-09:

Έχω φτιάξει πρόσφατα ένα blog και δεν ξέρω καλά τιε λειτουργίες. Πως θα βάλω youtube video να παίζουν κατευθείαν στο site του blog;
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 18:52, 29-12-09:

Αν πετάξεις σκέτο το λινκ του youtube δεν το κάνει μόνο του embed όπως εδώ στο φόρουμ; Αν όχι, υπάρχει συγκεκριμένο λινκ σε κάθε video στο youtube για να κάνεις embed, το έχει δεξιά στην περιγραφή.
Παράθεση

Traveller

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Traveller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 141 μηνύματα.

H Traveller http://www.atheataperasmata.com/ έγραψε: στις 16:16, 05-01-10:

Κι εγω ειχα την ιδια δυσκολία!Πας στο επεξεργασια hotmail,εισαγωγη συνδεσμου και βαζεις το embed του βιντεο.
Παράθεση

Χαρά.

Επιφανές Μέλος

H Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 2,510 μηνύματα.

H Χαρά. έγραψε: στις 13:56, 12-01-10:

Προσφατα(πριν λιγα λεπτα δηλαδη) εκανα ενα blog και θα ηθελα να μαθω ,αν καποιος απο σας βεβαια ξερει,εαν ειναι δυνατον να το εχω απο κοινου με ενα ακομα(ή και περισσοτερα πραγματα)χωρις ομως να μπαινουμε απ'τον ιδιο λογαριασμο.Να 'χει δηλαδη παραπανω απο εναν ''ιδιοκτητες'' ας πουμε ,καθως και να φαινονται τα ονοματα μας στο πλαι του blog(γιατι τωρα φαινεται μονο το δικο μου).

P.S.Συγνωμη αν υπαρχει παρομοιο θεμα,απλα δεν εχω χρονο για να ψαξω.Αν οντως υπαρχει,ας διαγραψουν αυτο οι moderators και αν γινεται να μου πουν και πώς λεγεται το αντιστοιχο θεμα.
Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 5,462 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 14:00, 12-01-10:

Ιδιοκτήτρια είσαι εσύ.Μπορείς απλά να προσθέσεις συγγραφείς.
Παράθεση

Χαρά.

Επιφανές Μέλος

H Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 2,510 μηνύματα.

H Χαρά. έγραψε: στις 14:03, 12-01-10:

Αχα!Και δε μου λες αυτο πώς γινεται;
Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 5,462 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 14:10, 12-01-10:

Eδώ έχει ότι χρειάζεσαι αναλυτικά.
Παράθεση

Χαρά.

Επιφανές Μέλος

H Χαρά. έγραψε: στις 14:18, 12-01-10:

Ενταξει το βρηκα.Ευχαριστω πολυ.
Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

O Iliaso έγραψε: στις 14:24, 12-01-10:

Κάντο αποθήκευση στα favorites για να μη ψάχνεις.
Παράθεση

Traveller

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Traveller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 141 μηνύματα.

H Traveller http://www.atheataperasmata.com/ έγραψε: στις 18:01, 12-01-10:

Φυσικά και γίνεται...!Στο δικό μας blog (που έχω στην υπογραφή μου) μπορεί να γίνει συγγραφέας όποιος θέλει!Πρέπει απλά να στείλεις πρόσκληση σ'αυτούς που θέλεις!Δεν ξερω αν σε βοήθησα..
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Απορίες σχετικά με τα blogs - Από ilianad
      Το θέμα έχει λάβει 32 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-09-17 στις 11:15.
    • Απορίες για τα Blogs - Από Bill_1992
      Το θέμα έχει λάβει 106 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-03-13 στις 14:05.
    • Εφαρμογές για blogs - Από Μιχάλης9867
      Το θέμα έχει λάβει 13 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-06-11 στις 03:54.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα