• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Αποτρίχωση με laser

crafty12

Νεοφερμένος

Η crafty12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
κοριτσια εγω κανω αποτριχωση με IPL LASER. εχω κανει ηδη 10 συνεδριες, γαμπες, μασχαλη και φουλ μπικινι.
μασχαλη εχω ηδη τελειωσει, δεν εχω τιποτα πια απο τριχα.
Γαμπα εχω ελαχιστες και πλεον πολυ αποδυναμωμενες.
Στο μπικινι εχω ακομα δουλεια μπροστα μου. Η τριχα βεβαια ειναι πλεον πολυ αποδυναμωμενη και εχω πολυ μεγαλα κενα οπου δεν βγαινει πια καθολου τριχα!
Το καλυτερο ειναι οτι το χω κλεισει με πακετο 3 περιοχες της επιλογης μου, 390 ευρω απεριοριστες επισκεψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

princess18

Νεοφερμένος

Η princess18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Ξέρετε αν αφήνει σημάδια? γιατί σκέφτομαι να κάνω μετά τις εξετάσεις, αλλά δεν ξέρω αν θα είναι φανερά τα σημάδια για το καλοκαίρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crafty12

Νεοφερμένος

Η crafty12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
αυτο που κανω εγω δεν αφηνει κανενα σημαδι απολυτως. Λενε οτι μπορει να χεις μια κοκκινιλα που φευγει με λιγη κρεμα ενυδατικη αλλα εγω και στις 10 φορες που εχω παει δεν εχω κοκκινισει ποτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

princess18

Νεοφερμένος

Η princess18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Τέλεια! Μπαίνει στην to-do list μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
εχει κανει κανεις λειζερ στο προσωπο? ειναι μονιμο το αποτελεσμα? ποσες συνεδριες χρειαστηκατε;
(εγω παω καπου δυο χρόνια κλεισμενα αλλα ακομα βγαινει στο ανω χειλος... αραιο μεν αλλα αρκετο για να ξαναπηγαινω...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
εχει κανει κανεις λειζερ στο προσωπο? ειναι μονιμο το αποτελεσμα? ποσες συνεδριες χρειαστηκατε;
(εγω παω καπου δυο χρόνια κλεισμενα αλλα ακομα βγαινει στο ανω χειλος... αραιο μεν αλλα αρκετο για να ξαναπηγαινω...)

Δεν κάνω εκεί, γιατί το φοβάμαι. Επειδή έχω χνούδι στην περιοχή εκείνη, με το λέιζερ θα γίνει τρίχα και το αποφεύγω. Για εκεί χρησιμοποιώ την κλασσική μέθοδο του κεριού. Πάντως αποσο γνωρίζω, το άνω χείλος είναι ορμονοεξαρτώμενη περιοχή, που σημαίνει πως ή θα δεις αποτελέσματα πολύυυυυ μακριά ή ίσως δε φύγουν εντελώς αλλά θαργούν να βγουν. Για μονιμότητα δεν έχω ακούσει στις ορμονοεξαρτώμενες, αλλα σιγουρα εχει μερικα θετικά, πχ αραιωση οπως ειπες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
ποιες ειναι οι ορμονοεξαρτωμενες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
ποιες ειναι οι ορμονοεξαρτωμενες?

Ορμονοεξαρτωμενες περιοχές είναι πρόσωπο, στήθος, κοιλιά
Μη ορμονοεξαρτώμενες είναι όλες οι υπόλοιπες, δηλ. χέρια, μασχάλες, πόδια, μπικίνι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anna-anna94

Νεοφερμένος

Η Anna-anna94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
οταν εχεις ορμονικο προβλημα,το λειζερ εχει αποτελεσματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
παιδιά, αποτρίχωση με λέιζερ το προτείνετε στην βουβωνική περιοχή;
Δεν ξέρω από αυτά :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
παιδιά, αποτρίχωση με λέιζερ το προτείνετε στην βουβωνική περιοχή;
Δεν ξέρω από αυτά :(


Το οτι θα σταματησει το ξυρισμα για μηνες ειναι κατι σιγουρο και σημαντικο.... Ποναει ομως και δεν ξερω κατα ποσο ειναι ανεκτο. Εξαρταται βεβαια και το ατομο. Παντως ισχύει ο,τι και για υπολοιπα μερη σωματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
οταν εχεις ορμονικο προβλημα,το λειζερ εχει αποτελεσματα?

Ναι. Μπορεί να σου τα πει και ένας δερματολόγος βέβαια. Εννοείται ότι λέιζερ δεν κάνεις σε αισθητικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anna-anna94

Νεοφερμένος

Η Anna-anna94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ναι. Μπορεί να σου τα πει και ένας δερματολόγος βέβαια. Εννοείται ότι λέιζερ δεν κάνεις σε αισθητικό.

εχω κανει ηδη στις μασχαλες,σε δερματολογο,αλλα εμαθα για το ορμονικο μετα απο τις 2 πρωτες συνεδριες για αυτο και αναρωτιεμαι,μη κανω και τζαμπα λειζερ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.

Αυτό το συμπέρανες μέσω της πράξης ή είναι λόγια δερματολόγου;

εχω κανει ηδη στις μασχαλες,σε δερματολογο,αλλα εμαθα για το ορμονικο μετα απο τις 2 πρωτες συνεδριες για αυτο και αναρωτιεμαι,μη κανω και τζαμπα λειζερ :)

Οι μασχάλες απ' όσο ξέρω δεν είναι ορμονοεξαρτώμενη περιοχή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Εγώ έχω κάνει λειζερ full face, μπικίνι και χέρια.
Και αναρρωτιέμαι γιατί δεν το χα κάνει και νωρίτερα..
Φοβερή λύση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anna-anna94

Νεοφερμένος

Η Anna-anna94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Αυτό το συμπέρανες μέσω της πράξης ή είναι λόγια δερματολόγου;



Οι μασχάλες απ' όσο ξέρω δεν είναι ορμονοεξαρτώμενη περιοχή

μηπως γνωριζεις ποιες ειναι οι ορμονοεξαρτωμενες περιοχες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
μηπως γνωριζεις ποιες ειναι οι ορμονοεξαρτωμενες περιοχες?

Το πρόσωπο σίγουρα, δεν ξέρω αν είναι και το στήθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anna-anna94

Νεοφερμένος

Η Anna-anna94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Αυτό το συμπέρανες μέσω της πράξης ή είναι λόγια δερματολόγου;
Σε εξετάζει ο δερματολόγος και σου λέει ότι έχεις ορμονική διαταραχή. Έπειτα σου λέει ότι με λέιζερ θα έχεις αποτέλεσμα.
Ξέρω μία κοπέλα και ένα αγόρι που είχαν απίστευτη τριχοφυία στο πρόσωπο και το λέιζερ είχε αποτέλεσμα. :)


υγ. ορμονοεξαρτώμενες περιοχές: πρόσωπο (πηγούνι,λαιμός), στήθος και κοιλιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anna-anna94

Νεοφερμένος

Η Anna-anna94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Σε εξετάζει ο δερματολόγος και σου λέει ότι έχεις ορμονική διαταραχή. Έπειτα σου λέει ότι με λέιζερ θα έχεις αποτέλεσμα.
Ξέρω μία κοπέλα και ένα αγόρι που είχαν απίστευτη τριχοφυία στο πρόσωπο και το λέιζερ είχε αποτέλεσμα. :)


υγ. ορμονοεξαρτώμενες περιοχές: πρόσωπο (πηγούνι,λαιμός), στήθος και κοιλιά

εγω θελω να κανω στη κοιλια και το ειχα αγχος γιατι εχω ορμονικο προβλημα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top