Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,794 μέλη και 2,440,715 μηνύματα σε 76,688 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 144 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Απωθημένα & Απραγματοποίητα όνειρα...

princess

Δραστήριο Μέλος

H princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 298 μηνύματα.

H princess έγραψε: στις 14:11, 19-02-07:

Τι απωθημένα έχετε? Τι θέλετε ή θα θέλατε να κάνετε και τελικά δεν μπορέσατε?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,230 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 14:19, 19-02-07:

Ήθελα να αποκτήσω μια ευτυχισμένη οικογένεια.
Δεν νομίζω πως υπάρχουν και πολλές πιθανότητες πλέον...
(Ειδικά αν διαβάσεις το τόπικ: Σχέσεις μετά το διαζύγιο)
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 3,212 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 15:59, 19-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Ήθελα να αποκτήσω μια ευτυχισμένη οικογένεια.
Δεν νομίζω πως υπάρχουν και πολλές πιθανότητες πλέον...
(Ειδικά αν διαβάσεις το τόπικ: Σχέσεις μετά το διαζύγιο)
μια απο τα ιδια και εγω, αλλα Isiliel να θυμασαι οτι η ελπιδα παντα τελευταια πεθαινει
1
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10,125 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 17:34, 19-02-07:

να εργαστώ και να ζήσω (έστω για κάποια περίοδο) εκτός Ελλάδας....
πλέον... πολύ αργά
1
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12,565 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 17:53, 19-02-07:

Η φοιτητική ζωή... Και με τους καφέδες, με τι χαλαρότητα τις Ελλάδας, και με τις μεγάλες interreil εκδρομές του εξωτερικού...
1
Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,048 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε: στις 17:57, 19-02-07:

Να πιάσω τριπλό τζακποτ του τζόκερ μετράει?
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,570 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 19:43, 19-02-07:

Βασικά επειδή ήμουν πολύ ντροπαλή και άργησα να έχω σχέσεις με το άλλο φύλο (ή μάλλον όπως το ήθελα και στην συχνότητα που ήθελα), νομίζω το απωθημένο μου είναι αυτό. Να κερδίσω τον χαμένο χρόνο! Γι'αυτό και κάνω συνέχεια χαζοφάσεις και στα 25 μου σχέση της προκοπής 0.
Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,048 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε: στις 19:58, 19-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από underwater
Βασικά επειδή ήμουν πολύ ντροπαλή και άργησα να έχω σχέσεις με το άλλο φύλο (ή μάλλον όπως το ήθελα και στην συχνότητα που ήθελα), νομίζω το απωθημένο μου είναι αυτό. Να κερδίσω τον χαμένο χρόνο! Γι'αυτό και κάνω συνέχεια χαζοφάσεις και στα 25 μου σχέση της προκοπής 0.
Ε,καλά ντε,μικρή είσαι ακόμα,δεν σε πήραν και τα χρόνια!
1
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 20:22, 19-02-07:

Να σπουδάσω, να κάνω μεταπτυχιακά, διδακτορικά, να σπουδάσω μετά σε άλλη σχολή... Πλέον δεν προλαβαίνω, δεν γίνεται να σπουδάζω μέχρι τα 35
1
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 20:27, 19-02-07:

Κάτσε, βρε Μισέλ μου, δε σε πήραν τα χρόνια...

Εδώ στη μισή Ευρώπη ξεκινάνε στα 21 τους τις σπουδές... Και το διδακτορικό το κάνει κανείς και στα 40 του, δεν είναι τρενάκι, μετά τις σπουδές μονορρούφι όλα τα επίπεδα μόρφωσης...

1
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 20:28, 19-02-07:

Μετά απο τόσα χρόνια όμως θα έχεις ξεχάσει πάρα πολλά πράγματα για να μπορείς να κάνεις διδακτορικό...
Παράθεση

Fallen_Angel (twisted things)

Νεοφερμένος

H twisted things αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Multimedia designer και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 42 μηνύματα.

H Fallen_Angel ...after dark i feel... έγραψε: στις 20:36, 19-02-07:

Να δώσω για καλών τεχνων.... Αλλά ξέρω ότι χρειάζεται πολλή δουλειά και προετοιμασία.... Και επίσης σπουδάζω πλέον οπότε....
Αλλά μερικές φορές σκέφτομαι ότι ποτέ δεν είναι αργά!
2
Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

O ALEX_ έγραψε: στις 20:37, 19-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Fallen_Angel
Να δώσω για καλών τεχνων.... Αλλά ξέρω ότι χρειάζεται πολλή δουλειά και προετοιμασία.... Και επίσης σπουδάζω πλέον οπότε....
Αλλά μερικές φορές σκέφτομαι ότι ποτέ δεν είναι αργά!
Σίγουρα ποτέ δεν είναι αργά!
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 20:39, 19-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Μετά απο τόσα χρόνια όμως θα έχεις ξεχάσει πάρα πολλά πράγματα για να μπορείς να κάνεις διδακτορικό...
Dιαφωνώ... Δεν είναι μαθηματικά τρίτης γυμνασίου, να έχεις ξεχάσει την ύλη... Ειδικά αν εξασκείς το επάγγελμα, και ειδικά αν μιλάμε για εφαρμοσμένες επιστήμες και τέχνες, από ένα σημείο και μετά, απλά το έχεις...

Άλλωστε, και για να σε πάρουν για διδακτορικό, και για να κάνεις διδακτορικό, θέλει συνεχές διάβασμα, έρευνα, ενημέρωση...
1
Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

O ALEX_ έγραψε: στις 20:41, 19-02-07:

Θεωρώ ότι το πρόβλημα δεν είναι τόσο το ότι θα τα ξεχάσει κάποιος,όσο ότι πρέπει να βγει στην αγορά εργασίας όσο πιο σύντομα γίνεται.
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 2,118 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 20:43, 19-02-07:

Δεν αξιοποίησα τις σπουδές μου. (Όταν πια έκανα οικογένεια αποφάσισα ότι δεν θα δουλέψω.)
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη roumana : 20-02-07 στις 10:29.
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,239 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 20:45, 19-02-07:

Προσωπικα την Λια την καταλαβαινω...εγω μεχρι να βγει και το master χαλαρα θα "αγκαλιαζω" τα 30...αν σκεφτω και για δοδακτορικο μετα...παει πολυ.
Καπου σε κουραζει κι εσενα...τουλαχιστον εμενα δηλαδη,οσο σκεφτομαι οτι αν δεν ειχα αλλαξει τοσες σχολες τωρα θα ημουν στο master ενω τωρα δεν ειμαι ακομα στο πτυχιο...
Οχι τοσο οτι θα ξεχασω αυτα που κανω, αλλα οσο οτι καπου "κουραζομαι"...
Δεν ειναι τοσο οτι "πρεπει" να βγει οσο νωριτερα γινεται (αν και δεν εχει τελειως αδικο ο Alex), οσο το οτι απο καποια φαση και μετα θες να κανεις αυτο για το οποιο μαμηθηκες τοσο καιρο.

Παντως απο απωθημενα εχω πολλα και μικρα...τα οποια ισως μελλοντικα καταφερω να τα εκπληρωσω.Το μονο που πραγματικα που με μαμει ειναι οτι αυτο που πραγματικα θα ηθελα να κανω στην ζωη μου και που ημουν καλος (δεν το λεω απο ψωνιο),δεν θα καταφερω να το κανω ποτε ισως...(τι ισως δηλαδη...μαλλον ποτε.Και μιλαω για την τεχνη της υποκριτικης. Και μαλιστα κωμωδια...γιατι με την μουρη που εχω ή εκει θα πηγαινα ή στις ταινιες τρομου.(δεν θα χρειαζομουν και make up.)

Τι thread κι αυτο...επεσα τωρα...
Ποιος το εφτιαξε να φαει ενα warn 50% να το ευχαριστηθω;;;;
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 10:24, 20-02-07:

Να πάω πενταήμερη Δεν πρόκειτε
Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,595 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε: στις 10:28, 20-02-07:

Έχω ως απωθημένο να δουλέψω σε Μη Κερδοσκοπική Μη Κυβερνητική Ανθρωπιστική Οργάνωση σε κάποια από τις πάμφτωχες χώρες Αφρικής και Ασίας. Αλλά μάλλον δεν θα το κάνω ποτέ αυτό, αν κρίνω από το πως έχω σχεδιάσει τα πράγματα για τα πτυχία, τον στρατό και την μετέπειτα επαγγελματική μου ζωή.

Αλλά βέβαια ποτέ δεν ξέρεις... (Michelle, ποτέ δεν είναι αργά για να κάνεις όλα όσα είπες! Είσαι μόλις 20!!! Άκου τι σου είπε το Γίδι )
Παράθεση

Fallen_Angel (twisted things)

Νεοφερμένος

H twisted things αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Multimedia designer και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 42 μηνύματα.

H Fallen_Angel ...after dark i feel... έγραψε: στις 16:47, 20-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από mania
Να πάω πενταήμερη Δεν πρόκειτε
Ουτε εγω πήγα....
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια