• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Αποτρίχωση με laser

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Σας την προτείνω ανεπιφύλακτα και ειλικρινά χωρίς να θέλω να κανω καθολου διαφημιση


...ουπς, μήπως τα αρχικά σου είναι Α. Τζούμα; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pussycat87

Νεοφερμένος

Η pussycat87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ναι.. αυτα είναι!!! γιατί;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Δεν εννοείς 500 το δεκαπενθήμερο ε; :P (ε;:confused:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pussycat87

Νεοφερμένος

Η pussycat87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Όχι βέβαια!!! χαχαχα!!! κάθε 45 μέρες για 7 συνεδρίες! το 15 νθήμερο ήταν επανεξέταση στην οποία δεν πλήρωνα κάτι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Δηλαδη μια ολικη αποτριχωση σωματος ποσο μπορει να κοστιζει??
Ρωταω επειδη ειμαι ερασιτεχνης αθλητης ποδηλασιας και φοραω στενα ρουχα στις προπονησεις και με ενοχλουνε αρκετα.Και οταν ιδρωνω και εαν τυχει και εχω καμια πτωση(με δυσκολευουν να περιποιηθω την πληγη και μαζευουν και βρωμια).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
σορυ πληρωσες 500 κ για τις 7 συνεδριες ? :Ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pussycat87

Νεοφερμένος

Η pussycat87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Δεν γνωρίζω ακριβώς το ποσό παιδιά γιατι κάθε περίπτωση είναι διαφορετική.. εγώ πλήρωσα κάθε συνεδρία 500 ευρώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
3.500 ευρώ για ολική, είναι και χρόνοβορο καθώς θα πρέπει να πηγαίνεις εκεί.Είναι και αρκετά ακριβό ειδικά εν καιρούς κρίσης. Να το παζαρέψουμε το πράγμα αν αξίζει :P Αν και εγώ γνωρίζω για ριζική με βελόνα η οποία δεν επιφέρει κανέναν απολύτως κίνδυνο ενώ για το λέιζερ δεν μπορούμε ναμαστε σίγουρες. Δεν γνωρίζω ποια είναι η χρηματική διαφορά μεταξύ τους,θα κυμαίνονται λογικά. Αξίζει το ρίσκο;μάλλον θα το πληρώσουν "ακριβά" όσες το κάνουν από όλες τις πλευρές:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariannaki9

Νεοφερμένος

Η mariannaki9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλημέρα και καλώς σας βρήκα!(Καθ' ότι καινούρια στο forum...)
Κάνω laser εδώ και ένα χρόνο αλλά είχα ένα ατύχημα πριν κάποιες μέρες(κάψιμο στο χείλος) και ο γιατρός μου είπε ότι μέχρι να επουλωθεί δε θα κάνουμε αποτρίχωση.
Πιστεύετε ότι αν κάνω αποτρίχωση με κερί στο άνω χείλος και ριζική(βελόνα) στο πηγούνι θα επηρεαστεί η πορεία του laser?
(Έχω να πάω σε γάμο το Σάββατο γι' αυτό και βιάζομαι...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
η πορεια του λειζερ δε νομιζω καθως αμα ξαναβγουν ολες μπορεις μετα να ξαναπας.
το θεμα ειναι μην ερεθιστει το δερμα παραπανω με το κερι κ μετα στο γαμο τρεχεις κ δε φτανεις :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
3.500 ευρώ για ολική

:stunned:


darn it....αλλαγή σχεδίων :P


τη σκεφτόμουν ως εναλλακτική καθώς με κερί πονάει πολύ και με ξυράφι στις 3 μέρες καπάκι ξαναβγαίνουν....:/::fool::wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
:stunned:


darn it....αλλαγή σχεδίων :P


τη σκεφτόμουν ως εναλλακτική καθώς με κερί πονάει πολύ και με ξυράφι στις 3 μέρες καπάκι ξαναβγαίνουν....:/::fool::wall:

Το κερί συμφέρει από όλες τις απόψεις αλλά όντως πονάει πολύ. Άσε που πιστεύω ότι σιγά σιγά ελαττώνονται και εκεί πέρα.Μέχρι να κατεβάσουν τιμές τουλάχιστον.
Να λες και πάλι καλά γιατί είχα ακούσει ότι μια κοπέλα ξυριζόταν κάθε μέρα, τόσο μεγάλο πρόβλημα:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
νομιζω μουστακι ειναι το πιο φθηνο και γενικα παιζουν καλες προσφορες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
ναι για μουστακι μονο μπορει να βρεις κ με 20+ ευρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Έχω μια ερώτηση γιατί το πολυαγαπημένο google δε μου έκανε τη χάρη να μου απαντήσει!Ξεκίνησα ριζική στο άνω χείλος και η γιατρός μου είπε να βάζω (εκτός των άλλων κρεμών που βάζω) και αντιηλιακή. Ξέχασα όμως να ρωτήσω αν πρέπει να τη βάζω μόνο τα 2 πρώτα 24ωρα ή όλο το μήνα.....Λοιπόν;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
καλό είναι το καλοκαιρι να βαζεις για καμια βδομαδα. και γενικά να μην το βλεπει ο ήλιος πολυ. το χειμωνα εχει τυχει να μη βαλω και καθολου παρα μονο την αλοιφη που εβαλα στο ιατρειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Α δηλαδή δε χρειάζεται να βάζω όλο το μήνα, σωστά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
λογικα κρινεις και απο το πως ειναι το δερμα σε εκεινο το σημειο , αν τις πρωτες μερες που βαζεις δεν υπαρχει τιποτα περιεργο φανταζομαι οτι ειναι περιττο να βαζεις ολο το μηνα , βεβαια υποθεσεις κανω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ritsakiii

Νεοφερμένος

Η ritsakiii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Όχι βέβαια!!! χαχαχα!!! κάθε 45 μέρες για 7 συνεδρίες! το 15 νθήμερο ήταν επανεξέταση στην οποία δεν πλήρωνα κάτι..

pussycat87 εχεις κανει ολες τισ συνεδριες?εχουν ξαναβγει οι τριχες?γενικα μπορεις να πεις παραπανω λεπτομερειες για το αποτελεσμα?
Ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εγω εχω να δηλωσω πως οσο περνα ο καιρός τόσο καλύτερο το αποτέλεσμα. Στην αρχή είχα ψιλοξινίσει γιατί δεν έβλεπα φως, ελεγα πως είναι κοροιδία, αλλαξα και μερικα στέκια μεχρι να βρω το καταλληλο, παραλλήλως ακουγα πως εχει επιτυχία κι έτσι έκανα υπομονή. Μειωθηκαν οι τρίχες, μαλάκωσαν και δεν τις λες τριχες, παρά σκουρο χνούδι πλέον. Ολα καλά. Κορίτσια αμα διαθέτετε χρήματα γι 'αυτό, κάντε το. Αξίζει τον κόπο. Και γίνεται η απόσβεση (βάλε κεριά, ξυραφάκια, καθε λιγο και λιγάκι ξύρισμα κλπκλ) Συμφέρει αλλά θέλει υπομονή και σωστό γιατρό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top