Ποια είναι η αγαπημένη σας στάση στο σεξ;

Ποια είναι η αγαπημένη σας στάση;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 337)
  • Ιεραποστολικό (missionary)

    Ψήφοι: 40 11.9%
  • Στα 4 (doggie style)

    Ψήφοι: 137 40.7%
  • Ψαλίδι (scissors)

    Ψήφοι: 6 1.8%
  • Η κοπέλα από πάνω

    Ψήφοι: 80 23.7%
  • Η κοπέλα από πάνω (με πλάτη προς τον άντρα)

    Ψήφοι: 10 3.0%
  • 69

    Ψήφοι: 11 3.3%
  • Στα όρθια

    Ψήφοι: 20 5.9%
  • Με τα πόδια της πάνω από το κεφάλι (υψομετρικά)

    Ψήφοι: 17 5.0%
  • Άλλη (περιγράψτε σε post)

    Ψήφοι: 16 4.7%

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Δεν έχω ακούσει ποτέ να έχει συμβεί αυτό που λες. :eek: Αντιθέτως έχω ακούσει για άντρες που τελειώνουν σε Χ χρόνο χωρίς να ενδιαφερθούν (ή να μπορέσουν) να ικανοποιήσουν και τη σύντροφό τους. Δηλαδή αυτό που μου λες μου φαίνεται απίστευτο.
Δεν είναι τρελός ο Λυκούργος. Εάν δεν τον πιστεύεις, I'll second him, μιας και μου το έχουν κάνει και μένα. Δεν νομίζω να θες ΚΑΙ να περιγράψω το συναίσθημα του να σε παρατάει σύξυλο η άλλη, αφού την φέρεις σε οργασμό, για να κοιτάξει αν ήρθε το νέο Cosmopolitan στα e-mails της.
Μία ειδοποιός διαφορά της γκόμενας που σε χρησιμοποιεί από την Γυναίκα που σε λατρεύει, if I may add.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamStealer

Δραστήριο μέλος

Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 745 μηνύματα.
αυτο με τις κουρτινες.... :)

νεα παραλλαγη την οποια εμαθα προσφατα,
Ιεραποστολικη με την γυναικα να εχει τα ποδια μεσα και ο αντρας εξω....
Αλλη φαση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
σταση Κολιατσου..:hehe::hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Δεν είναι τρελός ο Λυκούργος. Εάν δεν τον πιστεύεις, I'll second him, μιας και μου το έχουν κάνει και μένα. Δεν νομίζω να θες ΚΑΙ να περιγράψω το συναίσθημα του να σε παρατάει σύξυλο η άλλη, αφού την φέρεις σε οργασμό, για να κοιτάξει αν ήρθε το νέο Cosmopolitan στα e-mails της.
Μία ειδοποιός διαφορά της γκόμενας που σε χρησιμοποιεί από την Γυναίκα που σε λατρεύει, if I may add.

i don;t object σε αυτό που λέτε (ούτε εγώ το έχω ακούσει αλλά οκ, δεν έχω κάνει και σεξουαλικός εξομολόγος κανενός/καμίας σε ...τέτοιο βάθος!)

αλλά αν συμβαίνει πιστεύω ότι εμπίπτει στην κατηγορία "ε, δεν την(τον) έβλεπες δλδ τι είναι? περίμενες κάτι καλύτερο?"

Δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι κάποιος με τόσο εγωιστική συμπεριφορά στο κρεββάτι έχει τέτοια συμπεριφορά μόνο εκεί..
Από την άλλη παίζει να έχω υπάρξει και ιδιαιτέρως τυχερή τι να πω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
αλλά αν συμβαίνει πιστεύω ότι εμπίπτει στην κατηγορία "ε, δεν την(τον) έβλεπες δλδ τι είναι? περίμενες κάτι καλύτερο?"

Δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι κάποιος με τόσο εγωιστική συμπεριφορά στο κρεββάτι έχει τέτοια συμπεριφορά μόνο εκεί..
Εφόσον με ρωτάς προσωπικά, θα σου απαντήσω και προσωπικά. Well, yes, είδα τι ήταν, απλώς ας πούμε ότι δεν ήθελα να το πιστέψω ότι είχα πέσει τόσο έξω. Αλλά δεν θέλω να το αναλύσω περισσότερο, αν μου επιτρέπεις, it's way too personal και δεν μου αρέσει να μιλάω για αυτά δημοσίως. :)
Bottom line, έχεις δίκιο, αν είσαι εγωιστής στη ζωή σου κι έχεις καρδιά από πέτρα, αυτό βγαίνει και στο κρεβάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Εφόσον με ρωτάς προσωπικά, θα σου απαντήσω και προσωπικά. Well, yes, είδα τι ήταν, απλώς ας πούμε ότι δεν ήθελα να το πιστέψω ότι είχα πέσει τόσο έξω. Αλλά δεν θέλω να το αναλύσω περισσότερο, αν μου επιτρέπεις, it's way too personal και δεν μου αρέσει να μιλάω για αυτά δημοσίως. :)
Bottom line, έχεις δίκιο, αν είσαι εγωιστής στη ζωή σου κι έχεις καρδιά από πέτρα, αυτό βγαίνει και στο κρεβάτι.

no, no need to analyze further...
περισσότερο αν θέλεις μου κινήσατε το ... ενδιαφέρον, μιας και πραγματικά πιστεύω (based on my experiences προφανώς) ότι αυτά είναι απολύτως αλληλένδετα :)

:hug_gia_to_paidi_sta_3ena:
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νυχτολούλουδο

Δραστήριο μέλος

Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
η εξαψη του εγκεφαλου ή σημειου "e"αν προτιματε
η εξαψη του σημειου "g" απαιτειται ταλεντο
και μετα μου σηκωνεται η τριχα ορθια:eek:"παμε για αλλες πολιτειες:whistle::whistle::whistle:".....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
It depends a lot on her body type, weight and personality.

H στάσις σχετίζεται με την προσωπικότητα και τον σωματότυπον δια εμέ και τίποτε άλλο. Λειτουργώ τελείως διαφορετικά σε κάθε σχέση. Σαν άλλος άνθρωπος. Ο σωματότυπος και η προσωπικότητά της μου λέει κάθε φορά τι να κάνω και τι θα λειτουργήσει και αυτό το κάθε φορά διαφορετικόν πηγάζει αυθορμήτως και εντελώς φυσικά από μέσα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
απο τον ηλεκτρικο μ αρεσει το Θησειο και απο το μετρο η αγια παρασκευη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
ρε παιδια πια ειναι η καλυτερη σταση για πρωτη φορα???αλλα να μην ειναι πολυ εποδινη???:cold:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kit-kat

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,739 μηνύματα.
ρε παιδια πια ειναι η καλυτερη σταση για πρωτη φορα???αλλα να μην ειναι πολυ εποδινη???:cold:
θα σου πρότινα να είσαι εσύ από πάνω!ελέγχεις καλύτερα τη δειισδυση!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
ναι και εγω αυτην βρισκω οκ..αλλα ειμαι ασχετη δεν θα ξερω τι θα κανω..........:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
ναι και εγω αυτην βρισκω οκ..αλλα ειμαι ασχετη δεν θα ξερω τι θα κανω..........:lol:

Δεν θέλει κβαντομηχανική. Άσε που δεν υπάρχουν και συντεταγμένες. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
ετσι ομως μην ξερωντας θα νιοθω σαν την μυγα με στο γαλα....καμια αλλη βολικη?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
ετσι ομως μην ξερωντας θα νιοθω σαν την μυγα με στο γαλα....καμια αλλη βολικη?:P

Ε ιεραποστολική.

Πρώτη φορά θα είναι, δεν είναι ανάγκη να πάρεις το κάμα σούτρα και να το ξεψαχνίσεις. Θα δεις εκείνη τη στιγμή τι σου κολλάει. Άσε που αυτά τα πράγματα είναι διαφορετικά από ζευγάρι σε ζευγάρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
και γ αυτην εχω ακουσει οτι δεν ειναι πολυ βολικη σαν πρωτη.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
και γ αυτην εχω ακουσει οτι δεν ειναι πολυ βολικη σαν πρωτη.:worry:

Και ποια είναι "βολική"; Στα 4; Το καρεκλάτο; Το όρθιο; :confused:

Ειδικά για 1η φορά το ιεραποστολικό είναι μία χαρά γιατί οι τριβές μπορεί να είναι ελάχιστες και ο πόνος μικρότερος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
χαχα θα το επιχειρισω και θα σας ενημεροσω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Το "βολικό" όπως είπε και η kit-kat, είναι να είσαι από πάνω για να ελέγχεις εσύ τη κατάσταση, όταν πονάς να σταματάς, να πηγαίνεις όσο αργά θες ανάλογα το πόσο αντέχεις το πόνο κτλ, χωρίς να χρειάζεται να λες συνέχεια στον φίλο σου, μη όχι δεν ή να προσπαθεί να καταλάβει τι νιώθεις, κάνεις ό,τι θες δηλαδή και είναι υπέρ σου.
Γενικά το συστήνουν πολλοί για τη πρώτη φορά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
ρε παιδια πια ειναι η καλυτερη σταση ??


Σιφνου και Πλατεία Κολλιάτσου.





υγ,




ρε παιδια πια ειναι η καλυτερη σταση για πρωτη φορα???αλλα να μην ειναι πολυ εποδινη???
θα σου πρότινα να είσαι εσύ από πάνω!ελέγχεις καλύτερα τη δειισδυση!


στα 15 ηξερα καλη ορθογραφία, γι' αυτο μαλλον ημουν ακομα παρθενος :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top