Αγαπημένα παλιά τραγούδια

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Borat αγορι μου προσκυναω...:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Φυσικά, δεν μπορούσα κι εγώ ως νιάτο (αααααχχχ) να μην έχω χτυπηθεί με τη "Μπασταρδοκρατία", τους έχω δει και ζωντανά να το τραγουδάνε. Κάποια μέρα μάλιστα, σε μια συναυλία, είπαν πως δεν θέλουν να παίξουν το εν λόγω άσμα, επειδή λέει είχε πλέον παλιώσει και δεν τους εξέφραζε. Κόντεψαν να φάνε ξύλο κι αν ήθελαν ας μην το έπαιζαν...

Θα συμπληρώσω και τους "Αντίδραση" με το ομώνυμο τραγούδι και επίσης το ασυναγώνιστο "Αλήτες είναι...", όπου στην αρχή του τραγουδιού ακουγόταν η φωνή της μάνας του Καλτέζα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
5η-6η δημοτικού άκουγα Offspring.
1η γυμνασίου άκουγα τα hits της χρονιάς (zombienation, freestyler και δε συμμαζεύεται):P
2α γυμνασίου έμαθα τους Zeppelin.:worship:
3η γυμνασίου έμαθα τους Maiden και τους Priest
1η λυκείου έμαθα τους Annihilator, τους Celtic Frost, τους Opeth...

Η γκαρνταρόμπα μου περιλαμβάνει ακόμα μπλουζάκια Maiden και Zeppelin.

(α, και για Καλλίρη έχω ένα cd από την αδερφή μου, αυθεντικό, αν ενδιαφέρεσαι στο γράφω!:P)

Ω θεοι ειναι σαν να ακουω τη δικη μου μουσικη καριερα!Εγω βεβαια ξεκιναω πιο περιεργα. Με χρονολογικη σειρα:
(Περιπου 5-7 χρονων)
Beatles
Διαφορα κουλα Latin συγκροτιματα
Britney
Offspring (Pretty fly for a white guy και why don't you get a job)
(καπου στην 4η δημοτικου)
Planet Funk (Chase the Sun)
Eiffel 65 (Blue!)
Darude (Sandstorm)
Freestyler - Zombie Nation
Bon Jovi (It's my life)
(1η γυμνασιου)
Maiden
Blind Guardian
Stratovarius
(τωρα)
ΤΟ ΧΑΟΣ ^^

Το απιστευτο κολλημα Standstorm

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Των Αντιδραση εχω εναν δισκο, πρεπει να ειναι ο τελευτεος τους, και μαμαει ασχημα! Δεν ξερω αν αυτο το πραγμα ειναι πανκ η hardcore η metal, αλλα το αποτελεσμα ειναι πολυ ωραιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
omg...
Μαχαιρίτσα, Τσακνή, Παπακωνσταντίνου, Σιδηρόπουλο...
Nirvana, Radiohead, Smashing Pumkins, Cranberries, Pink Floyd, Take That, Bush, Pearl Jam, Soundgarden, Moby...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Των Αντιδραση εχω εναν δισκο, πρεπει να ειναι ο τελευτεος τους, και μαμαει ασχημα! Δεν ξερω αν αυτο το πραγμα ειναι πανκ η hardcore η metal, αλλα το αποτελεσμα ειναι πολυ ωραιο!
Ο τελευταίος δεν είχε καμία σχέση με τα παλιά, τα παλιά ήταν σαφώς ανώτερα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Kαι επανέρχομαι με κάποια από τότε που το αίμα έβραζε:






8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ωραιος Borat!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Ελληνικό ροκ, τα hits της εποχής και κάποια metal groups στο δημοτικό. Τα hits της εποχής, underground hip hop, heavy metal, hardcore, punk και λίγη electro στο γυμνάσιο. Σχεδόν τα πάντα στο Λύκειο, εκτός από μια περίοδο ανάμεσα σε 2α-3η Λυκείου που άκουγα σχεδόν αποκλειστικά extreme metal.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Το μπιτακι που στοιχειωσε το γυμνασιο

(Προσκυνω alpha και ψαχνω φθηνο dvd recorder..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.




Όλοι το ακούγαμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
To σιχαινόμουν απίστευτα... :lol:
Εγώ το σιχαινόμουν από τις τόσες φορές που το είχα ακούσει!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
TΙ καλύτερο;


Φυσικά και οι στίχοι μπορούν κάλλιστα να έχουν διφορούμενη σημασία αλλά...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Μάλλον χάλασε το ξυπνητήρι μου σήμερα, διότι ξύπνησα το '82... :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Mερικα απ' αυτα στα πολυ νιατα μου...:redface: :)



&



&



&



&




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
εγώ είμαι νια ακόμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
εγώ είμαι νια ακόμα :P

Να σ' πω, μιλαμε για ηλικιες 10-16, οταν αναφερομαστε στα νιατα μας και οχι για τα 20+:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τι ακούγατε στα νιάτα σας;


"Kάτσε διάβασε ρε άχρηστο!"


πς: και τρύπες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
τα στρουμφακια:redface:

τοσο νιατο ειμαι :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top