Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,803 μέλη και 2,441,129 μηνύματα σε 76,704 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 205 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Συσκευές από Αμερική

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 21:22, 11-02-07:

Αν αγοράσω κάποιο Laptop ή κινητό ή γενικά κάποια συσκευή από αμερική στην Ελλάδα με την χρήση κάποιου ανταπτορα υπάρχει περίπτωση να δουλέψει;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

H Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 456 μηνύματα.

H Youki έγραψε: στις 21:30, 11-02-07:

Φαντάζομαι ότι το ρωτάς για το ρεύμα. Νομίζω δεν θα έχεις πρόβλημα. Ο φίλος μου έχει αγοράσει μηχανήματα και δουλεύουν μια χαρά. Νομίζω και χωρίς αντάπτορα, αλλά δεν είμαι σίγουρη 100%.
Παράθεση

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 590 μηνύματα.

O QsLv σε ύφεση έγραψε: στις 21:32, 11-02-07:

Νομίζω πως είναι αρκετά εύκολο να βρεις εξαρτήματα για το Ευρωπαϊκών προδιαγραφών δίκτυο ηλεκρισμού, αλλά κατά πάσα πιθανότητα σε περίπτωση βλάβης (αν είναι κάποιο μοντέλο που δεν υπάρχει στην Ελλάδα) θα είναι δύσκολο έως αδύνατο να το επιδιωρθώσεις σε αντιπροσωπίες εδώ κτλ.
Πάντως για την κάμερα που έχουμε από Αμερική το μόνο που χρειάστηκε ήταν κάτι μετατροπείς για την τάση, που βρήκαμε σε μαγαζί ηλεκτρικών ειδών.
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 21:33, 11-02-07:

Χώρις αντάπτορα λίγο δίσκολο. Αλλά εμένα αυτό που με ανησυχεί είναι ότι εκεί έχουν 110volt

Αρχική Δημοσίευση από QsLv
Πάντως για την κάμερα που έχουμε από Αμερική το μόνο που χρειάστηκε ήταν κάτι μετατροπείς για την τάση, που βρήκαμε σε μαγαζί ηλεκτρικών ειδών.
Και δουλεύει καλά; Πόσο κόστισε;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 11-02-07 στις 21:33. Αιτία: merge
Παράθεση

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 590 μηνύματα.

O QsLv σε ύφεση έγραψε: στις 22:01, 11-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Αλλά εμένα αυτό που με ανησυχεί είναι ότι εκεί έχουν 110volt

Και δουλεύει καλά; Πόσο κόστισε;

Μετατροπέας 110 σε 220V, νόμιζω 15-20?.
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,239 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 22:11, 11-02-07:

Eτσι οπως ειπε πολυ σωστα η QsLv Πανο.
Μπορεις να βρεις κομματια για να λειτουργησει κανονικα στο Εurope!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια