Παρθενία

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
^^Αυτοί είναι και οι μάγκες.

Διάβασα σε ένα ποστ ότι αμφισβητήθηκε η υγεία των γυναικών που έχουν περάσει τα 20 χρόνια ηλικιακά χωρίς να έχουν ολοκληρωμένη σχέση. Επειδή εγώ δε θα αμφισβητούσα ποτέ την "υγεία" μιας κοπέλας ή ενός άντρα στην αντίστοιχη περίπτωση, μπορείτε να μου εξηγήσετε τι εννοείτε ακριβώς; Νομίζω ο Johnny Cash το ανέφερε. Δηλαδή, πώς νοσεί το άτομο; Ευχαριστώ.
Καλά, και να μην μου εξηγήσεις Παναγιώτη, δεν πειράζει. Προσωπικά, θεωρώ πως δεν υφίσταται καμία νόσος και καμία μ@λ@κί@ στη συγκεκριμένη περίπτωση. Νομίζω πως η αναρώτηση, αν είναι υγιές ή όχι να μην έχεις ολοκληρωμένη σχέση μετά τα 20, πηγάζει από άλλους λόγους, πχ ίσως από μια απόρριψη, δεν είναι αντικειμενική. Είναι βράδυ, μετά τις 12 και λέμε αλήθειες...:redface: Έχω πιει κι ένα μοχίτο, δικαιολογούμαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
^^Αυτοί είναι και οι μάγκες.
Νομίζω πως η αναρώτηση, αν είναι υγιές ή όχι να μην έχεις ολοκληρωμένη σχέση μετά τα 20, πηγάζει από άλλους λόγους, πχ ίσως από μια απόρριψη, δεν είναι αντικειμενική. Είναι βράδυ, μετά τις 12 και λέμε αλήθειες...:redface: Έχω πιει κι ένα μοχίτο, δικαιολογούμαι..


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Ευχαριστώ κι ανταποδίδω. Aν και θα ήταν προτιμότερο να γράψεις λογάκια, το οποίο, βέβαια, προϋποθέτει σκέψη. Δύσκολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dennisrom

Νεοφερμένος

Ο dennisrom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Είμαι 21 αλλά δεν έχω κάνει ακόμα ολοκληρωμένη σχέση.Πρόβλημα είναι όταν το θεωρείς εσύ πρόβλημα και το σκέφτεσαι συνέχεια.Όλα είναι στο μυαλό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
ειναι σαν τα αυτοκινητα ισως που καλυτερα να παιρνεις στρωμενα μετα απο 30-40χιλ χλμ,,παρα καινουρια..:worry:
:worry:
Υπαρχουν και καποιοι που προτιμουν να τα ...στρώνουν μόνοι τους!:):D:P

Αλλη αισθηση!!!:D:P
μιλαμε ακομα για ανθρωπους παντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Heptamer

Δραστήριο μέλος

Ο Heptamer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Φυσικα!:):D

Αυτο ομως δε σημαινει πως οι ενέργειες επι πραγματων δεν αφορουν / προβαλλονται (δυστυχως) ΚΑΙ (σε) αυτους!:):P

Ειναι υποκριτικο να παραβλεπουμε ισχυοντες - και εφαρμοστεους και σε ανθρωπους- παραλληλισμους.....:)

Τον ανθρωπο,πράγμα τον εχουμε καταντησει ουτως ή αλλως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
Φυσικα!:):D

Αυτο ομως δε σημαινει πως οι ενέργειες επι πραγματων δεν αφορουν / προβαλλονται (δυστυχως) ΚΑΙ (σε) αυτους!:):P

Ειναι υποκριτικο να παραβλεπουμε ισχυοντες - και εφαρμοστεους και σε ανθρωπους- παραλληλισμους.....:)

Τον ανθρωπο,πράγμα τον εχουμε καταντησει ουτως ή αλλως...

εχμ δεν ξερω αν τον εχουμε καταντησει (εγω προσπαθω να μην το κανω, και αυτή θεωρω σωστη κατευθυνση) εσυ παντως φαινεται να εχεις χτισει ηδη την αποψη σου σε αυτό το κομμάτι.
επισης, παραλληλισμοί υπάρχουν πολλοί και διαφορετικοί, και η επιλογή τους είναι ενδεικτική της ιδιοσυγκρασίας και των απόψεων του ατόμου που τους χρησιμοποιεί.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
ποτέ δεν κατάλαβα την υπογραφή σου :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
ισως ειναι και αυτο ενδεικτικό της ιδιοσυγκρασιας μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top