Αλλαγές στο site και σχετικό downtime

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Και εγώ είχα γνωρίσει έναν ορθοπεδικό με τρομερό χιούμορ, και αυτό δεν θα συνέβαινε αν δεν είχα χτυπήσει το χέρι μου αλλά δεν χοροπηδάω από την χαρά μου κιόλας που γκρεμοτσακίστηκα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Καλά γνώρισα κι εσένα, αλλά δεν το κάνω θέμα :whistle:



(πλακίζω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Το κουμπί για Διαγραφή του λογαριασμού μού που βρίσκεται?

αν φεύγεις - άσε σε μένα το γατάκι σου :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
άσχετο εσένα που πήγαν όλοι οι φίλοι σου;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
μας διέγραψε :mad: (? :worry:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Νομίζω πως υπάρχει ένα θέμα με το προφίλ μας (τουλαχιστον με το δικο μου). Στα μυνήματα επισκεπτών το αβατάρ αυτών που έχουν στείλει μύνημα ξεφεύγει πολυ και καλύπτει χωρο που δεν θα επρεπε απο αριστερα.

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μάρω εδώ είναι η κατηγορία για τα bug report και τις προτάσεις για το φόρουμ.
Επιλέγεις την κατηγορία που αφορά το bug (ή αυτή που θέλεις να προτείνεις κάτι) και πάνω πάνω θα δεις να λέει :
Γράψε ένα νέο bug ή πρότεινε μια δυνατότητα

Εκεί κάνεις κλικ και γράφεις αυτό που θέλεις, ώστε να διορθωθεί το συντομότερο δυνατό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Μάρω εδώ είναι η κατηγορία για τα bug report και τις προτάσεις για το φόρουμ.
Επιλέγεις την κατηγορία που αφορά το bug (ή αυτή που θέλεις να προτείνεις κάτι) και πάνω πάνω θα δεις να λέει :
Γράψε ένα νέο bug ή πρότεινε μια δυνατότητα

Εκεί κάνεις κλικ και γράφεις αυτό που θέλεις, ώστε να διορθωθεί το συντομότερο δυνατό.

Σ'ευχαριστώ πολύ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Γιατί υποτίθεται ότι τα φόρουμς ΕΝΝΩΘΗΚΑΝ, δεν έγιναν υποκατηγορίες του e-steki(ι-στέκι).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Γιατί υποτίθεται ότι τα φόρουμς ΕΝΝΩΘΗΚΑΝ, δεν έγιναν υποκατηγορίες του e-steki(ι-στέκι).
Ξέρεις πως αναφέρεσαι σε τρία φόρουμ που τυγχάνει να έχουν κοινούς ιδιοκτήτες;

Το powered δε σημαίνει πως είναι κατηγορία του e-steki.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Πολύ μπέρδεμα για το τίποτα!

Λογικό κάποιοι να νευριάσουν με την ενοποίηση των λογαριασμών, καθώς δεν ήταν μέλη και δεν ήθελαν να έχουν σχέση με κάποια φόρα..Με το ζόρι τους ανάγκασαν να είναι μέλη αλλά ευτυχώς δεν τους ανάγκασαν να γράφουν :P

Προσωπικά, αν και είχα account και στα 3, παρόλο που συμμετείχα στα 2, ένιωσα ότι πλέον ακόμα και στον χώρο του διαδικτύου μου βάζουν άπειρους φραγμούς..

Θα συμφωνήσω με την Himela στο ότι καλύτερα να είναι αυτόνομα τα φορουμ…Στην τελική η ανακοίνωση που μας έγινε στο αι σκουλ, πέρα απʼ ότι δεν μας δόθηκε κανένα δικαίωμα να απαντήσουμε όπως έγινε εδώ, μιλούσε για τελείως άλλες αλλαγές. Λόγου χάρη, ʽʼ Όσοι από εσάς συμμετέχετε μόνο στο e-steki, δεν θα ενοχληθείτε από τις αλλαγές, αφού τα 3 sites θα εξακολουθήσουν να είναι σαφώς διαχωρισμένα (για όποιον δεν επιθυμεί να συμμετέχει και στα 3). Απεναντίας, θα επωφεληθείτε από τις δυνατότητες που θα προστεθούν . Όσους από εσάς συμμετέχετε και στα άλλα sites, είμαστε σίγουροι ότι οι αλλαγές θα σας διευκολύνουν σε μεγάλο βαθμό!ʼʼ. Καλό θα είναι να μην λέμε αμπελοφιλοσοφίες. Το αι σκουλ είχε και άλλα θέματα,πλην τα μαθητικά/φοιτητικά όπως cnf, γενικά και αόριστα κτλ τα οποία και ενσωματώθηκαν στο e-steki επομένως καταργείται το ʽʼδεν θα ενοχληθούν τα άλλα μέλη που έχουν λογαριασμό μόνο στο ένα καθώς και το ʽʼσαφώς διαχωρισμέναʼʼ.

Ελπίζω άλλη φορά να υπάρχει περισσότερη ειλικρίνεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
:)καλησπερα σας.θα ηθελα μια βοηθεια αν φυσικα γνωριζετε.το ετος 1995 ειχα παρει πτυχιο στον οαεδ (τεχνικης επαγγελματικης καταρισης ειδικοτητα κομμωτικη) και θελω τωρα να παω σε εσπερινο λυκειο θα ηθελα να μαθω σε πιοα ταξη του εσπερινου θα παω;

:confused:

Είσαι σε λάθος θέμα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Επειδη βλεπω οτι υπαρχουν αντιδρασεις και ειχα και εγω εξ αρχης καπιους προβληματισμους θα πω και εγω δυο λογια...

Προσωπικα με ενοχλισε που ξαφνικα στο φορουμ που εχω περασει τοσα χρονια και εχω πει τοσα πραγματα γινετε μαζικη εισοδος μελων απο αλλα φορουμ (και που μπαζομαι και εγω σε αυτα, παροτι στο ενα ειμουν ηδη), κανοντας ολες τις συζιτισης που ητανε μεταξυ μιας παρεας να ειναι μεταξυ τριων παρεων. Ειναι σαν να εισβαλουν στον χορο της παρεας μου αλλες δυο παρεες... ναι, ο χορος δεν μου ανηκει, ουτε αποφασιζω μονος μου, για αυτο και δεν διαμαρτιριθικα με το που διαβασα την ανακοινωση, αλλα με ενοχλησε αυτο το πραγμα.

Επισης με ενοχλησε οτι ολα εγιναν τοσο ξαφνικα και χωρις να ληφθει υποψην καμια γνωμη. Ξερω οτι ο Πανος και η Λια μπορουν ανα πασα στιγμη να κανουν οτι θελουν με το steki και με οτι αλλο τους ανοικει, αλλα απο την στιγμη που μιλαμε για μια online κοινωτιτα νομιζω οτι θα επρεπε τουλαχιστων να ερωτιθουν και τα μελη για την αποψη τους.

Θα μπορουσα να κατσω να αναλυω διαφορα μεχρι το πρωΐ, ειναι ομως ανουσιο νομιζω. Η ουσια για μενα ειναι οτι αναγκαστικα πλεων το στεκι αλλαζει τοσο λιγο μα και τοσο πολυ, που νομιζω οτι θα αλλαξει ρολο στην καθημερινοτιτα πολων απο εμας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Ότι δεν αλλάζει, είναι καταδικασμένο σε μαρασμό! Και μόνο που εμφάνισαν τα ονόματα τους πολλοί από τους...."αόρατους" χρήστες, λέει πολλά! ;)

Το βασικό είναι, ότι μπορεί ο καθένας να συνεχίσει τη....ζωή του εδώ (και στα άλλα sites) όπως και πριν, αρκει αυτό να θέλει! Φυσικά θα βλέπει πολλαπλάσιους συνδεδεμένους και όσους έχουν επισκεφθεί, αλλά πιστεύω ότι κανείς δεν έχει σαν λόγο παραμονής, την εικόνα αυτή στην....οθόνη του! :P

Πάντως έχει φάση να διαβάζεις εντελώς διαφορετικά (και "ξεκάρφωτα") ονόματα απ όσα είχες "συνηθίσει", έχει γέλιο! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Nα ρωτήσω και εγώ κάτι;Γιατί όταν πάω στο μάικατ και πατάω θέματα που παρακολουθώ μου τα βγάζει όλα,ανεξαρτήτος αν έχουν νέα μυνήματα και επείσης μου βγάζει και αυτά του άισκουλ;;;Ακόμα όταν πατάω συνδεδεμένα μέλη μου βγάζει και από τις τρεις κοινότητες.Είναι δύσκολο και λίγο ενοχλητικό να τα ξεκαθαρίσεις.Τα προτιμούσα όπως ήταν τώρα που το πρόσεξα και ας απέκτησαν 4-5 καινούργιες δυνατότητες,αλλά νομίζω ότι ήταν υποχρεωτικό να ενωθούν τα σάιτσ ή κάνω λάθος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Η ουσια για μενα ειναι οτι αναγκαστικα πλεων το στεκι αλλαζει τοσο λιγο μα και τοσο πολυ, που νομιζω οτι θα αλλαξει ρολο στην καθημερινοτιτα πολων απο εμας...

Αυτο Τασο μου, εχει ξεκινησει να γινεται εδω και δυο χρονια...
Οι "πολλοι" απο εμας εχουν γινει "λιγοι" απο εμας και ψυχανεμιζομαι οτι θα γινουν ακομα λιγοτεροι...
Με εχει ενοχλησει πολυ περισσοτερο που εχουν παψει αρκετα μελη πλεον να γραφουν, οπως εκαναν και δεν προλαβαινες να διαβασεις τα "νεα μηνυματα", παρα οτιδηποτε αλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,053 μηνύματα.
Ε καλά τώρα, αρκετά προβλήματα έχουν τα παιδιά, μην τα φορτώνουμε κι ευθύνες που δεν έχουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ε καλά τώρα, αρκετά προβλήματα έχουν τα παιδιά, μην τα φορτώνουμε κι ευθύνες που δεν έχουν...

KANEIΣ δεν το κάνει αυτό πίστεψέ με :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
KANEIΣ δεν το κάνει αυτό πίστεψέ με :)
Αυτό δικαιούται να το πει όποιος έχει αναγνωρίσει έστω ΕΝΑ καλό τα χρόνια που βρίσκεται στο στέκι.
Κατά τα άλλα scripta manent.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top