Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,546 μέλη και 2,432,011 μηνύματα σε 76,195 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 133 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

LG KC910 vs LG KM900

Antreas95 (Ανδρέας)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 61 μηνύματα.

O Antreas95 έγραψε: στις 14:05, 04-01-10:

Θέλω να πάω να πάρω ένα κινητό αφής και είμαι ανάμεσα στο LG ARENA KM900 και στο LG KC910..Πιό είναι καλύτερο και γιατί? Εσείες πιό μου προτείνετε απο αυτά?

Ευχαριστώ
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Antreas95 (Ανδρέας)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 61 μηνύματα.

O Antreas95 έγραψε: στις 09:16, 05-01-10:

Κανεις??
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Zod (Κώστας)

Δραστήριο Μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Δουλεύω κόσμο . Έχει γράψει 430 μηνύματα.

O Zod έγραψε: στις 15:25, 08-01-10:

Δεν ξέρω για το KC910 πάντως το ARENA για τα λεφτά του είναι τοπ επιλογή. Δύσκολα θα βρεις καλύτερο για 300 ευρώ (τόσο νομίζω κάνει, σωστά. Το είχα και το έχασα στο αστικό ... αχχ
Παράθεση

Bloody Μaria^^ (Mαρία ρε)

Δραστήριο Μέλος

H Mαρία ρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται σκληρά εργαζόμενη μαθήτρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 199 μηνύματα.

H Bloody Μaria^^ έγραψε: στις 23:27, 11-01-10:

Αφής??Έχω ακούσει ότι χαλάνε εύκολα
Θα τα δω και θα σου πω Αντρέα
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,566 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 10:55, 13-01-10:

Για μένα και τα 2 είναι άχρηστα κινητά... μπορεί από χαρακτηριστικά να είναι καλά αλλά έχουν κλειστό λειτουργικό. Με 300 ευρώ βρίσκεις αρκετά smartphones θα σου προτέινω
π.χ. στο arena δεν μπορείς με το ελληνικό firmware να εκμευαλευτείς το radio receiver και να βλέπεις youtube μέσω wifi ενώ για το gps Θα μπορείς να βάλεις μόνο java εφαρμογές.

LG GM750 300ευρώ

HTC CRUISE 2 300ευρώ

HTC TOUCH 2....350ευρώ

S.E. X1 (παλιό αλλά καλό) 300ευρω

όλα είναι αφής
Παράθεση

Antreas95 (Ανδρέας)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Antreas95 έγραψε: στις 07:51, 16-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από fockos
Για μένα και τα 2 είναι άχρηστα κινητά... μπορεί από χαρακτηριστικά να είναι καλά αλλά έχουν κλειστό λειτουργικό. Με 300 ευρώ βρίσκεις αρκετά smartphones θα σου προτέινω
π.χ. στο arena δεν μπορείς με το ελληνικό firmware να εκμευαλευτείς το radio receiver και να βλέπεις youtube μέσω wifi ενώ για το gps Θα μπορείς να βάλεις μόνο java εφαρμογές.

LG GM750 300ευρώ

HTC CRUISE 2 300ευρώ

HTC TOUCH 2....350ευρώ

S.E. X1 (παλιό αλλά καλό) 300ευρω

όλα είναι αφής
Δεν τα έπιασα όλα όσα είπες Τί είναι firmware?
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,566 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 19:15, 16-01-10:

Είναι οι διαφορετικές εκδόσεις λογισμικού που χρησιμοποιούνται στο κινητό (π.χ. άλλη έκδοση η γερμανία αλλη η Ελλάδα) -rom-

Όπως ξέρω το ελληνικό arena km900 δεν αναγνωρίζει radio receiver όπως και ότι δε μπορεί να παιξει η συσκευή youtube video από to wifi αλλά τα παίζει μόνο μέσω wap.

Aν περάσεις την γερμανική rom ενεργοποιούνται αυτές οι δυνατότητες

επίσης υπάρχουν και πειραγμένες ελληνικές εκδόσεις που σου ξεκλειδώνουν τις δυνατότητες του Km900
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος