Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,240 μέλη και 2,424,087 μηνύματα σε 75,687 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 421 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Νέες και Rumors συσκευές κινητής τηλεφωνίας

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 13:25, 01-05-07:

Mario όντως, είναι απλά πολύ άσχημο...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 15:48, 13-05-07:

http://www.youtube.com/watch?v=YgW7or1TuFk
Μερικά ωραία πράγματα για το iphone που έ-έ-έρχεται...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 20:54, 13-05-07:

Πως σου φάνηκε βρε Μπόρατ;
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 15:06, 14-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από deadhead_pirate
Πως σου φάνηκε βρε Μπόρατ;
Τι εννοείς;
Πολύ αξιόλογο και αν μη τι άλλο, εντυπωσιακότατο.
Σαφώς ανώτερο απο το κύριο αντιπαλό του το Ν95.
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 21:43, 14-05-07:

Εμένα και τα δύο μου φαίνονται πολύ λίγα.......
Ειδικά η οθόνη του iphone έχω την εντύπωση οτι πρακτικά θα είναι πολύ δύσχρηστη.
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 22:14, 14-05-07:

Πιστεύω το ακριβώς αντίθετο για την οθόνη του iphone...
Δες εδώ: http://www.youtube.com/watch?v=PLhMVNdplJc
Και πρακτικό το βρίσκω αλλά και εντυπωσιακό.
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

O deadhead_pirate έγραψε: στις 09:02, 15-05-07:

Λες ε;
Ολα αυτά που έκανε ο τύπος με το χέρι του, πως θα τα μάθουμε βρε συ;
Μου φαίνετε εξαιρετικό σαν mp3 player, όμως σαν κινητό δεν ξέρω....
Ξέρουμε πότε αναμένεται και τιμές;
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 09:43, 15-05-07:

Λες ε;
Ολα αυτά που έκανε ο τύπος με το χέρι του, πως θα τα μάθουμε βρε συ;
Μου φαίνετε εξαιρετικό σαν mp3 player, όμως σαν κινητό δεν ξέρω....
Ξέρουμε πότε αναμένεται και τιμές;
Πιστεύω πως θα είναι μια συνήθεια όπως ήταν και οι οθόνες αφής, ίσως και λίγο πιο εύκολο.
Σαν Mp3 πιστεύω και εγώ πως θα είναι τέλειο.
Μετά το καλοκαίρι θα μπορούμε να το αγοράσουμε.
Από τιμές, σίγουρα δε θα είναι φθηνό , αν κυμαίνεται στα επίπεδα του Ν95 πιστεύω πως θα είναι σε λογικά πλαίσια, αν είναι ακριβότερο, θα το σκεφτώ πολύ πριν το αγοράσω. Πάντως ανάμεσ σε αυτό και στη ναυαρχίδα της ΝΟΚΙΑ εύκολα θα προτιμούσα το apple.
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

O deadhead_pirate έγραψε: στις 09:52, 15-05-07:

Καλά όλα αυτά που λες βρε Μπόρατ, αλλά επιμένω οτι και οι δύο συσκεύες μου μοιάζουν πολύ λίγες.
Προσωπικά μπροστά σε wm συσκευές, νομίζω οτι υστερούν πολύ.
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 10:02, 15-05-07:

Καλά όλα αυτά που λες βρε Μπόρατ, αλλά επιμένω οτι και οι δύο συσκεύες μου μοιάζουν πολύ λίγες.
Προσωπικά μπροστά σε wm συσκευές, νομίζω οτι υστερούν πολύ.
Δε μπορώ να πω πολλά για το apple καθώς δεν έχω ξαναδεί αντίστοιχο λογισμικό σε κινητό.
Για το ΝΟΚΙΑ όλοι λίγο-πολύ το ξέρουμε το symbian.
Και τα wm καλά είναι αλλά δε με τρελαίνουν...
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,167 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 11:21, 15-05-07:

Aκριβως...
Μεχρι στιγμης αυτο που φαινεται απο το apple ειναι οτι ειναι ακρως "εφετζιδικο" (με την καλη εννοια) και αρκετα εντυπωσιακο αλλα και με καλη κατασκευη.
Απο εκει και περα περιμενουμε να δουμε την πραγματικη του εικονα μολις βγει στην αγορα.
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 12:23, 15-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Mario
Μεχρι στιγμης αυτο που φαινεται απο το apple ειναι οτι ειναι ακρως "εφετζιδικο" (με την καλη εννοια) και αρκετα εντυπωσιακο αλλα και με καλη κατασκευη.
Αυτό με τη κατασκευή είναι το μόνο σίγουρο.
Apple βλέπεται.
Κάτι που με απασχολεί, είναι η ποιότητα της Multi-touchscreen, είναι άραγε όμοια στην αφή με τις γνωστές μας touchscreen;
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 19:48, 07-07-07:

http://www.gsmarena.com/nokia_7500_p...tures-2017.php
ΝΟΚΙΑ 7500

NetworkGSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900Announced2007, JulyStatusComing Soon

Dimensions109 x 43.9 x 14.4 mm, 71 ccWeight82 g

TypeTFT, 16M colorsSize240 x 320 pixels, 2 inches

PhonebookYesCall records20 dialed, 20 received, 20 missed callsCard slotmicroSD (TransFlash) - 30 MB internal user memory

GPRSClass 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbpsHSCSDYesEDGEClass 10, 236.8 kbps3GNoWLANNoBluetoothYes, v2.0Infrared portNoUSBYes, v2.0

Camera2 MP, 1600x1200 pixels, video, flash - Java MIDP 2.0
- MP3/AAC/eAAC+/WMA player
- FM radio
- T9
- Calendar
- Calculator
- Built-in handsfree
- Voice memo
Kαλό!!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη borat : 07-07-07 στις 19:53.
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε: στις 21:14, 07-07-07:

Επιτελους ενα κινητο με διαφορετικο (υποκειμενικο το αν ειναι ομορφο) σχεδιασμο που ξεφευγει!
Επιτελους!!!!
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,938 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 05:09, 08-07-07:

Ναι όντως, μου αρέσει να βλέπω κινητά με όχι και τόσο συνηθισμένο design. To αν είναι η συγκεκριμένη συσκευή είναι όμορφη θα εξαρτηθεί από την ποιότητα των υλικών, εύχομαι να μην χρησιμοποιήσαν φτηνά πλαστικά
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

O deadhead_pirate έγραψε: στις 10:00, 08-07-07:

Εχω την εντύπωση οτι προορίζεται για την αγορά της Κίνας και μόνο.
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 19:33, 08-07-07:

Εχω την εντύπωση οτι προορίζεται για την αγορά της Κίνας και μόνο.
...NetworkGSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900...
Πάντως αν έρθει και από τα μέρη μας μια χαρά θα λειτουργεί, τώρα αν περιοριστεί στας ανατολάς, αυτό Ανδρέα φίλε μου δε το ξέρω...
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε: στις 20:24, 08-07-07:

Δεν νομιζω να αφησει εξω απο την Ευρωπαικη και Αμερικανικη αγορα το εν λογο κινητο η Nokia.
Ειναι αρκετα "ελκυστικο" και μουρατο και πιστευω πως θα το πλασαρεικαι απο εδω γιατι θα πουλησει.
(ασε που οπως ειπε ο borat δειχνει να υποστηριζει και τα δικα μας networks.)
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 20:38, 08-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από Mario
Δεν νομιζω να αφησει εξω απο την Ευρωπαικη και Αμερικανικη αγορα το εν λογο κινητο η Nokia.
Ειναι αρκετα "ελκυστικο" και μουρατο και πιστευω πως θα το πλασαρεικαι απο εδω γιατι θα πουλησει.
(ασε που οπως ειπε ο borat δειχνει να υποστηριζει και τα δικα μας networks.)
Αν ποιοτικά και τιμολογιακά είναι στα πλαίσια των 6233 και 6300 τότε κατά τη γνώμη μου θα κάνει επιτυχία.
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε: στις 22:30, 08-07-07:

Aπο τεχνικα χαρακτηριστικα δεν ειναι κατι πρωτοποριακο.Μαλιστα ξεχωριζει για 2 πραγματα και μονο.Τον σχεδιασμο και την πολυ καλης ποιοτητας οθονη του.
Εαν η NOKIA το λανσαρει σαν fashion phone (που αυτο θα κανει) το δεσει με ενα μουρατο πακετο αγορας (με τα γνωστα μπιχλιμπιδια μεσα και τα γνωστα πανακια,θηκες,κορφδονια (αλλα καλης ποιοτητας κτλ κτλ) και το προωθησει καλα τοτε στην αρχη ειδικα δεν περιμενω χαμηλη τιμη.
Εαν μαλιστα εχει και καλα υλικα κατασκευης...(προσωπικα θα το θεωρησω χαζομαρα να σου αφηνει πολυ την αισθηση πλαστικουρας...)
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Αριθμοί Κινητής Τηλεφωνίας - Από Γκρινιάρης Gkrr
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινητή τηλεφωνία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-02-15 στις 13:08.
    • [Android] Εφαρμογές κινητής τηλεφωνίας - Από Bill
      Το θέμα έχει λάβει 45 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-08-14 στις 16:26.
    • Τα νέα των δικτύων κινητής τηλεφωνίας - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 125 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινητή τηλεφωνία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-07-14 στις 13:24.
    • Τέλη κινητής τηλεφωνίας - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 36 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινητή τηλεφωνία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-07-13 στις 00:16.
    • Εταιρία κινητής τηλεφωνίας; - Από Nana
      Το θέμα έχει λάβει 31 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινητή τηλεφωνία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-09-11 στις 23:12.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα